Liga Evrope - sezona 2014/15

Locked
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by ogi »

Ovo je samo podsetnik koliko ustvari mozemo samo kad se hoce!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by gospodinFKV »

Pank klub :lala:
User avatar
PlavaGardaBP
Posts: 26
Joined: Tue Jun 17, 2014 10:58 pm
Location: Бачка Паланка

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by PlavaGardaBP »

Pogledao sam ceo mec na tv-u i pitam se sta Vam se desilo to u prvom mecu.

Gledajuci vecerasnji mec stice se utisak da je Vojvodina za dve klase bolja od Slovaka.
Jako malo je falilo, a ovako svi nasi klubovi u kupu Uefa su ispali u prvom kolu. Dok se nesto ne popravi u nasem fudbalu i drzavi mozda je i bolje tako.
Бачка је шампион била и опет ће бити она, идемо Паланчани у лигу шампиона!
Форум навијача и симпатизера Бачке http://fkbacka.forumsclub.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by Turija »

Nismo dovoljno pritisnuli za taj četvrti gol, a imali smo ga (otvorilo nam se sve na vreme).Međutim, bilo bi i tih ,,nedostižnih" 4 u mreži gostiju, da naša ekipa nije tako metiljava, kao što jeste.Mnogo igrača je (opet) podbacilo.Donekle se zadovoljili, golman (uz par grešaka, ali i par dobrih intervencija), bekovi i centarhalfovi.Napadači nedovoljno agresivni i nedovoljno čvrsti, sa slabom kontrolom lopte, kao i vezni red.
Trenčin je na početku utakmice izgledao mnogo dominantniji, ali su se kasnije pogubili, a mi to, opet, nismo znali da iskoristimo, isto kao što nismo učinili ni u prvom meču, kada su se naši igrači i trener predali već u 60-om minutu utakmice (i tek sad vidimo koliko bi nam značilo da smo dali bar jedan gol u Slovačkoj).
Da je večeras bilo 4:0, čini mi se da bi bilo i velikog protesta gostiju, zbog našeg prvog gola (jer meni se čini, prema Tv snimku, da je postignut iz ofsajd pozicije).No, promašili smo i par gol šansi i plaćena visoka cena spetljanosti naših igrača.Sve u svemu, gosti idu dalje zasluženo (za taj 1 gol su bili bolji).
PS
Dokle će Poletanović da izvodi prekide i kornere, kad je Puškarić u tome za klasu bolji :evil: ?
Last edited by Turija on Thu Jul 24, 2014 10:35 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by madda fakka »

ogi wrote:Ovo je samo podsetnik koliko ustvari mozemo samo kad se hoce!
Ovo je samo podsetnik da je Veselinovic igrac koji koci tim... Svaka cast momci narocito Nasticu
I Bog je Slaninar...
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by Rivelinjo »

Meni je najbliže pameti da se nema para za putovanja i tu evropsku priču - i onako smo boranija i ne bismo mogli dogurati daleko. Onda lepo pustiš u gostima 4-0 još većoj boraniji, a onda kod kuće odigraš za kladionicu.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by Grba_NS »

Ovo danas je bio profesionalizam, a ono u Slovačkoj amaterizam koji klub kao što je Vojvodina ne treba da prašta.
P.s. Bravo Ćomara, jedan dao i dva namestio, za mene bez premca igrač utakmice!
User avatar
indjija
Posts: 11
Joined: Wed Mar 04, 2009 7:16 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by indjija »

Испали због непотребног и глупог пута у Белгију. Такав ривал због којег се толико малтретирала екипа могао је да се нађе и много ближе. Тотално аматерски потез онога ко је то организовао. Све честитке за вечерашњу представу.
Last edited by indjija on Thu Jul 24, 2014 10:50 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by Rabba »

Grba_NS wrote:Bravo Ćomara, jedan dao i dva namestio, za mene bez premca igrač utakmice!
Atomski Ivanić. Uživanje za gledati.

Ukleti klub, nema dalje :) Glavni utisak je da je nažalost Džimi opet izgubio tekmu... Jedna promena za 90 minuta, opet nevidljivi Makarić od početka, užasno nesigurni(mada puno bolji nego u Slovačkoj) Jovanić... Mogli smo.

Ipak, za sve momke jedno veliko bravo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by Forza Voša »

Jurimo rezultat, noge vremenom otkazuju, utakmica se zavrsi, a mi imamo pravo na jos dve izmene - nije mi jasno sta je Maricu u toj glavi (izgleda da neveruje u svoje igrace).
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by MiSmoFKV! »

Jebote kakav fudbal! Muski odigrano, svaka cast!
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by slanina »

ŽAo mi je što danas nismo dali još jedan a mogli smo slovaci su totalno pali,voda u ušima je bila šteta što nismo to iskoristili.Kao što neko pomene tekmu je izgubio opet Marić sa svojom tvrdoglavošću ,neće da pravi izmene pa to ti je a momci neki su lipsali nisu imali snage a svež igrač je mogao da presudi nekim begom sa strane ili slično,falilo je malo svežine na kraju a nije htelo.Dve stvari mi nisu bile jasne ja ne znam da li oni moraju tako aute da izvode ili prosto neznaju da bace tu loptu kako treba,svaki aut ide kao napred u noge njihovim igračima umesto ako treba baci aut malo unazad pa daj bližem igraču i neke čudne ideje Jovanića da zadržava loptu pri svakom ispucavanju i onda objašnjava nešto saigračima ma igraj čoveče šta objašnjavaš ali nema se šta zameriti momcima igrali su muški tamo smo još ispali,čestitke. :lala: :cheers:
Last edited by slanina on Thu Jul 24, 2014 11:16 pm, edited 2 times in total.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by srkins »

uh koliko malo je falilo :cry: i gledali bi Hull :( svaka cast na veceranjoj utakmici.Obile su nam se o glavu pripreme za prvu utakmicu ,i ta nesrecna Belgija :frown:
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by PanonskiFantom »

Mislim da je na kraju tekme onaj aplauz bio najiskreniji od kad idem na utakmice.
Borili su se, ali baš kao i u životu, nije uvek lako ispraviti predhodno napravljeno sranje. Potrebno je malo više vremena.

Kao što je neko rekao: ČIST PUNK!

p.s pregledao sam forum kod Slovaka, vidim da neki pišu da trebaju da se zahvale sudiji za oproštenu ruku u šesnaestercu.. ( može neko ko je gledao prenos da potvrdi to?)
Vise nista nije isto!
User avatar
PlavaGardaBP
Posts: 26
Joined: Tue Jun 17, 2014 10:58 pm
Location: Бачка Паланка

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by PlavaGardaBP »

Dosta dugo citam ovaj forum, jako mi je drago da vidim nakon poraza da ste zadovoljni. I zaista je danas odigran dobar mec, momci su skupili m*** i odigrali onako kako su trebali i u Slovackoj.
Ako budete ozbiljno igrali mozete u superligi mnogo s obzirom da su cz i partizan ocajni ove sezone.
Бачка је шампион била и опет ће бити она, идемо Паланчани у лигу шампиона!
Форум навијача и симпатизера Бачке http://fkbacka.forumsclub.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked