Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

MiSmoFKV! wrote:Sve najbolje u daljoj karijeri, al realno bespotreban i jedan i drugi
Treba da smanjimo igracki fond, pogotovo starijih igraca, koji ne donose prevagu na terenu.
Da pazljivo procenimo potencijal mladih i dovedemo 2-3 ozbiljna iskusnija igraca sa strane. Prosto ne vidim takve u domacoj ligi.
Mozda ima, ali da li bi Vojvodini takvi bili dovoljni, jer se moramo sa selekcijom orijentisati za ucesce u Evropi?

U odbrani mi izgleda da nemamo vecih problema, ali vezni red i napad treba zesce prekomponovati.

Mladenovicu i Djuricu, puno uspeha u daljoj karijeri. Dali su Vosi koliko su mogli. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Jel smo stvarno prodali Zukića? Znači ode i on za tepsiju ribe toliko o podmlađivanju ekipe i da će biti nosioci igre nove Voše....
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 10-03-2021" onclick="window.open(this.href);return false; da

Pisao sam svojevremeno da Makaric nije vezni igrac, kao sto Zukic nije krilni, Devetak bek...itd .
Bio je Makaric na nekim utakmicama centarfor, kada je ulazio sa klupe, ali struka nije to prepoznala. Evo, sada je prvi strelac nase lige, jer igra na poziciji koja je za njega - tj klasicnog centarfora ( a verujem da bi i na stoperu bio odlican). Te dve pozicije su prirodno njegove.

No, sve u svemu, veoma lepo od Makarica da zeli povratak u Vosu
Ako ne na leto ( a, za Mrkaica je Levandovski), onda jednog dana.
:cheers:

PS
Ako se opredilimo za klasicnog centarfora ( i imamo brza krila i bekove koji umeju da centriraju), onda Makaric.
Druga varijanta je brz, okretan i tehnicki potkovan spic igrac.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Danilo
Posts: 1016
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Ja se mnogo dobro secam onog gola Mladenovica Partizanu.
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Transferi

Post by newnowapv »

Ispravite me ako gresim, mislim da je Makaric bio kapiten omladinskog tima...
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Evo linka za neke forumase :dance2:

https://www.maxbetsport.rs/nije-sve-u-n ... eo-271016/" onclick="window.open(this.href);return false;

Legao bi nam ko budali samar!
Kup je nas!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Djisa wrote:Evo linka za neke forumase :dance2:

https://www.maxbetsport.rs/nije-sve-u-n ... eo-271016/" onclick="window.open(this.href);return false;

Legao bi nam ko budali samar!
Bio je kod nas i ta saradnja se zavrsila kako se zavrsilia... Da li je realno opet da dodje? Da see razumemo ozbiljan je i kvalitetan igrac. Ne slazem se sa mnogima da je klasa i da je pojacanje za evropu jer se vidi da momak ima neku blokadu ali je za nasu Ligu vrhunsko pojacanje. Legao bi nam ali videcemo. Neki spic ce sigurno doci.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Ako ima šanse vratiti ga ponovo u Vošu ali se plašim da nije pa Lalatovom ukusu :shock:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Treba nam Nikolic, odnosno takav tip igraca.
Spic koji razigrava saigrace, a daje i golove ( to sto ne ide od ruke Mrkaicu), ali mislim da on i Lalatovic ne mogu zajedno?

Nikolicu treba sloboda u igri. On je igrac tip lidera.
Medjutim, to je tesko ostvariti kod mnogih trenera, koji ne prepoznaju korist timu od takvog igraca. Nikolic nije igrac zadatka, ali ako ima oko sebe igrace zadatka, onda je on veoma koristan i kompatibilan ekipi. U Vosi bi bio takav.

U Spartaku je imao tu rolu, pa je Spartak sa njim bio odlican i opasan u napadu.
Gacinovic je to znao i kada mu je otisao Nikolic, shvatio je da i on treba da promeni sredinu (jer mu se, odlaskom Nikolica, urusila koncepcija igre i napada).
Bez Nikolica se primecuje drastican pad kvalitetne igre Suboticana, pa se to proba nadoknaditi borbenoscu ekipe.
Onomad, protiv nas, potpuno ocito takvo stanje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Image
Pozdrav od Merebasvilija.

Dotakli smo se dva identicna gola po njegovim recima.
Njegovog gola protiv Javora https://youtu.be/6nEGKOC9NGE" onclick="window.open(this.href);return false;
I Vukadinovicevog protiv Radnickog iz prosle sezone
https://youtu.be/ziIfZD-bN1g" onclick="window.open(this.href);return false;
Kada jedan Gruzijac ima vecu zelju da zavrsi karijeru u Vojvodini nego u Dinamu iz Tbilsija znaj stara damo da ipak nisi toliko mala kolikom zele da te naprave razni ljudi u ovoj krimogenoj sredini.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Deep Purple wrote:Image
Pozdrav od Merebasvilija.

Dotakli smo se dva identicna gola po njegovim recima.
Njegovog gola protiv Javora https://youtu.be/6nEGKOC9NGE" onclick="window.open(this.href);return false;
I Vukadinovicevog protiv Radnickog iz prosle sezone
https://youtu.be/ziIfZD-bN1g" onclick="window.open(this.href);return false;
Kada jedan Gruzijac ima vecu zelju da zavrsi karijeru u Vojvodini nego u Dinamu iz Tbilsija znaj stara damo da ipak nisi toliko mala kolikom zele da te naprave razni ljudi u ovoj krimogenoj sredini.
Džabe ako ne interesuje našu tako zvanu upravu :evil:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Da bismo vratili Merebu, trebali bismo straobalno osloboditi budzet i igracki kadar, sto zbog guzve na ofanzivnim pozicijama, sto zbog njegove plate, uloge u timu, davanja sanse mladjim igracima kako bi stasali uz njega,...
U slucaju dolaska Merebe, zahvalio bih se minimum Gemovicu i Bojicu, uz potencijalnu prodaju Zukica, koja je navodno vec resena. Simic, Vukadinovic, Mereba, Covic, Kabic, Novevski i krsten spic. :cheers:

Kad Drina okaci kopacke o klin ili ode, apsolutni prioritet mora biti Meda, daleko ispred Merebe.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

gospodinFKV wrote:Da bismo vratili Merebu, trebali bismo straobalno osloboditi budzet i igracki kadar, sto zbog guzve na ofanzivnim pozicijama, sto zbog njegove plate, uloge u timu, davanja sanse mladjim igracima kako bi stasali uz njega,...
U slucaju dolaska Merebe, zahvalio bih se minimum Gemovicu i Bojicu, uz potencijalnu prodaju Zukica, koja je navodno vec resena. Simic, Vukadinovic, Mereba, Covic, Kabic, Novevski i krsten spic. :cheers:

Kad Drina okaci kopacke o klin ili ode, apsolutni prioritet mora biti Meda, daleko ispred Merebe.
Mereba nije neko ko bi dosao da se namece vec da odigra sezonu dve i oprosti se kod nas sa kakvom takvom minutazom. Pogotovo ne bi imao ne znam kakve finansijske zahteve koje ne bi bilo moguce ispuniti. Covek se penzionisao u Gruzijskoj reprezentaciji da bi mladji dobili sansu. Kosanovic je sam na konferenciji rekao kako bi voleo neke povratnike u klub koji znaju sta je Vojvodina a Mereba sve to ispunjava plus mu istice ugovor sa Plock-om ovo leto a u Plocku ima gotovo status Legende a ipak bi voleo kod nas da zavrsi karijeru.
Pricao je Srpski ako ga nije zaboravio onda ispunjava i trenerske zahteve :ugeek:
Naravno da Medojevic mora biti prioritet ali ti ako ne mozes nekad dva kvalitetna igraca da platis cemu se onda nadas. Mi ako jednog Merebu finansijski ne mozemo da ispratimo zasto se onda zaludjujemo i nadamo necemu u konkurenciji dva kluba koji imaju zajedno 15 stranaca skupljih 4x od jednog Merebe. A sto se tice igrackih kvaliteta svi znaju kakav je Mereba igrac a plus je spreman kao sajla. Ovakva prilika se ne sme propustiti i sam mi je rekao kako ne zeli da se namece i da sam kontaktira klub vec samo ako ga uprava bude zelela jer ponavljam nije neko ko se namece.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Deep Purple wrote:
gospodinFKV wrote:Da bismo vratili Merebu, trebali bismo straobalno osloboditi budzet i igracki kadar, sto zbog guzve na ofanzivnim pozicijama, sto zbog njegove plate, uloge u timu, davanja sanse mladjim igracima kako bi stasali uz njega,...
U slucaju dolaska Merebe, zahvalio bih se minimum Gemovicu i Bojicu, uz potencijalnu prodaju Zukica, koja je navodno vec resena. Simic, Vukadinovic, Mereba, Covic, Kabic, Novevski i krsten spic. :cheers:

