Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Pripreme

Post by Vuke »

kuzma liman wrote:Celarevo :cheers:
Subota 18h. Stara Pazova.
Ostaje da se vidi da li će uprava imati sluha i obezbediti prevoz svojim navijačima kako bi mogli da podrže voljeni klub u Staroj Pazovi!?
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Mare »

Izvor:http://www.mondo.rs/s234955/Sport/Fudba ... dbala.html
PRIPREME: "Generalka" Voše u Kući fudbala
1 komentarOdštampajMake font size smaller Make font size default Make font size larger 22. februar 2012. 13:03 > 13:22 Generalnu probu pred start prolećnog dela prvenstva i gostovanje u Kragujevcu, fudbaleri Vojvodine imaće u subotu, 25. februara i to u Staroj Pazovi u kompleksu FSS. Ljubinković ide u Kinu.

Pripreme superligaških klubova pred nastavak prolećnog dela sezone ulaze u završnu fazu. Kako je to i običaj, klubovi zakazuju poslednje test-mečeve, koje nazivamo i "generalnim probama".

Upravo takvu probu, fudbaleri Vojvodine imaće u subotu, 25. februara protiv prvoligaša Banata (inače, ozbiljnog kandidata za povratak u Superligu).

Zanimljivo je gde će taj susret biti odigran. S obzirom na to kakvi su bili vremenski uslovi u Srbiji u poslednjih mesec dana i to što je veliki broj terena pod snegom ili se sneg otopio pa su blatnjavi, Vojvodina i Banat su se dogovorili da pripremnu utakmicu odigraju na jednom od terena sa veštaškom podlogom u kompleksu Kuće fudbala u Staroj Pazovi.

Utakmica će početi u 18 časova.

Biće to poslednje prilika za trenera Vojvodine Dejana Vukićevića da "utvrdi gradivo" što se tiče igračkog kadra, da ga pojedini igrači uvere ili razuvere ili da poboljšaju poziciju za ulazak u prvi tim u prolećnom delu sezone.

Već na startu prolećnog dela sezone Vojvodinu očekuje ozbiljan ispit, gostovanje Radničkom u Kragujevcu. Biće to obračun za treće mesto u JSL.

Vojvodina je ove zime dovela Almamija Moreiru, Stefana Apiju i vratila Aleksandra Kataija, koji je potpuno opravdao očekivanja tokom priprema u Antaliji, kao i iskusnog štopera Milovana Milovića iz Javora. Otišli su Slobodan Medojević (Volfsburg) i Giorgi Merebašvili (vratio se u Dinamo iz Tbilisija). Još nekolicina igrača je poslata na pozajmice.

Poslednja informacija iz Vojvodine je da će je verovatno napustiti i 31-godišnji vezista Marko Ljubinković koji će karijeru nastaviti u kineskom Čangčunu, čiji je trener Svetozar Šapurić. Ljubinković je otputovao na Kipar gde se ta kineska ekipa nalazi na pripremama, kako bi obavio lekarske preglede.
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Pripreme

Post by Minja »

Termin promenjen. Utakmica pocinje u 16.30h. Mesto ostaje isto.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Pripreme

Post by Schteph_F89 »

Bilo bi dobro da se se organizuje neki prevoz?Ili ako neko zna kako najlakse doci do Pazove a da to nije kolima posto ista nemam :?

Voz iz Novog Sada ide u 15:15 i tamo je oko 16:10,utakmica je u 16:30 i voz za Novi Sad ide u 18:13.Zgusnuto ali izvidljivo :cheers:
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Pripreme

Post by DUB »

Schteph_F89 wrote:Bilo bi dobro da se se organizuje neki prevoz?Ili ako neko zna kako najlakse doci do Pazove a da to nije kolima posto ista nemam :?

Voz iz Novog Sada ide u 15:15 i tamo je oko 16:10,utakmica je u 16:30 i voz za Novi Sad ide u 18:13.Zgusnuto ali izvidljivo :cheers:
Vozni red u zemlji Srbiji... :rolll: :rolll: :rolll:
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Pripreme

Post by laki »

Odigrasmo li mi tu utakmicu danas?
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3904
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Pripreme

Post by Red Marquis »

laki wrote:Odigrasmo li mi tu utakmicu danas?
Nije danas, vec u subotu.
Io odio Belgrado
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Pripreme

Post by Brick Liman »

Vuke wrote:
kuzma liman wrote:Celarevo :cheers:
Subota 18h. Stara Pazova.
Ostaje da se vidi da li će uprava imati sluha i obezbediti prevoz svojim navijačima kako bi mogli da podrže voljeni klub u Staroj Pazovi!?
Izvini buraz, nemam ništa protiv tebe, ali ovo je grozan nivo svesti. Šta meni ili bilo kom drugom navijaču ima uprava da obezbeđuje prevoz bilo gde? Pravi navijač ide o svom trošku i ne treba niko da mu plaća gostovanja. Da ne spominjem koliko se smanjuje mogućnost kritike rada uprave dok god ona plaća prevoz navijačima koji je kritikuju.
Prvi se zalažem da jednom za svagda se prestane sa tom praksom. Neka navijačka grupa organizuje gostovanja i neka se ona plaćaju, za članove grupe simboličan popust i to je to. Samo tako se formiraju pravi navijači.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Re: Pripreme

