Gojko Kačar

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Svakako ima odlicne predispozicije,al se bojim za njega.U zadnjih par kola se pokazalo da podleze pritisku i da ga slava remeti.Nadam se da ce jos vise sazreti,jer je njegov problem iskljucivo psihicki.Gojko srecno!!!
Napred Voso!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Pitanje za sve:
Da ste predsednik nekog velikog evropskog kluba,koliko bi ponudili posle ovog snimka!? :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=IwWCZUNUpuA
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:Pitanje za sve:
Da ste predsednik nekog velikog evropskog kluba,koliko bi ponudili posle ovog snimka!? :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=IwWCZUNUpuA
Sreća je naša što je Gojko i pametan momak :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Još malo Kačara 8) I ko kaže da se ne prate dešavanja sa foruma :D
http://www.youtube.com/watch?v=v3K-2EA3 ... re=related
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Fantazija je onaj clip od 10min!!!
Pogledaj te samo kako Gojko kad u odbrani uzme loptu ne bunari nego daje fantasticne lopte napred u stilu Beckhama!
Zato sam i ranije rekao da je cena za Kacara 10milE !!! Pa ko hoce nek izvoli.
Takvog igraca jos dugo necemo imati.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Kako javlja Stara Garda Gojko Kacar je potpisao za Hertu!
Zelim mu sve najbolje u novom klubu :!:

p.s.Nadam se da bi ovim mogla da se otvore "vrata" za prelaske nasih novih Kacara u zapadnoevropske klubove :idea:
Last edited by Dejan on Fri Jan 18, 2008 5:53 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Srecno majstore, i da nas ne zaboravis kao sto mi tebe necemo!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Puno sreće Gojko :!:
Otišao si na pravo mesto.

Dva naša igrača u dve Prestonice Evropske Unije.Sad pamet u glavu (s novcima) i da dovedemo igrače koji će nadalje obarati rekordne transfere, a ne da vučemo đavola za rep i oživljavamo neke propale tipove.
Ako se već hoće pomoći jednom našem bivšem centarforu (koji nam u formaciji trenutno fali) onda bi to morao biti:
MILAN BELIĆ :!:
A, on bi se sigurno odužio zalaganjem i golovima.Mislim da bi tek u ovakvom timu i ambijentu pokazao svoje visoke igračke vrednosti:

JEDAN JE MILAN BELIĆ (101% Vojvodina) 8)
Last edited by Turija on Fri Jan 18, 2008 6:03 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Otisao je u veliki klub,sasvim sigurno ce tamo jos vise napredovati,igrati jake meceve i siguran sam,za godinu dve,preci u neki od najboljih klubova u evropi. Gojko je,iako mlad,zasluzio titulu jednog od simbola naseg kluba,decko je svim srcem nas i jos je doneo 3 miliona evra klubu. Hvala za sve,mi najbolje znamo kako cemo dalje,ali puno uspeha!!!
Sada imamo jasnu sliku kako cemo dalje. Uspostavljena je saradnja sa Hertom,cujem da cemo dobiti nekog igraca od njih ,a pretpostavljam i da cemo od sledeceg gojkovog transfera profitirati. 10 posto,10 posto ,ali ako bude otisao za recimo 7-8 miliona,u sta ne sumnjam eto nama jos para. Realno,mislim da ga ispod 10 nemci nece prodavati!...
Sada je red na Aleksica,Smiljanica i ostale,da se momci izbore,da se istrpe i da ,ako ne ove,onda slecece sezone uzmemo titulu. Sad,posle ovih para,nema price o prodaji sledece,bar 2 sezone plus da se dovedu pravi igraci. Postali smo ozbiljan takmac u evropi,zapad kupuje od nas,daj da se to pokaze ispravnim. :cry: :lol:
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Sve najbolje Gojko u daljoj karijeri i zivotu!Mi te sa druge strane pak nikada necemo zaboraviti,ne samo tvoje partije,nego celokupno ponasanje,odnos prema dresu i navijacima,ali pre svega tvoj siroki osmeh van terena(sem kad se radujes golovima) i ozbiljan pogled na terenu fokusiran na igru,kao i tvoje lepo vaspitanje i dobrodusnost.
Obavezno da se jednoga dana vratis da kao kapiten kluba podignes pehar.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
SezioneFCV
Posts: 131
Joined: Wed Jan 19, 2005 1:57 pm
Location: Slaninarski logor

Post by SezioneFCV »

Sve najbolje Gojko u Herti i vidimo se do godine u Berlinu.

Herta - Borusija Menhengladbah - Ti na terenu, ja na tribini! :wink:
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Gojko, sve najbolje u daljoj karijeri.
Nemoj samo da zaboraviš odakle si :D
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Srecno majstore!Jedan je Gojko Kacar!
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Post by Qr0nJa »

Gojko,sta da kazem,s jedne strane mi je zao jer smo ostali bez mladog,perspektivnog i pre svega velikog momka-coveka,ali mi je isto tako drago sto ce taj isti covek imati priliku da zaigra za najbolje timove u Evrope.Svi smo znali da ce ovaj dan doci ali tako je to kad neko ima dobre igrace.Mislim da je on veoma vazan za istoriju Vose(pogotovo za novu epohu kluba) i iako nije osvojio titulu ostace upamcen kao jako dobar igrac. I necu da kazem da mi je zao sto nije osvojio titulu jer znam da kad se bude vratio titula ce biti nasa i on ce dici pehar(naravno do tada cemo 1000% biti prvaci)
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

FRIEND wrote:Srecno majstore!Jedan je Gojko Kacar!
:!:
STOP MAFIJI!!!
Post Reply