Kad Drina okaci kopacke o klin ili ode, apsolutni prioritet mora biti Meda, daleko ispred Merebe.
Mereba nije neko ko bi dosao da se namece vec da odigra sezonu dve i oprosti se kod nas sa kakvom takvom minutazom. Pogotovo ne bi imao ne znam kakve finansijske zahteve koje ne bi bilo moguce ispuniti. Covek se penzionisao u Gruzijskoj reprezentaciji da bi mladji dobili sansu. Kosanovic je sam na konferenciji rekao kako bi voleo neke povratnike u klub koji znaju sta je Vojvodina a Mereba sve to ispunjava plus mu istice ugovor sa Plock-om ovo leto a u Plocku ima gotovo status Legende a ipak bi voleo kod nas da zavrsi karijeru.
Pricao je Srpski ako ga nije zaboravio onda ispunjava i trenerske zahteve :ugeek:
Naravno da Medojevic mora biti prioritet ali ti ako ne mozes nekad dva kvalitetna igraca da platis cemu se onda nadas. Mi ako jednog Merebu finansijski ne mozemo da ispratimo zasto se onda zaludjujemo i nadamo necemu u konkurenciji dva kluba koji imaju zajedno 15 stranaca skupljih 4x od jednog Merebe. A sto se tice igrackih kvaliteta svi znaju kakav je Mereba igrac a plus je spreman kao sajla. Ovakva prilika se ne sme propustiti i sam mi je rekao kako ne zeli da se namece i da sam kontaktira klub vec samo ako ga uprava bude zelela jer ponavljam nije neko ko se namece.
Ja samo kazem kakva je situacija, sto ne znaci da ne bih zeleo da ga vidim tu.
Kolika god bi mu bila skromna plata za nekog ko je stranac, budi ubedjen da bi svakako kostao vise i od Gemovica i od Bojica, a vrlo verovatno i zajedno. Za klikere moze igrati i kod kuce. Prosto je tako, a ako nijedan od pomenute dvojice ne ode, opet se vracamo na temu nedomacinskog poslovanja i gomilanja igraca koji kostaju, a ne igraju redovno, kao npr Kova i Maksa u ovom mandatu. Ono sta sam mislio u vezi sa Medom jeste to da ako imamo para za jednog, to bi pre trebao biti Meda, jer Drincic ima jos maks jednu sezonu, a ako Lalatovic ode, otici ce i on. Ako mozemo da dovedemo dvojicu, apsolutno to moraju biti Meda i Mereba, pa tek onda bilo ko drugi.

Mi nismo trenutno, nazalost, u mogucnosti da igracima koji cenovno iskacu iz proseka ekipe dajemo pare da bi ovde iz ljubavi zavrsavali karijere sa skromnom minutazom. Ja bih jako voleo da jesmo, i svi mi koji igramo FM, radimo to, jer smo zeljni Vojvodine koja Merebi moze da da ono sta trazi i da onda igra svaku trecu utakmicu. Meda recimo to nece biti. Polako zalazi u pozne igracke godine, ali ce itekako biti motor ove ekipe. To moze biti i Mereba, jer znamo kvalitet tog coveka, tako da ako ga dovedemo, nikako ne sme biti periferna figura, nego mora biti Enver/Pekaric ove ekipe. :cheers:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Vratiti i Envera iz penzije, sad kad si ga spomenuo, da dobijemo priliku da se oprostimo i od tog majstora. Svaka čast Merebi, bilo bi lepo i njega videti, ali ja bih i Envera. Medu iza, Merebu da spoji i Envera na prednjeg veznog, ostatak ekipe onda mogu da budu i Mrkaići, ko ga j**e... I Gojko Kačar. Pun stadion bi bio, svaku tekmu, makar i Lalatović bio trener.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply