6. kolo: Partizan-Vojvodina 3:0

PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Ljudski i navijacki je nadati se.U svojoj zelji svi preteramo sa nadama(pa i ja) ali mislim da je puno bolje biti realan kao Ice.Manje boli svako razocarenje.Nisam bio tu,cak ni golove nisam video ali po novinama i vasim pisanjem vidim da je bila bruka.Pa zar je moguce da nismo sutnuli na go.Sagledavajuci sve to postavlja se pitanje odlaska Drakulica.Sto je naj gore kako cujem da se prica i Dundjerski se danas oprostio od igranja.Izgleda da nam postovanje Starijih igraca koji nisu u klubu radi novaca i slave nije jaca strana.Setimo se Govedarice.Izgleda da se ,,pokvarena"atmosfera od utakmice sa Buducnoscu nastavlja i produbljava.Pozdrav
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Mislim da je i za ovaj poraz kriv Djumi i da mu treba zapaliti kucu.
UPRAVA NAPOLJE!!!
ISUS
Posts: 68
Joined: Mon Aug 15, 2005 7:48 pm

Post by ISUS »

PRIJATELJ wrote:Ljudski i navijacki je nadati se.U svojoj zelji svi preteramo sa nadama(pa i ja) ali mislim da je puno bolje biti realan kao Ice.Manje boli svako razocarenje.Nisam bio tu,cak ni golove nisam video ali po novinama i vasim pisanjem vidim da je bila bruka.Pa zar je moguce da nismo sutnuli na go.
Kad bi ovako napisao da je Djumi sedeo juce na klupi :?:
Zabranili ste forum,ali nije prestalo da se pise!?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

nboya wrote:Mislim da je i za ovaj poraz kriv Djumi i da mu treba zapaliti kucu.
:lol:
Evo o cemu se divanilo u busu po povrtaku. Djumi je napao zvezdu na marakani i izgubio 3-0. Nismo bili ni besni ni razocarani jer nam je taj mec ako nista drugo probudio nadu da mozemo da igramo egal u Beogradu. A sta je ovo, ni pola da predjemo? Igraci ko da su igrali po kazni! Mozda je i glupo pobediti partizana jer realno oni su najveci gospodari zivota i smrti u nasoj ligi.
Druga vezana cudna tekma sa partizanom. Prosla penali,autogolovi a sada ni pola da predjemo a ni faul da napravimo.
Nesto smrdi?
Vuk
Posts: 42
Joined: Sun Aug 21, 2005 12:31 am
Location: Detelinara

Post by Vuk »

nboya wrote:Mislim da je i za ovaj poraz kriv Djumi i da mu treba zapaliti kucu.
Ma treba mu zabraniti da doje na stadion.Ko je on da ga i sada spominjemo :!:
Vuk
Posts: 42
Joined: Sun Aug 21, 2005 12:31 am
Location: Detelinara

Post by Vuk »

PRIJATELJ wrote:Sto je naj gore kako cujem da se prica i Dundjerski se danas oprostio od igranja.Izgleda da nam postovanje Starijih igraca koji nisu u klubu radi novaca i slave nije jaca strana.Setimo se Govedarice.Izgleda da se ,,pokvarena"atmosfera od utakmice sa Buducnoscu nastavlja i produbljava.Pozdrav
Prijatelju upravu si za postovanje starijih igraca.Dundjerski je nas najbolji igrac.Za Govedo se neslazem jer on nije vise mogao da igra , mada je otisao na ruzan nacin.Daj reci vec jednom nesto o pokvarenoj atmosveri.
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

PRIJATELJ wrote:Manje boli svako razocarenje.Nisam bio tu,cak ni golove nisam video...

Image
gabric_a

Post by gabric_a »

Pre utakmice nisam ni mislio da ce mo pobediti,ali negde u podsvesti sam verovao da mozemo izvuci nereseno.Mislio sad da ako izgubimo nece biti ovako,vec da ce se pored poraza uociti neki napredak u igri (jos pre utakmice sa Buducnosti sam rekao da iako su nam rezultati kako-tako dobri,igra nije),protiv partizana nista od napredka.Videcemo sta ce biti protiv Smedereva,protiv kojeg mislim da mozemo izvuci...pa nemam pojma sta mozemo izvuci,ali nadam se da cemo pobediti,ali danas je sve moguce.
Svaka cast navijacima,jedina svetla tacka u ovom crnom porazu!
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

podbara wrote:
nboya wrote:Mislim da je i za ovaj poraz kriv Djumi i da mu treba zapaliti kucu.
:lol:
Evo o cemu se divanilo u busu po povrtaku. Djumi je napao zvezdu na marakani i izgubio 3-0. Nismo bili ni besni ni razocarani jer nam je taj mec ako nista drugo probudio nadu da mozemo da igramo egal u Beogradu. A sta je ovo, ni pola da predjemo? Igraci ko da su igrali po kazni! Mozda je i glupo pobediti partizana jer realno oni su najveci gospodari zivota i smrti u nasoj ligi.
Druga vezana cudna tekma sa partizanom. Prosla penali,autogolovi a sada ni pola da predjemo a ni faul da napravimo.
Nesto smrdi?
Skroz se slazem!A ovo sto se tice Dundjerskog je mozda i strasnije...Velika imena "vecito trece" Vojvodine nikako ne zasluzuju takav tretman.Tuzno.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Evo jos jedno malo razmisljane- Partizan je izasao sa timom- Odita, Radonjic, Brnovic, Nadj, babovic,... ruku na srce to nisu tako jaka imena da bi nasi igraci u mislim vec gubili 2-0 kada dodju do mosta na Besci! Na kraju krajeva ponizio nas je klinac 87. godiste a zar bas nase 87. godiste nije bilo najtalentovanije u zemlji. Zar Pavlovic, Kacar, Djurovic i Kovacevic ne bi ako nista drugo bar vise grizli na utakmici.
Izgleda da cemo zrtvovati jos jednu generaciju klinaca zbog opstanka u ligi. Da li je cena prevelika?
Da ne govorimo o tome kakava se kriza otvara ako je Dundjerski otisao.
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

Evo izjave Djimija pre utakmice bruka!!
Iz dnevnika 16.09.2005
VOJVODINA GOSTUJE
KOD CRNO-BELIH

Prema oceni šefa stručnog štaba novosadskog fudbalskog prvoligaša Zorana Marića, Vojvodina u Beograd sutra neće putovati turistički. Svesni Partizanove snage, Novosađani će sve učiniti da pruže dobru partiju i eventualno iznenade favorizovanog domaćina.

- Ne razumem taj kompleks za koji sam čuo da postoji kod Vojvodininih igrača kada treba da gostuju na “Marakani” ili na Partizanovom stadionu - rekao je Marić. - Tačno je da ni moja generacija nije mogla da se podiči bogatim učinkom na gostujućim terenima, ali tada je bilo takvo vreme. Bodovi na strani teško su se osvajali.


Priznao je Marić da su posle remija s Podgoričanima (0:0), Novosađani kraći za dva boda.
- Taj deficit negde ćemo morati da nadoknadimo. Ne želim da zvuči pretenciozno, ali već u susretu s Partizanom imamo priliku da osvojimo tri boda. Naravno, bodom bismo bili potpuno zadovoljni, a u dobroj meri od nas će zavisiti ishod sutrašnjeg meča - napomenuo je strateg crveno-belih. Kada je to rekao, Mariću ni na kraj pameti nije bilo da potceni domaćina.
Naprotiv! Ne slažem se s ocenama prema kojima je Partizan u krizi. Možda kod Beograđana postoji kriza realizacije, ali posle utakmice u Izraelu i to su prevazišli. Naša eventualna šansa može da bude kratka pauza Partizanovih igrača između duela u Tel Avivu i sutrašnjeg meča. To bismo morali da iskoristimo - napomenuo je Marić.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Prethodni - da ne kazhem pokojni, mada ima ovde i takvih koji bi to voleli da vide - trener je bio kakav je bio i imalo se i njemu shtoshta zameriti ali je bar imao muda. Pruzhio je shansu klincima (od kojih je vecina to potpuno opravdala), i nije se bojao napasti protivnika pa kom obojci kom opanci.

Ne boli me kada izgubimo, navikao sam se na to vec zadnjih godina, ali me jako boli kada igramo k'o zadnje pizde i predamo se i pre utakmice. Od sramote, za 90min+nadoknada NISMO UPUTILI NI JEDAN SHUT PREMA GOLU!!! Izgubismo i osramotismo se.

Evo da sechem ovog moga ako smo mogli od ovoga gore proci da smo krenuli otvoreno. Popili bi 3 laka komada svakako ali mozhda bi kojim chudom koji i uchachkali da smo makar probali. Barem bi mushki izgubili, kad za bolje i nismo (a zashto je to tako neka nam odgovore guzice iz fotelja). Ovako izgubismo, al' smo usput ispali i pichke.

Dzimika jeste bio veliki igrach ali zasad kao trener bash i nije pokazao neki karakter (osim ziherashtva i kukavichluka - da ne kazhem da je isp'o pichka). Mada, nije on najveci krivac za stanje u kojem smo vec dugo vremena (kao shto ni Djumi nije bio najveci krivac, mada su neki mislili drugachije). Zna se dobro ko su krivci, krvopije koje se smiriti nece dok do kraja ne unishte klub.

Odosmo u ocov, braco moja draga...
simpatizer
Posts: 16
Joined: Sun Aug 21, 2005 8:12 pm

Post by simpatizer »

Psi laju, karavani prolaze...
UPRAVA NAPOLJE, RIDJOSICU LOPOVE!!!
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

SRAMOTA!!!
Jedno me samo interesuje:kome i cemu onaj aplauz na kraju tekme.!? da ga nisu mozda zasluzili time sto nisu za celu utakmicu imali,ne sansu, vec ni jedan sut na gol(!?)! Ovakvu bruku nisam u zivotu video,a na kraju one bruke osim nas 10-ak cela tribina tapse igracima koji su i ovako preko qrca dosli ispred iste. Ko je sad ovde lud?
SRAMOTA!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post by slavko »

Evo pratim ovo nase pisanje,izbacivanje trenera (Dzimija), pratim spaljivanje kuca bivsih trenera (Djumija),citam eto i Dundji se oprostio od aktivnog igranja (Sto je jos uvek pod VEEELIKIM ZNAKOM pitanja [?] ).

Vidim postavlja se pitanje zasto smo igrali ,malo je reci,ocajno u Beogradu. Kakav to kompleks vuku fudbaleri Vojvodine kad predju ooo taj cuveni most na Besci? Ma to su obicne gluposti. Nemojte mi pricati. Pa mi imamo 50% fudbalera koji su igrali i ziveli u Beogradu (I Nastic, i Pekaric,i Drakulic i Stosic i...ovi...oni...). Kakav je to tim koji se plasi da istrci na Partizanov stadion. Svaka ekipa koja ove sezone bude igrala na stadionu JNA ce ,100 posto bolje odigrati nego mi u nedelju! Vidim,takodje,postavlja se pitanje zbog cega ne igraju ,ako je vec takva situacija, omladinci.
Moje je skromno misljenje da crv izjeda iznutra a ne s'polja. Krivi su svi. Ne samo Dzimi. On je pojedinac. :!: Na terenu igraju 11 igraca. Ako jedan trener ocajno postavi taktiku,onda fudbaleri moraju da se zapitaju kako ce to funkcionisati,tj kako ce oni tu 'ocajnu tatkiku 8-0-2 sprovesti u delo. Kako uopste tako igrati? Nije novost izgubiti od Partizana. Jaci je ,bolji,organizovaniji tim. Ali,nije ni nama zgoreg da se malo zamislimo. Posle jednog dobrog rezultata mi odmah velicamo nase igrace, evo bas sam citao neciji malo je reci idiotski komentar da 'bi sve osim boda bilo ravno neuspehu' ,...Alo...pa mi smo gostovali Partizanu ,ne Vozdovcu ili buducnosti BD.Znam ,neko ce reci, 'pa nije Partizan Barselona. Za nas,na zalost jedte. :oops:
Ne znam koliko je pametno sad pametovati... Moraju se dati ultimatumi! Ako mozes da das sve od sebe daj,igraj za Vojvodinu kako prilici pravom fudbaleru. Ako mislis da ne mozes-OdLAZI! ... I ako vec moramo da ispadnemo iz lige,bolje da ispadnemo sa omladincima i HRABRO a,ne sa starijima -SRAMNO. Ja nemam resenje ali to se od mene ni ne oekuje. TO SE OCEKUJE od uprave,trenera,igraca. Mi smo navijaci! Nismo odgovorni za onaj deo za koji su oni glavni! Svako neka radi najbolje svoj posao!

Mnogo toga je ucinjeno zadnjih godina da se ovaj nekada velik klub upropasti. Zato nije krivo u toj meri ovo nase sadasnje rukovodstvo. Krivi su oni poput Sapurica,raznih Kostica,nesposobnih Mihajlovica,Markovica...

Koliko mogu da procitam jedina svetla tacka na tekmi bili su Vosini navijaci! SVaka cast za to :!: :!: :o

Nisam nista novo rekao,mozda tekst deluje i pomalo 'neuracunjivo' ali verujem da ste shvatili sta sam hteo da kazem!
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
Locked