Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Rabba wrote:
novosadjanin wrote:Eno kazu u ruznalu da ce Zukic poslednju godinu ugovora iskoristiti da jos vise napreduje i da potom nastavi stopama Ivanica i Melega u crvenom blizancu. Dejan kaze da ce morati da razmisli o tome, a novinar prepoznaje ushicenost dok to izgovara...
Prva stvar koju bih zabranio, da vodim klub, je da igrači daju bilo kakvu izjavu bilo kakvom "novinaru" iz bilo kakvih "novina".
Ko da zabrani kad je zvanicna stranica ne samo podelila tu vest, vec i Mondo glasinu da Vukadinovic ide u crna :shit: !? :mrgreen:
Lagano nas vode najveci idioti u istoriji FKV. Vukovic je bio lopina, ovi su samo imbecili, a ako uspeju nekog da prodaju, mozda ce se pokazati da su i ovo prvo.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Kada god vidim nekog fudbalera pored "GOSPODINA" Ivice Ilieva na predstavljanju ne mogu a da ne steknem utisak da ce to biti promasaj. Sinisa je ishvalio partizan vise nego sto bi svi njihovi funkcioneri. U svakom slucaju jasno se culo da su pregovarali duze vreme ali ne mogu da verujem da je Sanicanin igrao polufinale kupa dok u tom trenutku pregovara sa njima.
Sanicanin je jednostavno trebao da bude na tribini ili da trenira odvojeno od ekipe. Mozda to nije najljudskiji potez ali neki nivo ipak mora da se drzi.
vdn slaninar
Posts: 1044
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Наравно да није требао да игра,па то је тек јајарски потез управе.Ако си га прецртао што није продужио уговор онда се држи тог става до краја,а не кад нам затреба( кад нам гори) да га зовеш.Сваког играча који има још годину дана уговора а нешто вреди треба сад или продати или продужити уговор,у противном ћемо их поклонити.Ту се јасно види озбиљност клуба,какав Буснић,Стевановић и слично.Продужи уговоре Топићу,Деветаку и Зукићу ту једино можемо да зарадимо и станемо на ноге у блиској будућности.То се пита на конференцијама као она што је била кад су ту сви,кад су представили Дунђерског и Славољуба.Млате празну сламу причају(сањају) о Макарићу,Туфегџићу а нико не пита за најбитније играче у клубу.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Forum, na žalost, nema svog predstavnika na konferencijama za štampu, pa nema ko da tako formuliše pitanja... Šteta za to, iako mislim da je jednom davno i pokrenuta priča o tome.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
vdn slaninar
Posts: 1044
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Слажем се Рабба,ал овде морамо што енергичније да укажемо на аномалије у клубу.Овај форум је итекако важан,доста вести су неки портали пренели одавде,а и неке идеје које су имплементиране у клубу су потекле одавде.Рецимо не продавање играча близанцима је потекло од навијача.Овај форум је глас навијача,рецимо сваке године преносе избор најбољег играча.Морамо се борити и правити притисак на управу,овде и на осталим порталима.Рецимо коментарисати на 021 и сличним.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Počeli nas čerupati a ovi naši mulci niti jel neko produžava ugovor niti jel se pregovara sa nekim igračima šta smo mi postali od kluba majko moja najvažnije da je Samardžić branio i pucao penale Brazilcima jebali ih oni a klub se raspada :cry:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

vdn slaninar wrote:Слажем се Рабба,ал овде морамо што енергичније да укажемо на аномалије у клубу.Овај форум је итекако важан,доста вести су неки портали пренели одавде,а и неке идеје које су имплементиране у клубу су потекле одавде.Рецимо не продавање играча близанцима је потекло од навијача.Овај форум је глас навијача,рецимо сваке године преносе избор најбољег играча.Морамо се борити и правити притисак на управу,овде и на осталим порталима.Рецимо коментарисати на 021 и сличним.
Znaju oni da pas koji laje ne ujeda. Nekad su na ovo mesto dolazili čak i viđeniji likovi sa one nekadašnje jake tribine, koja se morala slušati čak i klupskim strukturama. Na žalost, uticaj sadašnje tribine je srazmeran njenoj brojnosti... A ni aktivnost ovog foruma više nikoga ne uzbuđuje, zbog vrlo slične brojnosti... Samo najgori mazohisti i jo-jo likovi(u koje sam i ja počeo da se ubrajam) su ostali ovde. Sveli su i klub i tribinu pa čak i ovaj forum na letargiju i doveli na mesto koje im apsolutno odgovara.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
vdn slaninar
Posts: 1044
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

И то се слажем,намерно сам прескочио причу о нашем кредибилитету због слабе активности,ал ипак имамо име.И од клуба који је пркосио систему,близанцима,којег је симпатисали цела антибг Србија а ми се поносили до изнемоглости је остало само име.И од Фирме која је постављала домаће задатке осталим групама је остало име,ниво много слабији него пре десетак година.Све је на истом нивоу,морамо некако пресећи и једни друге погурати.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

fare wrote:Počeli nas čerupati a ovi naši mulci niti jel neko produžava ugovor niti jel se pregovara sa nekim igračima šta smo mi postali od kluba majko moja najvažnije da je Samardžić branio i pucao penale Brazilcima jebali ih oni a klub se raspada :cry:
Ne vidim nikakav problem u tome sto je bio neki video prilog sa Brazilcima kada su vec tu.
Sto se tice ekipe pa nije ni Slavoljub budala da tek tako dodje sigurno je dobio neke garancije da ce mu ostvariti neke zelje. I sam je naveo danas za dnevnik sta mu treba: dva stopera, desni bek i brzi napadac. A sigurno ce stici i neki igraci za jacu konkurenciju. Mislim da su vecina pojacanja zavrsena i da nas ocekuje uskoro nasa opste poznata konferencija gde predstavljamo pet-sest novih lica odjednom.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Deep, iskreno se nadam da nisi u pravu...

Mislim da sam već napisao, dva štopera => Devetak na klupu, novi desni bek => Pa-pa Aranđel, a jedino brzog špica priželjkuju svi...
Deep Purple wrote:A sigurno ce stici i neki igraci za jacu konkurenciju.
A ovu rečenicu kad pročitam, jeza me hvata... Već zamišljam Stojsavljeviće, Mladenoviće, Mrkaiće...

Imaš možda neka imena osim ovih koji su već povezani sa nama javno?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Pa ocekujem kazem ti cetiri pojacanja na pozicijama koje trazi Djordjevic. I sigurno ce stici jos neko da pojaca konkurenciju u veznom redu i napadu.
Vukic se ne uklapa u viziju brzog spica. Pokretljiv je ali nije definicija brzog fudbalera. Tako da se vodim tom teorijom da ce on ako stigne biti rezerva makar inicijalno dok ne i ukoliko razuveri trenera. A da se ipak startni napadac biti neko ko odgovara ipak toj kategoriji brzih napadaca. Ali u svakom slucaju to su sve neka moja razmisljanja po tome kako su kruzile informacije.

Informacije nikakve nazalost nemam.
Satari istice ugovor na polusezoni sa Lucanima i bio bi neka prirodna zamena za Sanicanina a i pribliznog su kvaliteta.
Stevanovic je bio kapiten Radnika tako da bi i on mogao biti dobra zamena za Bralica. A on se i spominje u vezi sa nama.
Stojsavljevic se vraca sa pozajmice iz Rada gde je redovno igrao ali se meni on kao igrac ne svidja. Plus je tu Kova koji mora i moze mnogo bolje jer nije nista losiji ako se gleda subi kvalitet od njegovih kolega iz odbrane iz ove sezone ali ga Lalatovic nije mirisao plus se videlo da nije spreman i da nije na svom nivou. Maksa da se vrati na svoju prirodnu poziciju i ako nije losa ideja da on odigra stopera dok se juri rezultat u poslednjih desetak minuta igre jer ume dobro loptu da iznese ali to treba iskljucivo raditi dok smo u minusu a i ne uvek u tim situacijama. Vec po proceni trenera. Devetak moze korektno tu da odigra. Stojsavljevic mi deluje kao neko ko je tu prvi za "odstrel" i vidim ga u Kabelu ili u nekoj drugoj ekipi iz donjeg doma LLSL.
Sti nas dovodi do toga da uz dva pojacanja u zadnjoj liniji imamo Kovu i Devetka da ulece u slucaju povreda i ostalog.

Treba sacekati i videti da li ce Lalatovic preuzeti Radnicki jer u tom slucaju ima kod nas ptica koje bi u svoje jato. Pa ce se izoslovadjati mesta.

Ali sve u svemu dosta sam napisao a bukvalno nista nije bilo korisno.
vdn slaninar
Posts: 1044
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Због тих играча што јачају конкуренцију наша деца немају места у првом тиму.Доводе се неки Вучићи,Кокири,још бар 20 оваквих и горих за које пола нас није ни чуло ни знало да су у клубу.Они ничему не служе и директно је против интереса клуба њихово довођење.Имамо ми доста искусних играча и то је довољно за дизање квалитета младих(баш је Топић дао интервју у ком наводи колико му је значио Дринчић).Значи довести појачање које ће да игра а остало наша деца.Наш повратник увек.
Danilo
Posts: 1017
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Moze li neko da pojasni ptavilo bonusa za ovu sezonu , da li su to igraci koji do momenta pocetka lige nisu napunili 21 godinu
Ako u martu ove godine napuni 21 da li je on bonus
Hvala
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Danilo wrote:Moze li neko da pojasni ptavilo bonusa za ovu sezonu , da li su to igraci koji do momenta pocetka lige nisu napunili 21 godinu
Ako u martu ove godine napuni 21 da li je on bonus
Hvala
Bonusi su do trenutka dok ne napune.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

https://hotsport.rs/2021/06/06/plati-pa ... eg-igraca/" onclick="window.open(this.href);return false; pa prodaće ga za 50 hiljada oni više ne znaju uzeti :evil:
Post Reply