Post by Casual »

Brick Liman wrote:Izvini buraz, nemam ništa protiv tebe, ali ovo je grozan nivo svesti. Šta meni ili bilo kom drugom navijaču ima uprava da obezbeđuje prevoz bilo gde? Pravi navijač ide o svom trošku i ne treba niko da mu plaća gostovanja. Da ne spominjem koliko se smanjuje mogućnost kritike rada uprave dok god ona plaća prevoz navijačima koji je kritikuju.
Prvi se zalažem da jednom za svagda se prestane sa tom praksom. Neka navijačka grupa organizuje gostovanja i neka se ona plaćaju, za članove grupe simboličan popust i to je to. Samo tako se formiraju pravi navijači.
U pravu si. Ali!
Znas i sam koliko bi onda kostala gostovanja u organizaciji samo navijacke grupe. Onda pogledas da danas dosta veliki broj cine mladje snage koje bi malo teze izdvojile tu odredjenu svotu novca. Sad, ako zelimo neku masovnost, nazalost, nismo u mogucnosti da idemo u tom pravcu. Ako je cilj stvaranje tvrdog jezgra, onda da. Naravno da stariji koji zaradjuju i idu sami o svom trosku i ima dosta i takvih primera, i slazem se da je to "zdravije" razmisljanje. Mada i dalje se generalno slabo ide na gostovanja, mogu da mislim kako bi bilo tek onda. Opet, i to sto se placa sada simbolicno na neki nacin ide navijackoj grupi da bi mogli da funkcionisu i prave koreografije i imamo barem neki shop! A da se organizuje prevoz za prijateljsku utakmicu je vec previse, po meni.
Volem Vošu!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Pripreme

Post by Brick Liman »

Casual wrote:
Brick Liman wrote:Izvini buraz, nemam ništa protiv tebe, ali ovo je grozan nivo svesti. Šta meni ili bilo kom drugom navijaču ima uprava da obezbeđuje prevoz bilo gde? Pravi navijač ide o svom trošku i ne treba niko da mu plaća gostovanja. Da ne spominjem koliko se smanjuje mogućnost kritike rada uprave dok god ona plaća prevoz navijačima koji je kritikuju.
Prvi se zalažem da jednom za svagda se prestane sa tom praksom. Neka navijačka grupa organizuje gostovanja i neka se ona plaćaju, za članove grupe simboličan popust i to je to. Samo tako se formiraju pravi navijači.
U pravu si. Ali!
Znas i sam koliko bi onda kostala gostovanja u organizaciji samo navijacke grupe. Onda pogledas da danas dosta veliki broj cine mladje snage koje bi malo teze izdvojile tu odredjenu svotu novca. Sad, ako zelimo neku masovnost, nazalost, nismo u mogucnosti da idemo u tom pravcu. Ako je cilj stvaranje tvrdog jezgra, onda da. Naravno da stariji koji zaradjuju i idu sami o svom trosku i ima dosta i takvih primera, i slazem se da je to "zdravije" razmisljanje. Mada i dalje se generalno slabo ide na gostovanja, mogu da mislim kako bi bilo tek onda. Opet, i to sto se placa sada simbolicno na neki nacin ide navijackoj grupi da bi mogli da funkcionisu i prave koreografije i imamo barem neki shop! A da se organizuje prevoz za prijateljsku utakmicu je vec previse, po meni.
Matori, pogotovo u ovakvoj situaciji kad se ide u manjem broju na gostovanja je to lakše izgurati. Problem je u tome što je masa navikla da im se sve servira i prvom prilikom kada nešto od serviranog izostane, svi se ponašaju kao uvređene gospođice.
A mi smo za mnogo gluplje stvari od ovog čvrstog principa, koji je zalog za budućnost veruj mi, gubili ljude, i to vrlo kvalitetne ljude, te nam je zato i brojnost ovakva.
+ mi, realno, nemamo daleko gostovanje u ovoj zemlji, nijedno ne bi koštalo preko 500 dinara. 2 puta mesečno i nije neka cifra za nekog kome je zaista stalo da prati klub.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Pripreme

Post by mihailov »

Utakmica sa Banatom ipak će se igrati na Vujadin Boškovu u subotu od 14h, tako da ćemo imati prilike da vidimo na delu "novu" ekipu Vojvodine pred start prvenstva...
Napred Voso!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Pripreme

Post by PanonskiFantom »

GSP organizuje prevoz redovnom linijom br 55 N.S - Futog Grmecka.Autobus polazi u 13i10 sa Z.Stanice i staje na svakoj stanici. Cena simbolicna, 45 kinti :mrgreen:

Vidimo se!
Vise nista nije isto!
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: Pripreme

Post by JackSparow »

Ipak se igra kod nas! :)

http://www.mondo.rs/s235134/Sport/Fudba ... _Sadu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Pripreme

Post by DUB »

Domaci teren + Supa na golu...
:cheers:
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Milan
Posts: 4289
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Milan »

Cemu ovo menjanje mesta odigravanja i termina u tri navrata??? Neozbiljno! Neki od nas su poslovni put za bg vec dva puta pomerali...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply