Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

021 wrote:Negativna sinergija u ekipi. Nakaradno ukomponovana celina, igrači kao tim pružaju partije ispod svojih individualnih kvaliteta. Ristovski je, naravno, otirač najobičniji – takvog nismo imali još od Gage Radojičića. Sezona samo što nije, a mi smo sami sebi već nabacili ne minus tri, nego mnogo, mnogo više bodova i meseci zaostatka. Nove neprijatnosti neminovno sleduju. Klub je u svakom smislu hendikepiran, iščašen, poremećen i osakaćen.
Sa Radojicicem smo, koliko se secam, bili drugi na polusezoni, gde nam je partizan bezao tri boda. Onda je dosao matori Ljupko i ode mast u propast. Ne secam se igre iz tog perioda, ali sa ovakvom igrom svakako necemo biti konkurenti ni za sta.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Post by SlaNNinar »

kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

Neke osrednje i male ekipe po svetu planu jedne sezone, nesto osvoje, pa ih sledece nema nigde. Bojim se da nam se to ne desi, s tim da mi nista nismo osvojili.
Image
User avatar
021
Posts: 860
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Uporedio sam ga sa Gagom iz razloga što su obojica izrazito nenadareni za posao kojim se bave, a uz to potpuno ljigavi i popustljivi na svaku sugestiju po pitanju sastava ekipe, što zajedno čini ubitačnu kombinaciju zbog koje ćemo i ove sezone tavoriti.

Mnogo je prostitutki obavljalo ulogu šefa stuke u proteklih pet-šest godina. Bilo je onih otmenijih, prefinjenijih – po pravilu skupljih, ali se uprava kao iz nostalgije nekako uvek vraćala onim najjeftinim, spremnim na sve zamislive gadosti i perverzije. Mi smo se, kao negadljiva publika, nagledali mnogih orgija nad Starom Damom, a jebavanje će se kanda nastaviti, i to u ubrzanom ritmu. Neka malo kočopernija publika to odavno više ne bi trpela, no šta ćeš, kad nismo takvi... Podvodač na čelu FKV prodire sve dublje i dublje. Ponesite lubrikat.

A da li ćemo završiti drugi, treći, ili peti – potpuno je svejedno, jer dokle god trener ne bude trener, prvaci biti nećemo. A o dobroj igri i fudbalu tek, da i ne govorimo...
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Ono od sinoć ni na šta ne liči. Bunar. Ili da menjaju nešto (tj. skoro sve), ili tutanj iz kluba, svi... Dogorelo je do nokata.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Neusatzer wrote: Ponekad mi deluje da bi sprovodjenje zakljucaka sa ovog foruma po pitanju formacije, taktike i transfera, dalo vise rezultata nego postupci ovakvog trenera i uprave.
Samo ponekad?
Io odio Belgrado
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Post by Daljac »

Danas pričam sa ljudima, i onda i postove pročitam, i vidim da sam se istrčao i čoveku bezveze pripisao bezobrazluk. Neću editovati post, evo, izvinjavam se Mojsovu ovde, i želim mu da što pre zaigra kao proletos (iako mi je zaista ove sezone sumnjiv i inertan na terenu...)

Samo, jedna primedba još, nadam se sada opravdana: jeste li zapazili koliko je lopti juče upropastio Merebašvili? Šta se njime pobogu dogadja? Za neke igrače i njihove partije, prosto ne nalazim opravdanje...
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Moje misljenje je da je trener najveci krivac za katastrofalnu igru, atmosferu i sve sto prati igracki kadar FK Vojvodine!

Otisla su svega tri igraca, Katai koji nije bio starter, Tumba koji je malo bio, malo nije u startnih 11 i Brka. Dosao je Brankovic, koji poseduje kvalitet za nasu ligi i ima uspesnu sezonu iza sebe, Covic koji je veliki potencijal, ofanzivniji od Tumbe i pred kojim je lepa karijera. Supic je dokazao ono sto je tvrdila vecina foruma, da je Shupic( koliko bi @Voja izgubio milki da smo se kladili sa njim) Ali tu je veoma talentovani Janosevic, za koga tvrdi da ima bolje predispozicije od Aleksica i Kirovskog!

Ristovski gaji izrazito defanzivni stil igre, mada to pokusava da prikrije. Izbacio je na generalnoj probi, kreativca Vuka i vratio zaboravljenog Adjurua, za koga imam utisak da ne moze da pogodi okvir gola izvan 16m. Covek forsira igru sa jednim napadacem, i stavlja veznjaka koji zna samo odbranu da igra! Pa, ne igramo mi sa Barsom i Arsenalom, vec sa drugoligasima iz Svajcarske i Rumunije!
Mnogo luta i stavlja igrace na pogresne pozicije, los osecaj i izbor izmena, katastrofalno stajanje igraca na terenu, ocajan odnos sa igracima, autoritet uopste nema! Nema viziju, samostalnost u radu, i pored svih slabih tacaka, fizicka priprema i tempiranje forme su mu najslabiji deo uz motivaciju! Nije bas sve za forum, da ne pricam kakvo misljenje i sta su sve pricali fudbaleri Spartaka o Ristovskom.

