Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Dragojlo, imaš konkretne zamerke na dečka ili samo ovako ispaljuješ otrovne strelice? Zašto je Gordić bolji i zaslužuje priliku pre Toromana? Kamaru golmana pristojnog kvaliteta smo prepustili nekome drugome, slušajući o Kordiću. Nije samo Rockov bio dobar. Bilo ih je još.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Samo jos golmane nismo zagusili da bi nam igrali ciganski skartovi... :deal:
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

Rabba wrote:Dragojlo, imaš konkretne zamerke na dečka ili samo ovako ispaljuješ otrovne strelice? Zašto je Gordić bolji i zaslužuje priliku pre Toromana? Kamaru golmana pristojnog kvaliteta smo prepustili nekome drugome, slušajući o Kordiću. Nije samo Rockov bio dobar. Bilo ih je još.
Meni je jako klimavo poverenje u naše golmane u zadnjih 20+ godina.... Mirno sam gledao utakmice dok je branio Todić, Brka, Delač, davno Kocić i eventualno sad Vukliš... Čak mi ni Rockov i Žakula nisu bili toliko sigurni... Ja bih voleo da je Toroman neki novi naš Iker Kasiljas, daj bože...
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Steta sto Marko Ilic nije dobio pravu sansu, ali se potrefilo da je Rockov tada bio broj 1.
Mislim cak da je Vozdovac dobio vise para za obestecenje za Ilica nego mi za Rockova.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

ernesto wrote:Steta sto Marko Ilic nije dobio pravu sansu, ali se potrefilo da je Rockov tada bio broj 1.
Mislim cak da je Vozdovac dobio vise para za obestecenje za Ilica nego mi za Rockova.
Da.
Ilic je bolji u nekim elementima od Emila, kao npr degazman, igra nogom, odbrana penala, visina i mladji je. Nezgodan trenutak za Ilica je bio to sto smo tada imali 2 mlada golmana pribliznih kvaliteta, pa je prvo sansu dobio stariji.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Turija wrote:
ernesto wrote:Steta sto Marko Ilic nije dobio pravu sansu, ali se potrefilo da je Rockov tada bio broj 1.
Mislim cak da je Vozdovac dobio vise para za obestecenje za Ilica nego mi za Rockova.
Da.
Ilic je bolji u nekim elementima od Emila, kao npr degazman, igra nogom, odbrana penala, visina i mladji je. Nezgodan trenutak za Ilica je bio to sto smo tada imali 2 mlada golmana pribliznih kvaliteta, pa je prvo sansu dobio stariji.
Slazem se Ilic je mozda kada se pogleda ceo "produkt" i bolji golman ali Rockov ima taj sportski bezobrazluk koji je nekad za golmana i najvazniji.
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Мени је Никола Перић оставио доста јак утисак. Његова несрећа је што наша школа уме да избаци голмана задовољавајућег квалитета који ће имати предност у односу на оне који су дошли. Памтим његов одбрањен пенал на маракани
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

CRD FCV wrote:Мени је Никола Перић оставио доста јак утисак. Његова несрећа је што наша школа уме да избаци голмана задовољавајућег квалитета који ће имати предност у односу на оне који су дошли. Памтим његов одбрањен пенал на маракани
Nikola Peric i mojim burazer su najbolji drugari, zajedno su trenirali po Glogovcu i Bogaticu. Momak je imao dosta nesrece u karijeri a i doziveo je previse nepravdi.

Citam po drustvenim mrezama kako je zvezda naciljala Radoju.
Iskreno se nadam da su to samo "carsijske" price.
Last edited by Deep Purple on Sun Apr 18, 2021 1:11 pm, edited 2 times in total.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

Da, i njega zaboravih da je bio pouzdan... Ja pamtim kad je i na JNA odbranio penal nogom i ujedno time asistirao za gol na drugoj strani, čini mi se Lazaru Rosiću... :D
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Deep Purple wrote:
CRD FCV wrote:Мени је Никола Перић оставио доста јак утисак. Његова несрећа је што наша школа уме да избаци голмана задовољавајућег квалитета који ће имати предност у односу на оне који су дошли. Памтим његов одбрањен пенал на маракани
Nikola Peric i mojim burazer su najbolji drugari, zajedno su trenirali po Glogovcu i Bogaticu. Momak je imao dosta nesrece u karijeri a i doziveo je previse nepravdi.

Citam po drustvenim mrezama kako je zvezda naciljala Radoju.
Iskreno se nadam da su to samo "carsijske" price.
Na zalost, proslo je vreme za Perica u Vojvodini.
Gotivio sam ga kada je trebao da brani u Vosi, a to je vreme kada je za naseg sadasnjeg trenera Kordic bio nezamenljiv na golu, iz razloga znanog samo njemu.

Sada menjati Vuklisa sa Pericem, ne vidim puno smisla, a tu je i mladi Toroman na kojeg se racuna.

Sto se Radoje tice, nadam se da nece doci kod ovih.
Nazalost nas i Vose, ko prati ovaj forum, pokupi nam sve igrace, koje pomenemo ovde kao kvalitet za Vosu, dok se u Klubu kalkulise na neke druge nacine i prave ,,racunice".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Radoja ima jos godinu dana ugovora sa Levanteom igra relativno redovno tim je u sredini tabele ima platu od nekih 650.000 e godisnje. Za nas je definitivno naucna fantastika platu mozdaa crveni mogu da isprate ali pitanje koliko bi je redovno dobijao ali trebalo bi dati obestecenje od po mojoj proceni 2 do 3 miliona mislim da to crveni nemaju . A iskreno ne vidim ni motiv da u najboljim godinama zameni Spaniju za Srbiju
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Jel Čabula dolazi sigurno? :D Vidim ovaj prelazni rok ima da obori rekord onog poznatog kada je ako se ne varam što otišlo što došlo 24 igrača :o
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Dragojlo wrote:Da, i njega zaboravih da je bio pouzdan... Ja pamtim kad je i na JNA odbranio penal nogom i ujedno time asistirao za gol na drugoj strani, čini mi se Lazaru Rosiću... :D
Stanisavljevicu. Mislim, nije asistirao, ali je odbrana penala pokrenula kontru. Rosic je dao prvi gol na tom mecu, ja mislim.

To za Radoju su gluposti. Nije decko lud da se zaje*ava po ovim oranicama zbog 10ak meceva u LE, jer oni kvaliteta za LS nemaju, niti ce imati, jos pogotovo ako ode Stankovic u Italiju. Takodje, posle ovih par prelazaka tamo, shvatio sam da treba da me zabole ki*a za te ljude. Vojvodina je iznad njih. Oces da prodas traku u Vojvodini, da bi mozda dobio promil ljubavi cigana, koji te nece nikad ceniti toliko kao mi? Okej, ko te je*e. Ako tebi lojalnost nista ne znaci, ti meni znacis jos manje. Postoje ljudi u Vojvodini kojima ne bi ni kopacke mogli da ciste ''ljudi'' poput Preletanovica, Babica, Ivanica, Melega,...ako je Radoja spreman na to, sretno mu bilo... :lala:

Sto se nas tice, ocekujem planski egzodus, ili makar ne onakav kao pod pumpadzijom. Da ce biti haos puno odlazaka i dolazaka, hoce, ali mislim da ce biti manje krimogeno. Malo manje. :deal:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Znaju gani čija škola izbacuje najbolje igrače. Znali su i grokbari dok su bili u sedlu. Ciganski povratnici završavaju u Čukaričkom, a naši kod cigana... A opet, kad su bili u svojim izvornim ekipama, opet su bili bolji od nas... Nekako to nema logike, meni barem... Žao bi mi bilo da Radoja završi na smrdljivom topčideru. Pederikos koji je imao transparent na zapadu je pobio moje nade da ima valjanih naših bivših, pa iako znam da ih ima, nada da nas neće prodati zbog nameštene titule i dva brukanja u jesen je izrazito mala.

Što se Perićevog angažmana tiče... Kako da vam kažem, da moram da biram između Vukliša i Perića, ja bih Perketa birao lagano, uvek... Ukoliko je Vukliš deo grupacije koja je utrpana u Vošu i ode kad nas napusti Luiz Felipe Skolalari, Perke bi bio odličan izbor za iskusnog golmana.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Uz duzno postovanje, Vuklis nema kvalitet za prvog golmana Vojvodine, pogledajte samo gde je sve branio pre nas a i videcete gde ce braniti posle nas.
Isto tako Mrkaic,Andric,Djuric,Gemovic.
Post Reply