Za ili protiv "nasih" povratnika?

User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Vraca se 13.11.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Hvala Red Firmu, za informaciju.
Kao i uvek, precizan u decimalu :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Red Firm wrote:Vraca se 13.11.
Ja sam ubedjen da bi Panta bio sposoban da ponese ovaj tim i postane njegov vodja.
Image
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Panta se vraca sredinom novembra.Bio je tu pre 10ak dana i kako cujem ima par ponuda da ostane u Kini,pa se jos dvoumi.Velika verovatnoca je da ce ostati u Kini.Pozdrav
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Mogao bi Panta odigrati tih mesec dana, do kraja polusezone, za nas.Pa, posle neka se vrati.
Dolazi zimski prelazni rok, pa ćemo, verovatno, prodati one koje letos nismo.Ove zime moramo blagovremeno pripremiti prava pojačanja u centralnoj odbrani.Za očekivati je da će zvezde prelaznog roka biti Kahriman, Nastić, Pekarić, Despotović.Jedan centerhalf tipa Šaule-Kartalije, mora osvanuti na FC Vujadin Boškov.
Možda bi to mogao biti VJEŠTICA. :!: Jako bih voleo.
Uh, kako bi nam, tek ovaj put, ,,legao,,.Đurić-Vještica i u vazduhu i na tlu.A, tek pred protivničkim golom, iz prekida.Najčešće Vještica glavom u mrežu.Retko pored ili preko gola.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Red Firm wrote:Vraca se 13.11.
Da li to znači da je Panta od srede (dokle je Brzić dao ,,voljno,, igračima) u FC Vujadin Boškov?

Panta i Drakula :!:
Koliko samo vredi, njihovo znanje i iskustvo, ta praktična (a i teoretska) nastava iz fudbala za naše talentovane ,,klince,, možda i nismo svesni u potpunosti?
Stvarno su svojim prilazom i ulogom, od neprocenjive koristi za današnji tim Vojvodine. :D
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija wrote:Stvarno su svojim prilazom i ulogom, od neprocenjive koristi za današnji tim Vojvodine. :D
Zanimljivo je da je Panta proglasen najomrzenijim igracem Vojvodine,od starne navijaca,i da je po povratku primljen na noz,ali je svojim zalaganjem uspeo da iznivelise tu "mrznju" navijaca,a pogotovo sada nam je bitan,kad nam je zajednicki cilj (TITULA) ispred svakog pojedinacnog!!!!Licno smatram da bi upravo Panta mogao biti taj sraf koji nam nedostaje.Taj dodatni momenat,znanja,iskustva,zalaganja.....

Donesi nam titulu i sve ti je oprosteno!!! 8)
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

ZA STATUS PANTELIĆA I DOBRIĆA


Fudbalski klub Vojvodina na proleće će svakako biti jači za dvojicu iskusnih igrača, Miodraga Pantelića i Sašu Dobrića. Obojica su se vratila s inostranih pozajmica, Pantelić iz Kine, a Dobrić iz Švedske. Novosađani su želeli odmah da ih registruju, pa su zatražili tumačenje od strane FS Srbije.

- Dobili smo negativan odgovor, uz obrazloženje da moramo da sačekamo zimski prelazni rok – kaže tehnički direktor FK Vojvodina Radisav Rabrenović.
Vojvodina, međutim, ne smatra ovu priču završenom.

- Zatražili smo i tumačenje propisa od strane UEFA u ovakvim slučajevima. U zavisnosti od odgovora vući ćemo sledeće poteze – kaže Rabrenović, uz napomenu da se ekipa redovno priprema za subotnji meč s OFK Beogradom na Karaburmi u kom će crveno-beli, zbog žutih kartona, sigurno igrati bez Đurića i Popovića. S. S.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked