Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Uprava

Post by novosadjanin »

Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
trešnjar
Posts: 35
Joined: Thu Sep 08, 2011 10:30 pm

Re: Uprava

Post by trešnjar »

Caca lacio se vraća kući...Za one koji ne znaju osoba u pratnji gradonačelnika je Caca, bio je vatreni vojvodinaš otprilike kao i naš sadašnji urednik zvanicnog sajta/dosta je ekstremnog u obojici/. Jedne sezone pre dvadeset i koju godinu imao je i najviše gostovanja sa Vošom/u staroj Jugi/.
Poslednjih najmanje deset godina ne dolazi na utakmice.Možda ovo znači come back...
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Uprava

Post by Salvador »

trešnjar wrote:Caca lacio se vraća kući...Za one koji ne znaju osoba u pratnji gradonačelnika je Caca, bio je vatreni vojvodinaš otprilike kao i naš sadašnji urednik zvanicnog sajta/dosta je ekstremnog u obojici/. Jedne sezone pre dvadeset i koju godinu imao je i najviše gostovanja sa Vošom/u staroj Jugi/.
Poslednjih najmanje deset godina ne dolazi na utakmice.Možda ovo znači come back...
Ako nije tajna, kako se 'Caca lacio' zove i koja mu je sadasnja funkcija u gradskoj vlasti?

Da li postoji neko ko zna za koga nas sadasnji gradonacelnik zaista navija, nekako mi je imao malo cudan pogleda kada je dobio Vosin dres sa svojim imenom, ali sasvim je moguce da se samo tripujem.
User avatar
Joe
Posts: 109
Joined: Tue Feb 01, 2005 5:12 pm

Re: Uprava

Post by Joe »

Gradonačelnik je vatreni navijač zvezde. Išao je redovno i u Beograd na utakmice. :roll: Naravno to ne znači da neće ništa uraditi za klub iz svog grada.
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Uprava

Post by zapad »

Neusatzer wrote:
trešnjar wrote:Caca lacio se vraća kući...Za one koji ne znaju osoba u pratnji gradonačelnika je Caca, bio je vatreni vojvodinaš otprilike kao i naš sadašnji urednik zvanicnog sajta/dosta je ekstremnog u obojici/. Jedne sezone pre dvadeset i koju godinu imao je i najviše gostovanja sa Vošom/u staroj Jugi/.
Poslednjih najmanje deset godina ne dolazi na utakmice.Možda ovo znači come back...
Ako nije tajna, kako se 'Caca lacio' zove i koja mu je sadasnja funkcija u gradskoj vlasti?
Aleksandar Petrović, jedan od savetnika gradonačelnika.
Joe wrote:Gradonačelnik je vatreni navijač zvezde. Išao je redovno i u Beograd na utakmice. :roll: Naravno to ne znači da neće ništa uraditi za klub iz svog grada.
Jel si siguran u ovo 100%?
Pitam jel imam drugačiju informaciju od ljudi koji su se družili sa njim u mladosti.
User avatar
Joe
Posts: 109
Joined: Tue Feb 01, 2005 5:12 pm

Re: Uprava

Post by Joe »

Nisam 100% siguran, ali znam da je išao na marakanu da gleda zvezdu svojevremeno. Bilo kako bilo, bolje i gradonačelnik koji navija za zvezdu, a voli fudbal, nego neko koga boli ona stvar i za fudbal i za stadion, a predstavlja se kao navijač Vojvodine.
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Uprava

Post by Salvador »

Joe wrote:Nisam 100% siguran, ali znam da je išao na marakanu da gleda zvezdu svojevremeno. Bilo kako bilo, bolje i gradonačelnik koji navija za zvezdu, a voli fudbal, nego neko koga boli ona stvar i za fudbal i za stadion, a predstavlja se kao navijač Vojvodine.
Uuuh, ne bih se uopste sa tim slozio, takav bi teoretski vukao da zvezda igra domace utakmice u Novom Sadu (sto je cini mi se bivsa gradonacelnica vec predlagala), dok onaj koga mnogo ne interesuju fudbal i stadion a predstavlja se kao Vojvodinas bi ipak vukao da se odluke donose u interesu Vose.
U svakom slucaju, za mene je sablaznjujuce da gradonacelnik Novog Sada ne navija za Vojvodinu (zamislite recimo gradonacelnika milana koji navija za romu ili blizi primer da gn splita navija za dinamo), ali to su vec druge teme.


Edit:
Brick Liman wrote:Prema informacijama kojima raspolažem, a za koje mislim da prilično odgovaraju istini, gradonačelnik je krvava ciganštura koja je u vremenu pre obavljanja ove funkcije vrlo redovno odlazila u beogradabad na utakmice tima službe bezbednosti. Isti je slučaj i sa Borkom Ilićem, zamenikom gradonačelnika, koji je svojevremeno imao izvesnih problema zbog javnog iskazivanja svog ciganluka u gradu. Taj danas organizuje tribine protiv nasilja u sportu u saradnji sa PU Novi Sad...
Samo u Novom Sadu.
Kao sto sam i mislio (ona grimasa na kraju snimka govori sama za sebe)..

Da, to je Novi Sad - grad koga vode i u kome zivi toliko ljudi koji imaju sustinskih problema sa istim Bice dobro ako ga ne ukinu i ne prikljuce Beogradu.
Last edited by Salvador on Tue Oct 30, 2012 11:10 am, edited 1 time in total.
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Uprava

Post by Brick Liman »

Prema informacijama kojima raspolažem, a za koje mislim da prilično odgovaraju istini, gradonačelnik je krvava ciganštura koja je u vremenu pre obavljanja ove funkcije vrlo redovno odlazila u beogradabad na utakmice tima službe bezbednosti. Isti je slučaj i sa Borkom Ilićem, zamenikom gradonačelnika, koji je svojevremeno imao izvesnih problema zbog javnog iskazivanja svog ciganluka u gradu. Taj danas organizuje tribine protiv nasilja u sportu u saradnji sa PU Novi Sad...
Samo u Novom Sadu.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Uprava

Post by johnny »

Obradovao se dresu ko majka mrtvom detetu.
Kokliko sam čuo u nedelju na istoku, gradonačelnik je veče pre gledao musavu petokraku iz lože Karađorđa.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

zapad wrote:
Joe wrote:Gradonačelnik je vatreni navijač zvezde. Išao je redovno i u Beograd na utakmice. :roll: Naravno to ne znači da neće ništa uraditi za klub iz svog grada.
Jel si siguran u ovo 100%?
Pitam jel imam drugačiju informaciju od ljudi koji su se družili sa njim u mladosti.
Kakvu ti imaš informaciju?
POŠTO OBRAZ ???!!!
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Uprava

Post by DUB »

Za gradonacelnika necu nista da kazem jer ne znam, ali zamenik... ako je bio na toj utakmici u subotu, onda stavljam kucu i imanje da je bio na istoku i iskljucivo na istoku!
Sem ako po sluzbenoj duznosti nije bio primoran da sedi u lozi.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Uprava

Post by prijatelj fudbala »

Gradonačelnika lično znam. Ljuti cigan
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4885
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

:pegla: ovo je sve sto cu reci...
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Uprava

Post by PZS »

Neusatzer wrote:
Joe wrote:Nisam 100% siguran, ali znam da je išao na marakanu da gleda zvezdu svojevremeno. Bilo kako bilo, bolje i gradonačelnik koji navija za zvezdu, a voli fudbal, nego neko koga boli ona stvar i za fudbal i za stadion, a predstavlja se kao navijač Vojvodine.
Uuuh, ne bih se uopste sa tim slozio, takav bi teoretski vukao da zvezda igra domace utakmice u Novom Sadu (sto je cini mi se bivsa gradonacelnica vec predlagala), dok onaj koga mnogo ne interesuju fudbal i stadion a predstavlja se kao Vojvodinas bi ipak vukao da se odluke donose u interesu Vose.
U svakom slucaju, za mene je sablaznjujuce da gradonacelnik Novog Sada ne navija za Vojvodinu (zamislite recimo gradonacelnika milana koji navija za romu ili blizi primer da gn splita navija za dinamo), ali to su vec druge teme.


Edit:
Brick Liman wrote:Prema informacijama kojima raspolažem, a za koje mislim da prilično odgovaraju istini, gradonačelnik je krvava ciganštura koja je u vremenu pre obavljanja ove funkcije vrlo redovno odlazila u beogradabad na utakmice tima službe bezbednosti. Isti je slučaj i sa Borkom Ilićem, zamenikom gradonačelnika, koji je svojevremeno imao izvesnih problema zbog javnog iskazivanja svog ciganluka u gradu. Taj danas organizuje tribine protiv nasilja u sportu u saradnji sa PU Novi Sad...
Samo u Novom Sadu.
Kao sto sam i mislio (ona grimasa na kraju snimka govori sama za sebe)..

Da, to je Novi Sad - grad koga vode i u kome zivi toliko ljudi koji imaju sustinskih problema sa istim Bice dobro ako ga ne ukinu i ne prikljuce Beogradu.
Mi smo sami krivi. Ko nam brani da se organizujemo i oformimo grupu gradjana ciji bi cilj bila borba za bolji status svih klubova SD Vojvodina u gradu ili pokrajini. Verujem da ima barem 2.500 do 3.000 ljudi koji Vosu vole vise nego bilo koju stranku (a ionako su svi ista :shit: ) Ubedis jos jednog sa pravom glasa da na izborima zaokruzi nas broj i prelazimo cenzus. Cista matematika - 5 odbornika, svima trebas za vlast, pa postavljas uslove (braco moja... kada su mogle dveri da postanu doors-i u NS, sve je moguce :idea: )
Mislite o tome :mrgreen:
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Uprava

Post by Salvador »

Milan wrote:
zapad wrote:
Joe wrote:Gradonačelnik je vatreni navijač zvezde. Išao je redovno i u Beograd na utakmice. :roll: Naravno to ne znači da neće ništa uraditi za klub iz svog grada.
Jel si siguran u ovo 100%?
Pitam jel imam drugačiju informaciju od ljudi koji su se družili sa njim u mladosti.
Kakvu ti imaš informaciju?
Bio je brz da zamuti vodu, ali prilicno spor da kaze kakvu to drugaciju informaciju ima.
Sigurno trazi jos neke tako pouzdane drugare iz mladosti, da proveri da nije mozda ipak malo vise bio za Vosu kada je igrala protiv groblja ili hrv klubova. :frown:
A za cigana zamenika :shit:
Post Reply