Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
UNIT8
Posts: 100
Joined: Thu Mar 25, 2010 11:01 pm
Location: Novi Sad

Post by UNIT8 »

Supic je samo zrtveno jagnje u celoj prici jer povodom smene uprave nije uradjeno nista a prozivanje golmana je linija manjeg otpora...
Slazem se da igracima treba pruziti maksimalnu podrsku u subotu,mnogi od njih su nas debelo zaduzili...Treba ici dalje a prozivke posle utakmice ukoliko bude potrebno, uputiti na pravu adresu...
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Post by trelos gia fcv »

Molio bih da se shvati samo jedna stvar a propo vaše česte rečenice "Nije Supić kriv ni za jedan...", a to je:

Dobar golman je onaj golman koji pohvata sve šuteve u okvir gola koji se reano mogu uhvatiti :!:
Vrhunski golman je onaj golman koji pohvata i šuteve koji su neodbranjivi :!:
Tačka.
Kraj.
Amin.

P.S. Sami procenite u koju (i da li) kategoriju spada Supić.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Trelose po meni tu ni Brka nije spadao :wink:

Niko ovde ne prica da je Supic vrhunski golman, ali takodje ne mislim ni da je rupa neka. Do sada za sve golove koje je primio nije bio kriv. Kasnije ocekujem da pocne i da brani takve situacije.
I Brka je primao golove kao od sale kada nismo imali odbranu, tako je isto sada i sa Supicem. Malo, u stvari ne malo, nego mnogo preterujete.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Post by prijatelj fudbala »

Meni jako smeta sto se proziva Supić...
Covek je odigrao 2 (DVE) zvanicne utakmice za Vojvodinu! Za golove koje je dobio od Vaduza nije kriv, istina je da na toj tekmi nije briljirao, stavise imao je dosta gresaka, ali setite se brke protiv Austrije, nije tako davno bilo...

Verovatno se Supiću nikada nece skandirati sa tribina, ali ne treba ga ni podjebavati kao protiv Rumuna.
Svako na tribini ko proziva Supića, a cuti kada se od nekuda zacuje UPRAVA NAPOLJE a takvih je bilo u subotu vece, ima ozbiljan problem razumevanja situacije u kojoj se klub nalazi...
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Post by Salvador »

Opet spin pobedjuje. Od svih bitnih pitanja na kraju se raspravlja o kvalitetu Supicevog istrcavanja :roll:
Nije ni cudo sta nas vozaju i spolja i iznutra...
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Trener Ristovski se pita... Riđi probudi se :roll:
Last edited by Zeljafcv on Wed Aug 10, 2011 2:16 pm, edited 1 time in total.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Post by trelos gia fcv »

ssnigd wrote:Trelose po meni tu ni Brka nije spadao :wink:

Niko ovde ne prica da je Supic vrhunski golman, ali takodje ne mislim ni da je rupa neka. Do sada za sve golove koje je primio nije bio kriv. Kasnije ocekujem da pocne i da brani takve situacije.
I Brka je primao golove kao od sale kada nismo imali odbranu, tako je isto sada i sa Supicem. Malo, u stvari ne malo, nego mnogo preterujete.
Po meni, nema potrebe da se prepucavamo oko toga kakav je golman Brkić a kakav Supić.
Isto tako za mene su to NEBO i ZEMLJA.
Uostalom vreme će pokazati i dokazati moju teoriju po kojoj mi trenutno nemamo golmana.
Tačnije - imamo ga ali na klupi. JANOŠEVIĆ (da se razumemo-niti znam ko je Supić niti znam ko je Janošević.Sudim po do sada viđenom).

P.S. Shvatite! Supić lako prima golove! Jako lako! Tu bi trebao da bude kraj priče.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Post by prijatelj fudbala »

Neusatzer wrote:Opet spin pobedjuje. Od svih bitnih pitanja na kraju se raspravlja o kvalitetu Supicevog istrcavanja :roll:
Nije ni cudo sta nas vozaju i spolja i iznutra...
Ne smatram da je spin reci da je neko od strane publike razapet i prozvan nakon dve tekme i, realno, najvece bruke u istoriji kada je svakome jasno gde je pravi krivac...
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Post by Salvador »

prijatelj fudbala wrote:
Neusatzer wrote:Opet spin pobedjuje. Od svih bitnih pitanja na kraju se raspravlja o kvalitetu Supicevog istrcavanja :roll:
Nije ni cudo sta nas vozaju i spolja i iznutra...
Ne smatram da je spin reci da je neko od strane publike razapet i prozvan nakon dve tekme i, realno, najvece bruke u istoriji kada je svakome jasno gde je pravi krivac...
Uopšte nisam ni komentarisao tvoj post, nego relativno nebitnu temu koja se nametnula (u moru bitnijih).

Štaviše, ovo što si napisao -
prijatelj fudbala wrote:Svako na tribini ko proziva Supića, a cuti kada se od nekuda zacuje UPRAVA NAPOLJE a takvih je bilo u subotu vece, ima ozbiljan problem razumevanja situacije u kojoj se klub nalazi...
je to što sam hteo da kažem.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Post by trelos gia fcv »

prijatelj fudbala wrote:Ne smatram da je spin reci da je neko od strane publike razapet i prozvan nakon dve tekme i, realno, najvece bruke u istoriji kada je svakome jasno gde je pravi krivac...
Ovo je ustvari suština!
Kraj.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

UNIT8 wrote:Supic je samo zrtveno jagnje u celoj prici jer povodom smene uprave nije uradjeno nista a prozivanje golmana je linija manjeg otpora...
Slazem se da igracima treba pruziti maksimalnu podrsku u subotu,mnogi od njih su nas debelo zaduzili...Treba ici dalje a prozivke posle utakmice ukoliko bude potrebno, uputiti na pravu adresu...
prijatelj fudbala wrote:... a cuti kada se od nekuda zacuje UPRAVA NAPOLJE a takvih je bilo u subotu vece, ima ozbiljan problem razumevanja situacije u kojoj se klub nalazi...
ja na delu zapada gde sam se nalazio to nisam cuo da je iko viknuo, a posle utakmice s Rumunima to ce biti jedini razlog zasto cu dolaziti na utakmice, naravno ne na zapad vec na sever, igrace treba podrzati, upravu treba oterati, reklo bi se sukob interesa ili nemoguca misija...
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Post by lazarr »

Pobedili Slogu iz Temerina 1:0
Strelac Jaw.
Konacno smo nasli rang kojem pripadamo. Posto smo shvatili da sa drugoligasima ne ide (Vaduz, Arad), treceligase lagano dobijamo sa 1:0.
Razocaran do bola....... :cry:
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

kol˙ki su ovi holandjani jbt :lol:
Image
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Broj 2 u Slogi je Sveta Mijin. Kabelovo dete. Igrao dugo u rumunskoj prvoj ligi, i to veoma uspesno, i nesto malo u izraelskom Asdodu. Visok preko 190, jak kao stena, sada malo u godinama, ali i dalje pravi.

Kao klinac trenirao i hokej, cak stigao i do reprezentacije, no prevagnula mu ljubav prema fudbalu. Jedan od najboljih igraca Kabela u prethodnih 10-15 godina (bilo je jos klasnih fucosa). Par puta bio na korak od Vojvodine, ali nikad se nije potrefilo.


Fotografije sa utakmice postavljene u galeriju
Post Reply