8. kolo: VOJVODINA – Javor 2:1 (0:1)

User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Rabba »

Statistika do dolaska mu nije ni malo impresivna, međutim moram da priznam da sam spreman da mu dam priliku. Ako ekipa nastavi ovako da igra, ja ću biti zadovoljan. Više volim da igramo i izgubimo, nego da pilićarimo i čekamo Javor na Karađorđu na kontre, da bismo pobedili 1:0, iz jedinog šuta na gol.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Duplof
Posts: 933
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Duplof »

slanobarac wrote: Thu Sep 21, 2023 5:34 pm Ajd' sad jedno ozbiljno pitanje za sve koji su pisali o treneru. Koliko bi mu dali još kredita? Znate situaciju, odlasci, dolasci, uprava, povrede,izbor kapitena, igra, rezultati, bolest..... Koliko loših rezultata, poraza ste spremni da progutate?
Lepo je @Turija napisao, nosi puno tuđih grešaka, čovek se snalazi kako zna i ume. Ako ne bude nekih nelogičnih poteza u izboru ekipe i baš loših rezultata (npr. da proleće dočekamo na par bodova od borbe za opstanak) dao bih mu šansu da na leto sklopi svoju ekipu. Mada, ako sam dobro obratio pažnju na njegovu biografiju, nigde se nije zadržao na duže staze. U čemu je caka, videćemo.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
lapo-lapo
Posts: 253
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by lapo-lapo »

Rabba wrote: Thu Sep 21, 2023 5:54 pm Statistika do dolaska mu nije ni malo impresivna, međutim moram da priznam da sam spreman da mu dam priliku. Ako ekipa nastavi ovako da igra, ja ću biti zadovoljan. Više volim da igramo i izgubimo, nego da pilićarimo i čekamo Javor na Karađorđu na kontre, da bismo pobedili 1:0, iz jedinog šuta na gol.
+ 1
Nadam se da vise necemo igrati tako da branimo gol prednosti protiv Javora i slicnih ekipa...
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by slanobarac »

lapo-lapo wrote: Thu Sep 21, 2023 6:03 pm
Rabba wrote: Thu Sep 21, 2023 5:54 pm Statistika do dolaska mu nije ni malo impresivna, međutim moram da priznam da sam spreman da mu dam priliku. Ako ekipa nastavi ovako da igra, ja ću biti zadovoljan. Više volim da igramo i izgubimo, nego da pilićarimo i čekamo Javor na Karađorđu na kontre, da bismo pobedili 1:0, iz jedinog šuta na gol.
+ 1
Nadam se da vise necemo igrati tako da branimo gol prednosti protiv Javora i slicnih ekipa...
Mislim da sa njim i nismo tako igrali. Mi smo većinom bili ti koji su vijali rezultat. Nemam pojma ko ga i odakle iskopao ali čovek je uneo dosta novosti u igru tima. Mislim da mu treba dati priliku da završi prvenstvo i odradi zimski rok. Ali me kopka nešto jer rezultati ne prate igru. Ni Rastavac ni Batak a ni Lalatović da ne govorim Đorđević nisu imali igru ali su pabirčili bodove. Sad razmišljam šta ako izgubimo od npr. Javora pa Voždovca a zbiljić već uknjižio 7 do 9 bodova iz sledeće 3 utakmice? Hoćemo li tražiti Rankovu ili zbiljićevu glavu?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Karlsson »

Ja bih bio zadovoljan samo ako do zimske pauze budemo u prvih 6. Sve ostalo je katastrofa i trener bi mi svakako dobio otkaz.
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by slanobarac »

Karlsson wrote: Thu Sep 21, 2023 7:06 pm Ja bih bio zadovoljan samo ako do zimske pauze budemo u prvih 6. Sve ostalo je katastrofa i trener bi mi svakako dobio otkaz.
Hvala na konkretnom odgovoru. Ali ako do polusezone ne budemo konkurenti za neki bolji rezultat onda možda nema ni svrhe menjati. Možda na čelo kluba da dođe neki "troškadžija" jer sad imamo "šparadžiju". Ne znam šta bih rekao.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
SrpskaAtina
Posts: 49
Joined: Mon Aug 01, 2022 10:38 am

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by SrpskaAtina »

Simić na golu Tsc-a protiv West Ham-a kida večeras, što potvrđuje da je nezasluženo bio na klupi od dolaska Carević...
Ps. opet su ukinuli komentarisanje na fejsu i instagramu, sigurno zato sto nižu dobre rezultate...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Red Marquis »

slanobarac wrote: Thu Sep 21, 2023 6:45 pm Ali me kopka nešto jer rezultati ne prate igru. Ni Rastavac ni Batak a ni Lalatović da ne govorim Đorđević nisu imali igru ali su pabirčili bodove.
Popović ima najlošiju ekipu od svih njih na raspolaganju.
Io odio Belgrado
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by slanobarac »

Red Marquis wrote: Thu Sep 21, 2023 11:47 pm
slanobarac wrote: Thu Sep 21, 2023 6:45 pm Ali me kopka nešto jer rezultati ne prate igru. Ni Rastavac ni Batak a ni Lalatović da ne govorim Đorđević nisu imali igru ali su pabirčili bodove.
Popović ima najlošiju ekipu od svih njih na raspolaganju.
Verovatno je Simić u pitanju. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by gospodinFKV »

SrpskaAtina wrote: Thu Sep 21, 2023 10:53 pm Simić na golu Tsc-a protiv West Ham-a kida večeras, što potvrđuje da je nezasluženo bio na klupi od dolaska Carević...
Ps. opet su ukinuli komentarisanje na fejsu i instagramu, sigurno zato sto nižu dobre rezultate...
Gde ste svi bili kad je Simic fasovao 4 gola od Brage u vremenskom rasponu odlaska u klonju i nazad? Gde kad je u Austriji dobio 6 komada?
Jedna utakmica nije pokazatelj apsolutno ničega, pogotovo ne kod toplo-hladno golmana poput Simica. To nije golman koji pravi razliku, dok Carevic to itekako jeste, samo je pamcenje uvek malko selektivno kada su golmani u pitanju.
Uostalom, videcemo kako ce karijere obojice izgledati, pa cemo se osvrnuti na ovo ponovo. :cheers:
djoks
Posts: 101
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by djoks »

Волео бих да видим састав

Царевић- Букинац (грузијац ако се опоравио) Црномарковић, Росић, Лазаревић- Индио, Кајевић- Малбашић, Зукић, Радуловић- Кембел
VošaNS
Posts: 902
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by VošaNS »

Bez Uroša Nikolića i Giorbelidzea u timu.Vukanović i Kembel konkurišu.
VošaNS
Posts: 902
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by VošaNS »

Urošu se pogoršalo stanje kolena,Guram je trebao na operaciju,ali probaće se drugim metodama.To je rekao Ranko danas na konferenciji.
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Turija »

VošaNS wrote: Fri Sep 22, 2023 2:51 pm Urošu se pogoršalo stanje kolena,Guram je trebao na operaciju,ali probaće se drugim metodama.To je rekao Ranko danas na konferenciji.
Sta je ovo sada? FCVB postao Bolnica na kraju grada?
Ja se ne secam da smo nekada imali ovoliko povredjenih igraca?
Bolingi je velika nesreca, ali meni se cini, da kada je trener Popovic povecao intenzitet rada, nasi igraci to fizicki ne mogu da izdrze?

Slicna slika je i kad odu u inostrane klubove, prve godine se uglavnom svi ispovredjuju, jer odlaze potpuno nespremni za vece napore. A i posle malo ko se uklopi. Zato i imamo mnogo povratnika.
Nasa Super liga je amaterska.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by slanobarac »

Sutra popodne se očekuje nevreme i velike padavine. Pitanje veliko za održavanje utakmice.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked