VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by churguzijanac »

Ma samo da ne bude nekih gluposti, tipa crvendac usred preterane zelje, ili golmanski "biser" sa nase strane i tako tome slicno, i da ne bude neki dan da Standardu sve ulazi, a nama nista. Eto toliko ja trazim :lala:
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by slanobarac »

Biće prenosa?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote:Biće prenosa?
RTS 2 i pretpostavljam RTV.
Da li ima pozitivnih? Rekao je Lalat na današnjoj konferenciji da će biti poznato kroz par sati međutim ne izlaze informacije oko stanja igrača.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by Dragojlo »

Samo kad pomislim koliko malo fali da bi za 9 dana, 1.10.uveče goreo ovaj grad, i naravno svaka napaćena duša svih nas koji godinama preživljavamo svaki uspeh i neuspeh ovog Kluba konačno doživela neku jebenu satisfakciju, a da to nije po koja tu i tamo pobeda protiv blizanaca!! Samo DVE utakmice i devet dana, jooooojjj... :beg:
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by Deep Purple »

Dragojlo wrote:Samo kad pomislim koliko malo fali da bi za 9 dana, 1.10.uveče goreo ovaj grad, i naravno svaka napaćena duša svih nas koji godinama preživljavamo svaki uspeh i neuspeh ovog Kluba konačno doživela neku jebenu satisfakciju, a da to nije po koja tu i tamo pobeda protiv blizanaca!! Samo DVE utakmice i devet dana, jooooojjj... :beg:
Ne znam zašto ali nešto mi je u glavi citat iz filma Pulp Fiction kad Samuel L. Jackson na kraju filma (početka) ispriča jedan citat iz Biblije koji glasi : Put pravednog čoveka ispresecan je sa svih strana nepravdom sebičnih i tiranijom zlih ljudi.
Ne znam zašto ali ako ne uđemo sa ovim "ludakom" na klupi u Evropu onda nećemo u nekom dužem periodu. A osećam da hoćemo ima on tu neku ludu sreću koja ga prati a opet mislim da je i zaslužuje. Nadam se da ne grešim.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by Deep Purple »

Izgleda da su svi igrači negativni jer ne primećujem da iko izostaje sa slike ispred autobusa. Sem Topića i Simića koji su povređenim
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by gospodinFKV »

Verovatno ih je drzao u nekom karantinu ili posebnom rezimu, a to je neretko sasvim dovoljno u takvom kolektivu.

Kad virus tako prodje kroz ceo tim, to uglavnom znaci da se neko nije pridrzavao mera, a nekad je dovoljno da to bude i kafe kuvarica. Svaka cast klubu i kolektivu na tome da smo citavi pred ovaj mec. :cheers:

Ovo je potpuno nova teritorija, ne samo za sport vec i za ceo svet. Ovde kod mene se opet popelo na 4 hiljade dnevno, razmisljaju da uvedu nove mere. Nesvakidasnji paradoks, jako je lako zaraziti se, ali je jako lako i ostati citav, pogotovo kad nemas dece, samo treba biti pametan. Zivi bili, cuvajte se. :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by Voja »

Meni majstor nasao sutra da kreci :frown: :frown: :frown: U haosu sam upitna je i utakmica (svi zivi kablovi razmrezani :mrgreen: ),ali se nadam da ce uspeti da je odgledam.Ali zato ako prodjemo... ima da krecim pred svaki evro mec :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by Radoye »

jbg ja radim u vreme utakmice, mrzim kad igramo preko nedelje, nikadne mogu da gledam kup i evro utakmice :(
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by Voja »

Radoye wrote:jbg ja radim u vreme utakmice
Brate daj otkaz :mrgreen: a mi cemo ti povecati dnevnicu u Igracu sezone :mrgreen:
Neeeeego,od koga sutra ocekujete najvise.... Ako Miljan namesti nogu,mozda je pravo vreme.... Da sam na Lalatovom mestu poseban razgovor bih obavio sa Bralicem... sutra nije vreme za zajebancije.... non stop je na ivici kiksa i kartona,nadam se da ce ipak sutra odraditi posao kako od njega ocekujemo,Od Drine takodje mnogo ocekujem....
Image
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by Istocno stajanje »

Danas samo borbeno!!!
Nadam se da necemo praviti neobjasnjive greske, jer nema popravnog.
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by N13 »

Voja wrote: Neeeeego,od koga sutra ocekujete najvise.... Ako Miljan namesti nogu,mozda je pravo vreme...
Ako se desi da prodjemo, mislim da ce Vulkis biti heroj... Bice dosta posla za njega, tako da zavisimo dosta od njegovog raspolozenja.
Jos mu je i rodjendan danas... Pa neka mu je sa srecom danasnji dan.

Najvise se bojim crvenih kartona ili glupog penala... Nekako gledajuci u proslost, cesto u bitnim utakmicama zabrljamo sa penalima i kartonima.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by novosadjanin »

https://www.youtube.com/watch?v=SFFOmF0Rrzs&t=572s" onclick="window.open(this.href);return false;
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by Radoye »

Nek nam je sa srecom! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by Cane »

Trebaće nam sreće, hrabrosti i vere u sebe, verujem da to naši momci znaju i da će nam sve to pokazati. Ajde idemo da igramo, bez straha i grča, pa šta bude. A ako budemo tako slobodni sve je moguće. Nisu oni nikakvi vanzemaljci, verovatno su za neku nijansu kvalitetniji, ali dobrim pristupom se sve to može nadoknaditi.
Post Reply