Treba na vreme reagovati, sada bi prvi put podrzao da trener dobije ovako rano otkaz, neka ode iz "privatnog" razloga, bas me briga, ali neka dovedu PRAVOG trenera ovim igracima! Marko Nikolic, Svaba Djurdjevic, Vignjevic, nije ni vazno, samo da je TRENER!
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Post by Salvador »

Red Marquis wrote:
Neusatzer wrote: Ponekad mi deluje da bi sprovodjenje zakljucaka sa ovog foruma po pitanju formacije, taktike i transfera, dalo vise rezultata nego postupci ovakvog trenera i uprave.
Samo ponekad?
Naravno da je mnogo češće nego ponekad - samo sam hteo da se izrazim politički korektno :wink:

U svakom slučaju, zaključak je jasan - Ristovski odlazi! Ne treba nam još izgubljenih utakmica (+ još jedna propala sezona) da bismo shvatili da ovo ne vodi nikuda.
Vraćajte nam Milinkovića.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Vuke wrote:Moje misljenje je da je trener najveci krivac za katastrofalnu igru, atmosferu i sve sto prati igracki kadar FK Vojvodine!
Najveci je krivac onaj kome prethodni trener nije valjao pa je doveo ovog umesto njega!
Neusatzer wrote:Vraćajte nam Milinkovića.
:!:
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Post by carlons »

Neusatzer wrote:
Red Marquis wrote:
Neusatzer wrote: Ponekad mi deluje da bi sprovodjenje zakljucaka sa ovog foruma po pitanju formacije, taktike i transfera, dalo vise rezultata nego postupci ovakvog trenera i uprave.
Samo ponekad?
Naravno da je mnogo češće nego ponekad - samo sam hteo da se izrazim politički korektno :wink:

U svakom slučaju, zaključak je jasan - Ristovski odlazi! Ne treba nam još izgubljenih utakmica (+ još jedna propala sezona) da bismo shvatili da ovo ne vodi nikuda.
Vraćajte nam Milinkovića.
Milinkovic je izvukao maksimum iz ekipe u datom momentu, iako smatram da su mu podmetali nogu.
Takodje smatram da Ristovski nije jedini krivac. Igraci nisu motivisani, premije su im uskracivane na foru, ko zna jesu li plate dobili, a pri tom moraju da razvuku usta od uveta do uveta i pricaju kako im je divno :roll:
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Daljac wrote:Samo, jedna primedba još, nadam se sada opravdana: jeste li zapazili koliko je lopti juče upropastio Merebašvili? Šta se njime pobogu dogadja? Za neke igrače i njihove partije, prosto ne nalazim opravdanje...
Mislim da bi ljudi trebali da shvate kako je Mereba jedan sasvim prosečan igrač (često je i ispod tog nivoa), a da su 3-4 solidne partije u Vošinom dresu samo trenutni bljesak, koji svaki toliko forsirani igrač doživi (dobro, ne baš svaki- pozdrav za ž. lazetića :mrgreen: ). Mnogo ljudi sa nestrpljenjem očekuje taj neki njegov povratak u formu, ali je već duže vreme jasno da se to neće dogoditi. E sad, da li trpeti takvog igrača zarad dve ili tri dobre partije u prvenstvu, ili forsirati nekog mlađeg... Ja sam uvek za drugu varijantu.

A što se trenera tiče, mislim da je sada već sve jasno. Očekujem smenu do 4. kola, a to će po običaju značiti pozdravljanje sa sledećom sezonom (kao da smo nešto i očekivali), a samim tim će on biti položena žrtva tribinama Karađorđa, čuveni dežurni krivac, a sve u cilju da stvari mogu nesmetano teći dalje svojim tokom.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Milan wrote:A što se trenera tiče, mislim da je sada već sve jasno. Očekujem smenu do 4. kola, a to će po običaju značiti pozdravljanje sa sledećom sezonom (kao da smo nešto i očekivali), a samim tim će on biti položena žrtva tribinama Karađorđa, čuveni dežurni krivac, a sve u cilju da stvari mogu nesmetano teći dalje svojim tokom.
Pa zar nije lane receno kako nas domaci trofeji ne zanimaju jer nam ionako nije dozvoljeno da ih osvojimo i da ce se uspesnost ove sezone meriti iskljucivo rezultatom u Evropi? Za nas je dakle sezona vec zavrsena, nema vise zbog cega dalje da se nerviramo... :roll:
User avatar
UNIT8
Posts: 100
Joined: Thu Mar 25, 2010 11:01 pm
Location: Novi Sad

Post by UNIT8 »

Nama je ustvari dobro...
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

http://www.sportal.rs/news.php?id=56298

Nisam video da je ovo iko kacio...

Onu sramotu od sinoc ne zelim ni da komentarisem, ono nije ni bleda kopija ekipe od prosle sezone!

Evo jedinog pozitivnog momenta ako izuzmemo reflektore :

Image
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
Post Reply