Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

Hmm, nama bi i Kanjas i Tomane bili značajni igrači.... Samo kad bi znali da pričaju srpski sa trenerom... :deal:
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Turija wrote:Taj Kanjas, uopste, nije los igrac, samo su ga tamo izopstili, kao i mnoge druge.
Ne znam da li bi hteo u Vosu da predje i da li bi ga Lalatovic hteo? A, ne verujem ni da mi imamo novaca za njegovu platu?
Cini mi se da smo prilicno svorc? To se nazire i iz Lalatoviceve izjave da ce neka dugovanja biti resena u septembru, drugim recima, to znaci da ako prodamo nekog igraca ili se proda neki nas bivsi igrac iz nekog ino kluba u drugu drzavu, pa nam sleduju procenti.
Odakle priča o Kanjasu da li se spominje nešto ili čisto tvoja želja? Kanjas je kvalitetan igrač i u Zvezdi je bio na dobrom nivou ali mora Petrović da se proda. I kao pretrčao ga Son pa ga sklonili. Po meni bi nama bomba bila Jander momak je prebrz, dobar centarsut napravio onaj penal i skloniše ga a inače je bio baš dobar u našoj Ligi ozbiljnu razliku pravio i čak nakkn što su ga sklonili spremao se u Novom Sadu individualno. Može i na beka i na krilo za naše uslove neuhvatljiv motorički. Kopenhagen uništio u produžetku. Iskreno bih voleo da vratimo Jovančića dobar je to momak. Ljudski je praštati.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Kanjas je samo moje razmisljanje, jer je zvezda raskinula ugovor i ,,ustedela" 400k evra. Zanimljivo je da oni uvek ustede, a gubitak desetine miliona evra :roll:
Mislim da Vojvodina mora dovesti nekog kvalitetnog internacionalca za kvalifikacije za LE. Bez toga je lepo nadati se, ali je malo realno da cemo proci trece kolo.

PS
Jedna lepa vest :
5 nasih bivsih igraca pozvano u Reprezentaciju ( Rockov, Tadic, Sergej, Gacinovic i Aleksic).
Ostale ,nase,, ne smatram nasim, jer se nalaze na listi najvecih izdaja Kluba i navijaca FKV u Vojinoj anketi na ovom forumu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Je l' neko imao ranije prilike da vidi ovog malog Zivojinovica iz Proletera?
Levo krilo, 4 utakmice i isto toliko golova. Ima jako dobru desnu nogu, mislim da cak i nije levonog, nego da je onaj klasican inside forward, kao Roben.

Postigao je 3 od 4 gola prilicno efektno. Kvalitetan zalom i u dalji ugao. Tesko odbranjivo.
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Tesko da mi imamo za plate Kanjasa i Tomanea. u zvezdi je to oko 700k godisnje. Jander je i dalje slobodan ima brzinu i solidan centarsut ali u odbrani je bio relativno los tako da bi mi pre igrao krilo. Ipak iz zvezde bi najpre uzeo ono sto je nase ili u ovom slucaju Iliju Babica
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Transferi

Post by Istocno stajanje »

Turija wrote:Cini mi se da smo prilicno svorc? To se nazire i iz Lalatoviceve izjave da ce neka dugovanja biti resena u septembru, drugim recima, to znaci da ako prodamo nekog igraca ili se proda neki nas bivsi igrac iz nekog ino kluba u drugu drzavu, pa nam sleduju procenti.
Na konferenciji nakon utakmice, ima na youtube, rekao je da je predlozio pojacanja upravi, ali da nisu mogli da plate obestecenja od 300-400 hiljada evra. Dakle samo slobodne igrace trazimo.
Sto se Rockova tice, verujem da je za male pare otisao, posto su ga izgleda doveli za rezervnog golmana(nije branio na pocetku prvenstva).
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Srki, koja je pozicija Ilije Babica i da li su i njega otpisali u zvezdi?
Ne znam, mislim da imamo dosta dobrih 12-13 igraca za domacu ligu, ali tanku klupu. Narocito za Evropu nismo spremni za veci optimizam.
Svi nasi igraci i trener nisu imali ni pribliznu priliku da se odmere sa timovima u rangu Totenhema i slicnih klubova lige petice.
Bice tu kartona, povreda...Mislim da nemamo, bas neki, izbor igraca ili nam on, za sad, nije predstavljen na terenu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Lalatović prvo izjavi da nam treba krilo, pa Samardžić da ćemo dovesti kvalitetnog špica, a sada ispada da je to to.
Jadni mi ako smo zadovoljni ovakvim timom.
Pa Partizan nas je unakazio u finalu Kupa. Da nije bilo Rockova dali bi nam 5 komada.
I u do sada odigranim utakmicama ove sezone smo delovali dosta slabo, pa smo dozvoljavali na momente da nam i Voždovac i Mladost ozbiljno prete.
Šta mi ovakvi ima da tražimo u Evropi?
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Turija wrote:Srki, koja je pozicija Ilije Babica i da li su i njega otpisali u zvezdi?
Ne znam, mislim da imamo dosta dobrih 12-13 igraca za domacu ligu, ali tanku klupu. Narocito za Evropu nismo spremni za veci optimizam.
Svi nasi igraci i trener nisu imali ni pribliznu priliku da se odmere sa timovima u rangu Totenhema i slicnih klubova lige petice.
Bice tu kartona, povreda...Mislim da nemamo, bas neki, izbor igraca ili nam on, za sad, nije predstavljen na terenu?
Nisu ga jos otpisali ali poslat je u graficar a igra poluspica
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Ovo sto gledamo u zavrsnom delu LS i LE je fantazija od fudbala. Fudbal novog milenijuma.
Jeste da su to najbolji timovi Evrope, ali ni ostali klubovi iz tih liga ne zaostaju previse iza njih.
Gde smo tu mi sa nekim slicnim protivnikom?
Bojim se da nasi ne bi znali sta ih snadje na terenu, od viktorije i katastrofe za Simica. Prolazice pored nasih igraca kao vozovi brzih pruga i pas igra da ne znas gde je lopta i protivnicki igrac.
Samo da u zrebanju dobijemo neki tim sa kojim mozemo odigrati normalnu utakmicu. Jos uvek ima takvih u sesiru.
Srecno nam bilo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Transferi

Post by Istocno stajanje »

Nasu taktiku za Evropu mozemo vec da pretpostavimo, a to je da ako mozemo da ucackamo gol, pa da se povucemo kao neki Javor na svoju polovinu, kao protiv TSC-a i u finalu kupa. To mozda moze da prodje u nasoj ligi, ali u Evropi tesko. Igracemo tako da iscupamo penale, posto ih zaista dobro izvodimo.
Ono sto Lalat treba da nauci iz ove Lige sampiona je to da kada vodis 2:0 nastavljas da gazis protivnika, a ne da se povuces.
Neka nam je Bog u pomoci.
User avatar
FORD
Posts: 40
Joined: Sun Jul 05, 2020 8:20 am

Re: Transferi

Post by FORD »

Toliko sam ljut i razocaran sto i posle svih ovih godina ponadam se necemu i onda shvatim da su nas samo lagali i obecavali maglu po zna koji put. Nikada se nema para, a kad se ima onda nestanu za sekund. Mogu ovde da napisem celu jednu knjigu ali nema svrhe. Tesko je biti navijac Vojvodine.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

gospodinFKV wrote:Je l' neko imao ranije prilike da vidi ovog malog Zivojinovica iz Proletera?
Levo krilo, 4 utakmice i isto toliko golova. Ima jako dobru desnu nogu, mislim da cak i nije levonog, nego da je onaj klasican inside forward, kao Roben.

Postigao je 3 od 4 gola prilicno efektno. Kvalitetan zalom i u dalji ugao. Tesko odbranjivo.
Mozda cu sad pogresiti u proceni,ali meni deluje kao prelagan igrac za bilo sta ozbiljnije,a svaki dribling mu je isti,kao Krasicu kad je otisao u Juve pa je razbijao dok ga nisu provalili :) ,tako i Zivojinovic uvek dribling ka unutra i jos uvek mi nije jasno kako mu uspeva i posle 4 kola :mrgreen:
Image
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

Iskreno, nisam ni ja znao za tog malog Zivojinovica sve do ove sezone i prvih izvestaja sa utakmica.
Zapravo, pre izvestaja sam ga primetio na livescore-u :lol:
Vec u prvom kolu sam video da je bio dvostruki strelac i probudio mi je znatizelju da malo istrazim o kome se
radi.

Kad eto prvog problema, svaki pokusaj na google mrka kapa, na njegovo ime i prezime izbacuje sina od Lepe Brene
i Bobe Zivojinovica :mrgreen:

Na kraju sam uspeo. Ponikao u Zvezdi, igrao za Graficar dok je prosle sezone bio 28. igrac u Vozdovcu.
Agent mu je navodno Dejan Milovanovic koji izgleda i "drzi" pola Proletera.
Video isecak samo jedan i to dok je igrao za omladince Zvezde tako da nije relevantno.

Sve u svemu, bice zanimljivo ispratiti ga ove sezone. Ako do zime nastavi ovim tempom - Lalate reaguj, prica se da
zna srpski :mrgreen:
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Već je kasno za nas da reagujemo, ne možemo mi vise da pariramo Čuki i TSC koji plaćaju obeštećenja...
Post Reply