2. kolo: Buducnost (Ban. Dvor)-Vojvodina 1:0

User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Evo PRIJATELJU ispunila ti se zelja i da Vas sve obavestim da sam napustio Vosu(smenjen sam) :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

E moj Djumi

Post by Владика »

Sabotiran si jos od tekme sa Lionom, radio si u neregularnim uslovima. Ja sam jedan od navijaca sa kojim je bivsi trener drugovao i ako se dobro seca u junu sam mu rekao da ide jer ce tesko preziveti prvih pet kola. On je to kategoricno odbio jer je bio ubedjen da se losi rezultati ne mogu ponoviti jer je duboko verovao svojim igracima. Prisao je svakome kao coveku ali ispalo je da je Djumi prosao kao Hriscani u Koloseumu. Potrosili smo jos jednog coveka prerano i prebrzo a da nije stigao da ispuni ni jedan delic od svojih planova.
Djumi hvala i sve najbolje u privatnom zivotu i karijeri!
p.s. PRIJATELJU dobro znas da Djumijev ugovor , po meni je mnogo gore sto nas Josif Ilic tuzi za jedan milion evra(500000 za ugovor i 500000 za dusevni bol).
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Stalno se pominju saboteri i to je tacno,ali ja kazem DAJTE DA IH JEDNOM IMENUJEMO I DA SVI ZNAMO KO SU,PA ONDA DA SE VIDI KO JE KO.
Ne moze se vise ovako,ne treba nam sada novi trener koji ce otici najvise posle 3/4 sezone.
Dajte da prvo oteramo gamad iz kluba,a neka i igraci koji nesto znaju progovore.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

ice wrote:Stalno se pominju saboteri i to je tacno,ali ja kazem DAJTE DA IH JEDNOM IMENUJEMO I DA SVI ZNAMO KO SU,PA ONDA DA SE VIDI KO JE KO.
.
Apsolutno se slazem. Ja nemam proveren info pa zato i necu da napadam direknto nekoga!
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

josifa ilica nije uopste vredan spominjanja,koliko je taj covek igraca u mladjim kategorijama upropastio :evil:
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Nemam sta da pisem, posebno sada posle smene Dumija... Bezveze je... Ako je Djumi kriv, onda u redu. Takav je trenerski zanat, tezak je to hleb. Ja mu licno zelim svako dobro u zivotu i nadam se da ce mu od sada biti lakse. Iako je ovo njegov profesionalni neuspeh, sada ce bar mirno spavati, jer se po svemu sudeci borio s vetrenjacama...
You'll never walk alone!
Locked