Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

A što ne bi probali vratiti Bojketa iz Lučana vidim igra skroz ok a i čuo sam se sa njim i on bi voleo da se vrati u Vošu ako ga budu zvali.
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

fare wrote:A što ne bi probali vratiti Bojketa iz Lučana vidim igra skroz ok a i čuo sam se sa njim i on bi voleo da se vrati u Vošu ako ga budu zvali.
On je za nijansu bolji od Mrkajica, a I ima dosta godina, I ne mozemo ga prodati posle, tako da nije neki dobitak.
Kup je nas!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Sest golova ove sezone, tri s penala. Nemojmo se zaje*avati...
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Nepotrebno je sada dovoditi Bojovica.
Kao sto je nepotrebno da igra i Andric, iz istog razloga. Ne sto je juce skrivio penal ili je slab igrac, vec sto od toga Klub nema perspektivu, a ni trenutno vecu korist, nego da igra Bjekovica na desnom beku.
Najvise bi dobili unutrasnjom preraspodelom pozicija i planskim uvodjenjem talentovanih mladih igraca.

Nas vezni red, kako sada stoje stvari, mnogo ,,propusta vodu" do zadnje linije i imamo dosta problema u nasih 16m, sto bi rekli promaje pred golom. I juce u Lucanima.

A, losa realuzacija nasih napada je, poodavno, vidljiv problem. Ne bi tu nesto doprineo Bojovic. Sistem igre nam je jako krhk. Pokusavamo nesto, sto nam ne ide najbolje.
Moramo imati brze igrace koji mogu puno da pretrce i isprave nepreciznost u dodavanjima.
Za sad imamo samo Vukadinovica i Simica i vidimo da su samo oni opasni po gol protivnka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Transferi

Post by salefkv »

salefkv wrote:Obzirom da kuburimo sa napadacima, sta mislite o dovodjenju prvog strelca trece lige(Srpske lige Vojvodina) - Furtule?

17 golova na 18 utakmica, 23 godine a pri tom prosao nase mladje selekcije?

Da li ste za ili protiv dovodjenja takvih vrsta pojacanja gde realno nemamo puno sta da izgubimo obzirom da se obestecenje ne placa a i ne verujem da bi imao prevelika primanja, a opet sa druge strane mozemo dobiti spica sa njuhom za gol?
Kao i vecinu igraca koji promaknu nasem klubu, potpisao ga je Spartak.

4 utakmice (a debitantska sezona u Superligi) i 2 gola od kojih jedan zvezdi sinoc. Nista spektakularno, ali treba uzeti u obzir i da na te 4 utakmice dve nije igrao 90 minuta pa kada ga uporedimo sa nasim prvim spicem(a jos je i mladji) ...

Nas skauting nije sposoban da prepozna igraca pred nosom a ne neke Afrikance.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

salefkv wrote:Nas skauting
To ne postoji.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

salefkv wrote:Nas skauting nije sposoban da prepozna igraca pred nosom a ne neke Afrikance.
Nije to stvar sposobnosti, nego one dobro poznate ''koliko sam ja tu dobar''.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Bogdan Mladenovic je napustio klub i presao u Al-Diwaniyah koji se takmici u Premijer Ligi Iraka.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote:Bogdan Mladenovic je napustio klub i presao u Al-Diwaniyah koji se takmici u Premijer Ligi Iraka.
Ahahaha :D
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Ipak je pozajmica u pitanju.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote:Ipak je pozajmica u pitanju.
Ma dobro je to, samo da još ne traže da mu mi dajemo platu. Plašim se da ne otkupe ugovor. :D
Inače, taj Mladenović sem onog gola nije baš ništa pokazao. Čini mi se da se čak i jalovi i neprimetni Mrkaić više istakao. Nekad i odlazak igrača može biti pojačanje.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Kako pise ruznal, i Djordje Djuric ide u Jordan.
Dobro je da se klub oslobadja viska. :cheers:
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Sve najbolje u daljoj karijeri, al realno bespotreban i jedan i drugi
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Да нису отишли не бих ни знао да су били овде. Претрагом сам сконтао да сам тог Богдана гледао на једној утакмици, овог Ђурића се не сећам.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

Ja se sećam Đorđa Đurića odbojkaša... :?
Post Reply