15. kolo: Napredak-Vojvodina 2:0

User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

limanfkv wrote: Dovedite Limenog iz Ratkova, bar da gledamo nesto.
:rolll:
User avatar
sever-jug
Posts: 33
Joined: Tue Nov 24, 2009 5:24 pm

Post by sever-jug »

Minja wrote:Stara Gardo, prijatelju moj, ovo nema nikakve veze sa trenerom. Probali smo sa fensi trenerom, sa preskupim, sa normalnim, sa mladim, sa starijim, sa ovakvim i onakvim. Sa trenerom koji ima svoje ja ili sa privezak trenerom, rezultat je uvek bio isti. Nema ovo nikakve veze vise sa trenerom.

Ovaj tim nije tim, ovo je iskljucivo grupa individualaca koji su tu iz kojekakvih razloga, jedino sto taj razlog sigurno nije Vojvodina. "Nas" tim nema hemiju, ali ni malo. Za vreme prenosa pomislio sam da ovi momci uopste ne komuniciraju medjusobno, da su duboko izjedeni sujetom i zaviscu.

G.Babicu, nema ovo, a nije imalo ni ono prosle nedelje, dodirne tacke sa srecom, sve je u pobednickom mentalitetu, a mi to skoro necemo ponovo imati. Da li ce sada komplet krivica da se baci na trenera potpuno je nebitno.
Pa mislim da je sada najgluplje njega obesiti.
Muka mi je bila da gledam onakvu igru. Nemoć!
A sad i igrači bi možda voleli da izvade svoje dupe preko trenera!
Ako to urade sramota da ih bude, jer da im dođe i Murinjo ostaće ovako jadno anemični!

Uglavnom se slažem sa ovim komentarom.
Pola tima promeniti ,, VREME JE!!!,,
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

limanfkv wrote:I dalje smatram da ne mozes pobediti, ako zelis izgubiti.
:!:
Nije losa ova Vosa. Glavni plejmejker za ovu sezonu :arrow: Mario Djurovski. Usao jadnicak da trci po ovom blatu i po ovoj hladnoci, smrzao se covek, sav se usukao u ono malo dresa na njemu. Kapetan Dragan, za divno cudo nas glavni igrac u prvom delu kasnije ga nema nigde. Djura i njegova kura zatajili danas, mora da je zato sto on nedeljom nije navikao da igra fudbal nego da ide u crkvu. Dani skakuce vec pet nedelja, ali gde to ni on ne zna, ni njegove lopte to ne znaju. Jadni ovi posteni: Meda, Brka i Vule sto se trude i zele nesto, kakve ste vi budale :!: Iskulirajte ljudi, sprdajte se na terenu, ko je video da se u Vosi trci i gazi 90 minuta i zeli pobeda. E moji jadnici, ko Vas dovede u ovaj nas klub. Ne trebaju borci u Vosi, nama trebaju manekeni. Vas trojica ste danas kvarili utisak koji su drugi igraci pravili 90 minuta. A tu je i dobrica Peka. Covek opet kiksne, ovaj put penal napravi jos se i cudi kako to penal. A da nije Peko zato sto si se sapleo o svoje noge i uhvatio onog crnca krusevackog. Lakic, montenegrinischen gari :arrow: Laki show. Tumba, i on je danas bio na nivou onih svojih partija od pre mesec dana.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Нисам човек позоришта а ни опере, али морам да приметим да давно нисам гледао слабије изрежирану представу. Поново негативац Пековић? Када ће овај врли момак да добије неко захвалнију улогу? Време је за одмор и то онај дужи, Војводно вазада смо се уморили једни од других. Нова година доноси нове наде и нове снове. Ваљда ћемо ове године бити реалнији у својим жељама и искренији у својим намерама? ДОВИЂЕЊА!
User avatar
sever-jug
Posts: 33
Joined: Tue Nov 24, 2009 5:24 pm

Post by sever-jug »

Stara Garda wrote:Slozicu se s tobom Minja, ali ko je onda zaduzen da ulije pobednicki mentalitet u tim?
Predsednik sa platom unapred ili onaj koji sedi na klupi i treba da prepozna kog igraca da li ima u sebi pobednicki mentalitet i timski je igrac?


I dalje tvrdim da postoji trener koji bi mogao da uoblici u nesto sto moze dati rezultat za vrlo kratko vreme.
Prijatelju,
ja moram ovo da prokomentarišem.
Vidi, da ti njima i gole žene pustiš na teren i da im kažeš da za njima jure, oni ni to ne bi bili sposobni da odrade. Ma prijatelju vidiš koliko su igrači bezvoljni ko da su pod kaznu izašli da igraju utakmicu.

Po meni najveća glupost bi bila menjati trenera.
To je najlakše, ovima da pošalješ bilo kog trenera oni se neće promeniti. Bože mi oprosti ali ovi momci kao da su od mokraće pravljeni.
Jako sam besan na njih!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Sever-jug,

pa poenta i jeste da se resis sada svega sto ne valja, i dovedes trenera sa autoritetom, to nikako ne moze biti najveca glupost.Najveca glupost je reci da je sve ok i izgubiti 6 meseci.
Ovaj postojeci nit ima autoritet,nit neku veliku ambiciju sa Vojvodinom..
kako se to vidi?
Pa ja kao fudbalski laik (hvala Bogu pa ovde na forumu ima profesionalnih trenera da mi odgovore,Alan Forda, Fiend...) mogu da zakljucim i prepoznam da mi igramo sa istom formacijom i istim imenima,kako kuci tako i na gostovanju celu jesen, sto znaci da smo takticki procitani vec od prvog kola.
I ko je tu kriv kad istom taktikom igra kuci protiv Borca,isto na strani protiv Jagodine,pa kuci protiv Smedereva,Javora i na strani Banjica,Krusevac...
Pa nije Jotan sigurno kriv sto nema dresove sa dugim rukavima, kriv je trener i predsednik sto ga je doveo i tapkao u mestu 2 meseca.

p.s.i ovaj gospodin iz mog potpisa bi sa vecim zarom i srcem vodio Vojvodinu,i kao veliki navijac i emotivac ucinio vise nego ovas sto krivce trazi u timu koji vodi i upire prstom posle svakog poraza na drugog igraca.
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Igrao sam dvojku na Vosu! :lol: Sad se pitam da li sam normalan? Jeste da sam pio nocas, ali mislim da sam bio priseban kada sam sastavljao tiket. Ako ostane vecina manekena u voljenoj Vosi, igracu na ono "Pobedi i kada tvoj tim izgubi", mozda se malo i obogatim. Nisam gledao tekmu, a ovim momcima sto su isli u Krusevac svaka cast. "Igraci" su im jos jedared pljunuli u facu. Za novu godinu bih pozeleo da dodje gradska cistoca i pokupi sav otpad iz naseg kluba (Batu, Babica, celu upravu I SVE FUDBALERE OSIM MEDE, VULETA I BRKE I OVIH MLADIH STO TEK TREBAJU DA SE DOKAZU)! Jos smo treci, dobro je! :lol:
Last edited by One and only on Sun Dec 13, 2009 5:05 pm, edited 1 time in total.
United of Vojvodina
User avatar
sever-jug
Posts: 33
Joined: Tue Nov 24, 2009 5:24 pm

Post by sever-jug »

Stara Gardo,
da li ti stvarno veruješ da će promenom trenera ovaj tim u ovakvom sastavu krenuti nabolje?

Mislim stvarno još uvek imamo neke zidove ispred sebe da konačno shvatimo da ono što gledamo od igrača već nekoliko meseci ne štima.
I da je ostao Stepanović sve ovo bi išlo isto.
I da dođe novi trener, ovaj tim ,,ništa,, neće promeniti.
Problem je veliko prisutan u igračima koji ne pokazuju mrvu zalaganja na terenu.

Ovde jeste potrebno renoviranje, ali tima... podmlađivanje ili kako se već to kaže!
Tu je recept i lek ozdravljenja.

Pozdravljam te!
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Ipak se okrece...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

sever-jug wrote:Stara Gardo,
da li ti stvarno veruješ da će promenom trenera ovaj tim u ovakvom sastavu krenuti nabolje?
Stara Garda wrote:Sever-jug,

pa poenta i jeste da se resis sada svega sto ne valja, i dovedes trenera sa autoritetom, to nikako ne moze biti najveca glupost.Najveca glupost je reci da je sve ok i izgubiti 6 meseci.
Da, mislim,jer nemamo sta vise da izgubimo...a ne bih bas voleo da sacekamo maj i konstatujemo da smo izgubili sezonu a da nista nismo promenuli ili bar pokusali da promenimo.
User avatar
sever-jug
Posts: 33
Joined: Tue Nov 24, 2009 5:24 pm

Post by sever-jug »

Stara gardo,

Ja bih želeo da si u pravu, ali imajući iskustava iz ovakvih situacija, titanik se ne ne može spasiti ubijanjem kapetana koji ga vodi, već začepljenjem rupa koje su se otvorile na brodu, a ima ih puno prijatelju!

Moderniji način razmišljanja u evropskom fudbalu nije giljotina trenera, već slanje ,, zvezda kluba,, na kaljenje u nižerazredne klubove, da malo ispuše svoj naduveni balon!
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Mislim da nama uopste nije potreban trener! Igraci i onako rade sta hoce. Oni igraju za sebe, a ne za tim i tu je najveci problem. Aleksic je vec u Mancesteru, ali u snovima. Daj boze da ga neko kupi. Pogledajte onog Stjepanovica, gari je rodjen da igra tenis, tamo ne mora nikom da dodaje loptu. Mislio sam za Stepija da je pajac, a u poslednje dve tekme vidim da sa ovakvim timom ni Alex Ferguson ne bi mogao da radi. Imamo otpad iz Zvezde, a sada kupujemo otpad iz stranih liga.
United of Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Po meni je ovo bila klasična sabotaža od strane većine igrača (ne dešava se to prvi put)! Nama ni Murinjo ne bi pomogao sa ovim igračima. Očistiti klub od gamadi na svim nivoima!!!

Tužno je bilo gledati ovakvu Vojvodinu danas. Što je još gore, uspeli smo još jednom da se obrukamo pred celom Srbijom.

Moj Mitre, koliko god ti srce bilo, ti si druže moj balvan! Umesto da si se pokrio ušima, ti se buniš kod sudije i iščuđavaš...

Šta reći za Rista Lakića? Čim sam ga na početku video u sastavu, stomak mi se prevrnuo. Reakcija kod prvog gola... Prvo je kasnio, a zatim reakcija prilikom Binićevog šuta... Pa ja tako ne pokušavam da blokiram šut na malom fudbalu, i to kada mi zvone jaja. Pa glavom moraš da uklizaš i to da blokiraš, manekenu jedan! Sram te bilo!!!

Ma nemam lepu reč ni za jednog igrača! Osim za Brku, i možda Vuleta...

Šta nam beše plan za poslednja 3 kola? :oops:

Brod nastavlja da tone...

p.s. Svaka čast za sve koji su bili u KŠ i sjajno bodrili klub!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

One and only wrote:Mislim da nama uopste nije potreban trener!
Nas trener, onaj koji sastavlja ekipu i naredjuje ko ce sta da igra, nosi fensi kackete i ima istancan ukus za hiphop stil oblacenja.

Onaj koji sedi na klupi i glumi trenera je potpuno nebitan za celu pricu. Zato ih menjamo cesce nego sto onaj pravi trener menja carape.
One and only wrote: Igraci i onako rade sta hoce. Oni igraju za sebe, a ne za tim i tu je najveci problem. Aleksic je vec u Mancesteru, ali u snovima. Daj boze da ga neko kupi. Pogledajte onog Stjepanovica, gari je rodjen da igra tenis, tamo ne mora nikom da dodaje loptu.
Zato sto im je dozvoljeno.

Pojedinci su zasticeni ko beli medvedi i imaju zacementirano mesto u timu bez obzira na sve. Zasto bi se onda trudili?
One and only wrote: Mislio sam za Stepija da je pajac, a u poslednje dve tekme vidim da sa ovakvim timom ni Alex Ferguson ne bi mogao da radi. Imamo otpad iz Zvezde, a sada kupujemo otpad iz stranih liga.
Riba od glave smrdi!!!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Radoye, potpisujem svaku!!!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Locked