Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Passion »

Да ли је било икаквог говора о овоме на састанку са председником? Какве су опције Војводине у вези овога тј. да ли Клуб икако може да стане на крај овоме?
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Salvador »

Klub treba da se jasno i glasno pobuni protiv ovoga.
Zasto bi zgadija dolazila u nas grad (koji ionako pliva u g...a) kada je svima jasno da sremci imaju blizih mesta da ih ugoste - indjija, mitrovica, ruma npr., u krajnjem slucaju beograd, ionako nece praviti razliku sto se tice posete, a panduracija ce se lakse organizovati.
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Stexman »

Stadion nije nas pa se mi tu nista i ne pitamo!
Ja godinama trubim da treba da podnesemo zahtev za vracanje stadiona u vlasnistvo kluba. Zasto se to ne radi, nemam pojma.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Red Marquis »

Od svih idiotarija u ovoj ligi ova me možda i najviše jedi.
Pa nije više samo stvar u tome što groblje ili gani stižu, sad je i ko ih dočekuje. Pa ako ne zarad paora blizanačkih, zarad starih prijatelja iz Pećinaca treba teren uništiti. Mala cena za uterivanje kite i FSS-u, MUP-u, Rabrenu, gradskoj vlasti i svoj ostaloj gamadi...
Io odio Belgrado
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Junior »

Pa ako ne zarad paora blizanačkih, zarad starih prijatelja iz Pećinaca treba teren uništiti.
To je to, suština.
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by limanfkv »

Ovakva lakrdija ne postoji na svetu. Svake jebene godine su povlasceni i imaju po gostovanje manje.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by naseljekolumbija »

Ovo je stvarno sramota vise. Jebeni kerovi odlucuju gde ce da se igra. Muka mi je od ove drzavne vlasti i f.saveza
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Casual 1989 »

Problem je u nasoj upravi ! Da oni kazu jednom ne moze, to bi bilo to, nego cute ko p***e i okrecu dupe vecito.

Da li bi ih uprava Rada pustila da igraju na banjici da zatreba? Naravno da ne bi, jer u upravi sede navijaca Rada koji vole taj klub ! E to je ono sto nas boli sto u upravi nemamo ljude koji vole Vosu i koji razumeju netrpeljivost i rivalitet izmedji nas i titovih blizanaca.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by novosadjanin »

limanfkv wrote:Ovakva lakrdija ne postoji na svetu. Svake jebene godine su povlasceni i imaju po gostovanje manje.
Imaju oni cetiri gostovanja manje: Donji Srem, Rad, Vozdovac i kako sam cuo Ofk od ove polusezone. Nijedna od ovih ekipa ih ne docekuje na svom terenu.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
gosti mars sa istoka
Posts: 3
Joined: Wed Mar 04, 2015 4:33 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by gosti mars sa istoka »

svi ko jedan! hajde da oteramo cigane i grobare sa istoka... konacno imamo 4 tribine i iskoristimo to zbog vojvodine, zbog nas. da se nasi igraci u derbijima osecaju opustenije i domacinski, a ne kao u gostima... ljudi to mora da se resi ako hocemo da ih tucemo kuci uvek...nasa kuca nasa pravila... sto firmasi nisu na jna i marakani na istoku, nije im u cilju da se cuju protivnicki navijaci... sramota je da nasi igraci budu vredjani i gadjani sa istoka, a igraju kuci... vise bi i novosadjana doslo da bodri vosu da je istok nas...ovo mogu samo navijaci da rese, razmislite... DOSTA JE, VRATIMO ISTOK!!!!!!!!! ZIVELA SRBIJA, ZIVELA VOSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by N13 »

gosti mars sa istoka wrote:svi ko jedan! hajde da oteramo cigane i grobare sa istoka... konacno imamo 4 tribine i iskoristimo to zbog vojvodine, zbog nas. da se nasi igraci u derbijima osecaju opustenije i domacinski, a ne kao u gostima... ljudi to mora da se resi ako hocemo da ih tucemo kuci uvek...nasa kuca nasa pravila... sto firmasi nisu na jna i marakani na istoku, nije im u cilju da se cuju protivnicki navijaci... sramota je da nasi igraci budu vredjani i gadjani sa istoka, a igraju kuci... vise bi i novosadjana doslo da bodri vosu da je istok nas...ovo mogu samo navijaci da rese, razmislite... DOSTA JE, VRATIMO ISTOK!!!!!!!!! ZIVELA SRBIJA, ZIVELA VOSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Juzna tribina jos nije u funkciji, na njoj jos mora raditi (ne znam sta i koliko). Tako da gosti moraju biti na istoku.
Ali slazem se da im ne treba dati ceo istok, vec samo onoliko koliko smo u obavezi to da ucinimo po pravilima takmicenja (15%?) . Na to bi mogli navijaci uticati tako sto ce na svakom sastanku pressedniku skrenuti paznju na to.
Ali ipak mislim da nije to toliko jednostavno... jer bi onda gosti jos vise ulazili na tribine koje su namenjene nama. Da bi se i to sredilo treba uvesti one navijacke kartice (umesto sezonskih). Ta kartica da bude dokaz da si ti navijac Vojvodine, a ujedno da ulaz na mec za osobe koje poseduju navijacku karticu bude 1000 dinara, a za osobe koje ne poseduju - 3000 dinara. Time se svi problemi za tribine resavaju: Svi navijaci bi na pocetku sezone kupili tu navijacku karticu (neka joj cena bude npr 500 din), ulaznice za meceve uz navijacku karticu za svaki mec da bude od 50 do 100 din, popusti u shopu uz tu karticu, popusti na organizovanja gostovanja. A klubu bi donelo mnogo vecu posetu na utakmicama i resen problem mesanja domacih i gostujucih navijaca na istoj tribini.
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Stexman »

Ma nikakve kartice nece pomoci da se navijaci razdvoje, mesace se svakako. Bez obzira koja je cena karte oni ce je platiti jer su svakako navikli na vecu cenu ulaznica.
Samo fizicko razdvajanje na tribine moze uspeti. Dati im 5% kapaciteta, javno se ograditi od odgovornosti za bezbednost njihovih navijaca na nasim tribinama i sto je mozda najvaznije, mi moramo popuniti ostatak stadiona!
Sve ostalo bi bilo samo mahanje praznom puskom!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Radoye »

Stexman wrote:...sto je mozda najvaznije, mi moramo popuniti ostatak stadiona!
...
To.

Ako ne budu imali mesta na "svojoj" tribini gde mogu da se razbaskare medju sebi slicnima oni ce svakako kupovati karte za ostale tribine. Ako se bude reklo da su to tribine za domace navijace ostavice obelezja kod kuce i bice tihi, ali samo dok ne vide kakav je odnos snaga. Osete li se dovoljno brojnima krenuce dovikivanje sa bratijom na "njihovoj" tribini, otvoreno navijanje i provokacije prema nasima. I opet smo na istom kao da nista nije ni radjeno. Jedino resenje je da na stadion dodje mnogo vise Slaninara tako da se ovi nadju u ociglednoj manjini...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by PanonskiFantom »

Ajd, par reči ( činjenica) o južnoj tribini:

1. Južna tribina još uvek nema upotrebnu dozvolu ( radi se intenzivno na dobijanju iste)
2. Stolice nisu pričvršćene na 2/3 tribine, što je i dobro, jer se mora popravljati hidroizolacija. Probija voda u sudijsku svlačionicu i u anti doping sobu
3. Mislim da je svima jasno da atletski deo nove tribine ( jugo-istok) ne ispunjava bezbednostne uslove

I da dođe do toga da se gostujući navijači smeste na južnu tribinu, šta mislite kakav bi igrači vetar u leđa dobili kada bi izlazili iz svlačionica a iza njih par hiljada beograđana?? Nije baš najpoželjnija situacija. Da ne spominjem kada bi se naši igrači vraćali u svlačionice, morali bi svaki put da izbegavaju predmete koji lete prema njima.. Da ne spominjem da se sa vrha južne tribine direktno može gledati dole na prostor gde staje klubski autobus i gde dolaze igrači.

Mnogo je tu problema, tako da što se mene tiče jedino rešenje je ograničiti karte šljamu i spucati ih na deo istoka gde je kavez i to je to...
Vise nista nije isto!
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Stexman »

Posle svega sto si napisao, cemu sluzi juzna tribina?
1. Firma nece da se premesti na jug.
2. Izolacija propusta vodu.
3. Gostujuci navijaci ne mogu biti smesteni tu jer ce gadjati igrace i autobus.
4. Svlacionice su na pogresnom mestu.

I pod brojem 5. Tribina nema cak ni estetsku vrednost, pa se stvarno namece pitanje cemu sluzi onda!?

Postoji li ista pozitivno u vezi te tribine?
Post Reply