Kizito - Uganda

limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

nisi valjda pa... :shock:
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: INTERVJU SA KIZITOM!

Post by :) »

podbara wrote: Kiza-Sem Pekarica i jos par momak niko. Sve je bolela ona stvar od nilskog konja.Ko da su cekali da umrem od gladi.
ovo treba dobro da zapamtimo :!: :evil: :evil: :evil:
podbara wrote: Kiza-Niti pucate a ne zivi se nista bolje nego kod nas!
kolko sam se grcio od smeha tolko sam i skenjan, prosto ne mogu da verujem da je sve ovo istina, podobara prosao je prvi april :D

p.s. mogao bi neko iz uprave da da saopstenje povodom KaraKize, opet naravno ako nije neka PETOapriska sala, a i da jeste svaka cast :D
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Dobro je da se duh prvog aprila jos uvek oseca. Usput, podbara, jel' bi mogao da zamolis tog tvog prijatelja da utice na ove nesvrstane da nam posalju jos kog igraca, a moze i ceo tim. Tamni ljudi za svetlija vremena :wink:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
gabric_a

Post by gabric_a »

Uganda postala kraljevina,nova dinastija koja vlada Karakizovici!Pozdravimo prvog kralja Jozefa Karakizovica!
Dobri su ti crnci,dodju,vide,jedu,odu!
Steta sto Srbija nije imala koloniju negde u Africi,pa da kao u Francuskoj klubovi budu puni "domacih" crnaca,a jos zaigraju za reprezentaciju,ma gazili bi sve!
Stvarno dobar intervju :lol:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

budababa wrote: Usput, podbara, jel' bi mogao da zamolis tog tvog prijatelja da utice na ove nesvrstane da nam posalju jos kog igraca, a moze i ceo tim. Tamni ljudi za svetlija vremena :wink:
Vujadin Boskov je jos krajem osamdesetih godina govorio da je buducnost fudbala na crnom kontinentu i kad malo bolje pogledamo Afrika je za poslednjih 15 godina napravila dzinovske korake u napredku. Licno ja ne bih imao nista protiv da budemo kao Arsenal ali ako dolazi crnac ili bilo koji stranac on mora biti bar duplo bolji od igraca iz nase omladinske skole.Ili mozda je bolje da pitam da li smo se olako odrekli Popovica, ako nista deran bi bar bio tu?
Sto se tice intervjua mislim da je :) najbolje rekao sta treba da zapamtimo(info 100 posto tacan). Kiza je u nasim ocima ispao negativac ali kao i svaka druga zivotna prica ova ima i svoju drugu verziju koja nam govori da je u Vosu dosao igrac i da je gladovao!21. vek prijatelji,21. vek!!!!!!!! :oops:
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Pomalo mi je zao Kize.Po meni nije los igrac.A jako je tesko istaci se u ekipi koja je generalno lose igrala.Inace,uobicajno je da se igraci iz Afrike tesko prilagode uslovima a pogotovo kad je ne sredjena situacija kao kod nas.Ako se secate,kada je Kizito za vreme priprema oyisao da sredi pasos,ja sam izrazio sumnju u njegov povratak.Ali posto su mu obecane pare od strane njegovog menadzera Vicentijevica on se vratio.Ne razumem ljude u klubu i trenera,zasto ne pitaju Vicu sta je sa Kizom i definitivno razrese da li racunaju na njega.Pozdrav.
Guest

Post by Guest »

:cry: :oops: :idea:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Izgleda smo svi zavoleli naseg Image na prvi pogled!? :D
Image
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Voja wrote:Izgleda smo svi zavoleli naseg Image na prvi pogled!? :D
:D :D :D Gde samo nadje tu animaciju :!: BTW postavio sam polifone pa vidi sta ti se svidja.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Kiza je jedan od retkih nasih igraca koji se izborio za svoj topic ovde na forumu,svaka mu cast!!!

KIZO,VRAAAAAAAAATI SEEEEEE!!!! (tvoje te ovce cekaju)
Image
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Voja wrote: KIZO,VRAAAAAAAAATI SEEEEEE!!!! (tvoje te ovce cekaju)
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

podbara wrote:... Kiza je u nasim ocima ispao negativac ali kao i svaka druga zivotna prica ova ima i svoju drugu verziju koja nam govori da je u Vosu dosao igrac i da je gladovao!21. vek prijatelji,21. vek!!!!!!!! :oops:
mozda su mislili ''nasi'' da je naviko da gladuje pa sto da mu daju da jede svaki dan ... sramotame da kazem da su nasi :oops:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Treba da zapamtimo ko se od nasih fudbalera jedino poneo kao covek prema Kizi!!!Pekaricu jedan veliki +!!!Zao mi je Kize voleo bi da se vrati...
gabric_a

Post by gabric_a »

E sad kad sam procitao da nije imao sta da jede,stvarno sramota! :oops:
Igraci iz Afrike,u potrazi za boljim zivotom dodju cak i u Srbiju i sta dobiju - nista!Prvo kad se Kiza nije vratio pomislio sam da je neki folirant,kao ko sam,sta sam,ali sad kad vidim razlog... :oops: ,Kizo izvini!
Sramota za sve koji su dozvolili da dodje do ovoga! :oops:
Image
Kizo,dolaz nazad :!:
Last edited by gabric_a on Thu Apr 07, 2005 9:20 pm, edited 1 time in total.
gabric_a

Post by gabric_a »

Slucajno sam naisao na sajt nekih africkih novina na engleskom i naisao sam na nesto sto ima veze sa Kizom:
Srbija je obecala da ce traziti usluge FIFA-e ako se Kizito ne pojavi pre nedelje.
Pismo generalnog direktora Kizitovog kluba,FK Vojvodine,Cvetka Ridjosica,poslato je generalnom sekretaru FS Ugande,Jasperu Aligaveseu,u cetvrtak,gde je trazena pomoc u potrazi za Kizitom,koji je bio pusten od strane kluba prosle nedelje da bi se pridruzio reprezentaciji.
"Bili bismo veoma zahvalni ako biste nam pomogli da pronadjemo Kizita.Nije se vratio posle utakmice Uganda - Juznoafricka Republika.Ako se ne vrati,bicemo prinudjeni da kontaktiramo FIFA-u."
Locked