3. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 3:0

Šta predvidjate za subotu?

Poll ended at Sat Aug 27, 2011 10:49 pm

Gosti ce pazariti par komada (pobeda Voše)
58
92%
Domacin i gost ce da tvrde pazar (nerešeno)
4
6%
Pa_zar opet razocaranje? (pobeda gostiju)
1
2%
 
Total votes: 63

User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Mislim da je 1:0 ma kameri koja secka nije bilo nekog radovanja ne verujem da bi mi cak dva promakla. Samo je bila neka frka na polovini. Na kojoj naslovnoj je 3:0?
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Abu, naravno :)

Image

i druga fotka sa danasnje utakmice za Milana. Malo sam zamutio, cisto da se vidi da je ovo mutna i divlja tribina, tzv. Divlji zapad:

Image
I to je to od foto zapisa sa danasnje utakmice.
Last edited by Minja on Sat Aug 27, 2011 10:14 pm, edited 3 times in total.
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Могуће да сам ћорав, али мислим да сам видео да је Нови пазар промашио два пута пенал :lol:
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Lepa poseta dobro je. Ko je dao druga dva gola, Abu oba?
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

AntonioKasano wrote:Lepa poseta dobro je. Ko je dao druga dva gola, Abu oba?
Abu i Mojsov...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

KoKanidja wrote:Могуће да сам ћорав, али мислим да сам видео да је Нови пазар промашио два пута пенал :lol:
Haha! Dva puta, sigurno! Ne znam zasto je ponovljen penal, ali kako sam cuo prvi je bio promasaj a drugi put je ovaj pogodio stativu.
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Ponovljen je penal, jer je vetar pomerio loptu ! :lol:
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Sad pise da su sva tri gola postignuta u prvom poluvremenu. Dajte neki izvestaj da se ne bunim vise! :D
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

AntonioKasano wrote:Sad pise da su sva tri gola postignuta u prvom poluvremenu. Dajte neki izvestaj da se ne bunim vise! :D
Imao si live prenos na sajtu! Ubio sam kredit i vreme a ti nisi ni pogledao? :evil: :wink:
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

podbara wrote:
AntonioKasano wrote:Sad pise da su sva tri gola postignuta u prvom poluvremenu. Dajte neki izvestaj da se ne bunim vise! :D
Imao si live prenos na sajtu! Ubio sam kredit i vreme a ti nisi ni pogledao? :evil: :wink:
Na naslovnoj strani? Direkt ulazim na forum, gubio sam se znaci bezveze 90 minuta na svim forumima, mondovoj kameri, rezultatima.com i radio NP. :roll:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

AntonioKasano wrote:
podbara wrote:
AntonioKasano wrote:Sad pise da su sva tri gola postignuta u prvom poluvremenu. Dajte neki izvestaj da se ne bunim vise! :D
Imao si live prenos na sajtu! Ubio sam kredit i vreme a ti nisi ni pogledao? :evil: :wink:
Na naslovnoj strani? Direkt ulazim na forum, gubio sam se znaci bezveze 90 minuta na svim forumima, mondovoj kameri, rezultatima.com i radio NP. :roll:
Прво полувреме Пазарци нису прешли пола. Њихов тренер је добио црвени због протеста када је нама свиран пенал. Имали смо још пар лепих шанси. Друго полувреме смо одиграли таман колико треба. Радујеме састав екипе као и измене. Вукићевић иза себе има два меча и две победе са гол разликом 6-0! Очекивано или не, данас смо личили на тим а не на разбијену банду!
Гледаћу да и следећи пут буде лајв пренос!
МИЊА, мајсторе!
Minja wrote:Abu, naravno :)
Image
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

Zar ne moze uprava sa bilo kojim net provajderom da organizuje neki wi fi, bar za vreme utakmice da stadion ili deo stadiona budu hotspot, a za uzvrat bi ti isti imali malu reklamu? Tako bi ljudi koji imaju dobru volju lagano i bez troskova radili isto ovo. Sve pohvale za trud.
Image
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Novi Pazar je ekipa u rangu kada se moje drustvo okupi na rekreaciji.
Mi smo postigli dva gola iz prekida i Abu je odlicno dao taj treci.

Drugo poluvreme je toliko jalovo i tuzno bilo da bi ih ja sve isamarao da sam im trener.
Nadam se da ovaj zna sta radi i da ce ih dovesti u red sada u pauzi u prvenstvu.

Nemojte se zavaravati "rezultatima" Metalac i ovi su blagi uzas.
Mora to mnogo bolje, kreativnije, vise konkretnih sansi da se pravi!

Jedino mogu da pohvalim zalaganje ali za ozbiljnu ekipu to je stavka koja i ne treba da se dovodi u pitanje. :idea:
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

Slazem se sa prethodnim postom.

Drugo poluvreme smo mogli da odgledamo i kuci. Utakmica se igra 90 minuta a ne 45 minuta. Mora to mnogo bolje nemozemo se zadovoljavati minimalnim protivnik zreo za gazenje ti stao na loptu. To je jedina zamerka za danas mozda izmena Marebe i ostanak na terenu Belog Medeveda.
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Post by Akcent »

Danas igrom slucaja ja se nadjoh na zapadu, pa evo da napisem koju.
Pocetak utakmice, u kavez ulazi 5 pazaraca i odmah jurca napolje, tamo neko komesanje i policija im oduzima zastavu sandzaka :D tako da oni besni i napaljeni ulaze na stadion (njih oko 200). Pocinje utakmica, prozivanje s njihove strane. Na terenu, nasi mnogo bolji, ulaze u sanse, Mereba prodire po desnoj strani, ulazi u 16, srusen je, penal za nas. Brana siguran, 1:0. Njihov trener protestuje, dobija crveni i odlazi napolje. Crveni dobija jos neko sa njihove klupe (mislim da je pomocni trener). Tako da im je fizioterapeut vodio utakmicu maltene :D Nasi i dalje odlicni, Brana nije mnogo davio tu loptu sto me je obradovalo, mali Boske odlican, imao je dobrih prodora i jako borben veceras. Bas on je iznudio korner, Mojsov glavom rutinski, 2:0. Nasi momci ni tu ne posustaju, dugacka lopta napred, Abu trci, prima je, salje u donji levi ugao Risticevog gola, 3:0 i ceo stadion grmi "Abu, Abu". S tim rezultatom se otislo na odmor.

U drugom poluvremenu znatno opada tempo igre, gosti nesto bolji nego u prvom, ali vidi se da su raspad. Smesna slika u kavezu, pola njihovih navijaca krece da izlazi napolje, pola ostaje na tribini. Policija ih vraca, tako da je njih 100 navijalo, a 100 sedelo sa strane :twisted:

U 2. poluvremenu odlicna sansa za Abua, koji sa 7 metara sutira iskosa tik pored gola. Sve u svemu, sasvim solidna partija naseg tima!

EDIT: Penal za Pazarce u 93. Plavi suta preko gola, radost, ali ne, sudija pokazuje da se ponavlja izvodjenje i neko od nasih dobija zuti karton. Sve oci uprte u Supica koji se baca u pogresnu stranu, na nasu srecu - stativa. Pazarci ispraceni sa stadiona skandiranjem "Evo vam k****"

P.S. "Pazi Boske, ide KONJ" :D

EDIT 2: JA se izvinjavam, nije bio gol iz kornera vec iz slobodnog udarca, nesto mi se zestoko pobrkalo u glavi


Image
Last edited by Akcent on Sun Aug 28, 2011 12:02 am, edited 3 times in total.
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
Locked