Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
borkovic
Posts: 68
Joined: Sun May 06, 2018 10:34 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by borkovic »

https://youtu.be/5w1yPM-viDg" onclick="window.open(this.href);return false;
afroditi
Posts: 46
Joined: Sat Sep 03, 2016 12:53 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by afroditi »

Dok ne krene ta rekonstrukcija: da li su to Proleteru smetali grbovi Novog Sada i Voše na jugoistoku pa su taj zid okrečili u crveno?
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Turija »

Nisu Proleteru, vec grobarima ns.
Smeta i grb Novog Sada, tek toliko o onom dodatku ns.
Zasto igrate na Stadionu Vojvodine, ako vam smeta? Budite domacini na Detelinari.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Karlsson »

Žalosno je šta sve nećemo doživeti u sopstvenom dvorištu...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Red Marquis »

Žalosno je to što smo na ovom forumu još do pre dve nedelje čitali kako nekima smeta što su prešarani bilbordi Proletera.
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Turija »

Navijaci Vojvodine su sa simpatijama gledali na Proleter, jer je nas klub imao dobru saradnju sa njima.
Uprava Proletera ne sme dozvoliti da se to pretvori u suprotnost, zbog nekih losih poteza ucinjenih na nasem stadionu.
Proleter treba, kao novosadski klub, da postuje tradiciju Vojvodine na ovom stadionu i grada Novog Sada.
Da ne dozvoli zamrazavanje dva gradska kluba, bez obzira na sada takmicarski rivalitet, kao sto je bilo radjeno sa RFKNS, pogotovo zbog visegodisnjih dobrih odnosa i pomoci Vojvodine Proleteru.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Turija »

Samo da pojasnim ono grobari ns, nisam mislio na organizovanu grupu, da ne bude zabune, vec na pojedince koji ne mogu da smisle FKV.
Takvi novopeceni navijaci, kojima je Proleter drugi klub za kojeg ce sada da navijaju, ne trebaju Proleteru. Vec ljudi iz komsiluka i Novosadjani koji sportsko-takmicarski gledaju na Proleter i kojima nije cilj da uniste-ugrobare svako obelezije FKV i stvore nezdrave odnose, kao sto je bilo nekad sa RFKNS.
Jer, po nekim komentarima u sportskoj stampi, kao da se takvi priblizavaju Proleteru? A to ne bi bilo dobro.
Lepo je videti kad dodju na nas stadion navijaci gostiju da odgledaju utakmicu onako kao sto su ucinili Suboticani ili onomad Palancani, sportsko takmicarski, bez neke nezdrave tenzije prema Vosi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Radoye »

Meni je strasno zao sto se sve ovo desava izmedju Proletera i Vose, narocito posto je inicirano od strane Proletera. Proleter je uz Kabel bio mozda najslaninarskiji mali klub u Novom Sadu ne samo zbog medjusobne saradnje uprava nego i zbog simpatija navijaca - tribine na Slanoj Bari su oduvek bile popunjene Vojvodinasima. Posebno mi je zao i zbog toga sto je moj deda, veliki Slaninar i covek koji me je naucio istoriji kluba bio jedan od osnivaca Proletera i sto sam na tom stadioncicu proveo veliki deo svog najranijeg detinjstva. Neshvatljivo mi je da ljudi koji danas vode taj i takav klub osecaju potrebu da sebe vozdizu time sto ce da unizavaju Vosu jer tako i sami sebe unizavaju.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Milan »

Turija je povukao odlicnu paralelu sa RFKNS...
POŠTO OBRAZ ???!!!
borkovic
Posts: 68
Joined: Sun May 06, 2018 10:34 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by borkovic »

Nemojte zaboraviti da u Proleteru vedri i oblaci bivsi Vosin predsednik,jedan od najgorih predsednika bar u poslednjih 40tak godina!Covek koji je iz Vose i zahvaljujucui bas njoj otisao u krilo vrlom predsedniku Slavisi!On,koji misli da je nezasluzeno smenjen sa cela kluba sada ima uticaj i moc da odlucuje a da pri tome nema strah od skupstine,navijaca ili bilo koga(naravno osim Slavise)da ce biti smenjen,pri tome nisam siguran da li uopste ima bilo kakvu zvanicnu funkciju u Proleteru!?
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by novosadjanin »

Proleteru "gostujemo" u petak u 20h. Svi na Karadjordje!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by naseljekolumbija »

Ја улазим са сезонском :D
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Red Marquis »

naseljekolumbija wrote:Ја улазим са сезонском :D
Da su normalan klub ko što nisu, to bi i trebali da urade kao minimum ustupka prema klubu koji ih je ugostio na svom stadionu. Može on da se 100x naziva gradskim, zna se ko ga je pravio i kome pripada.
Io odio Belgrado
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by naseljekolumbija »

Red Marquis wrote: Da su normalan klub ko što nisu, to bi i trebali da urade kao minimum ustupka prema klubu koji ih je ugostio na svom stadionu. Može on da se 100x naziva gradskim, zna se ko ga je pravio i kome pripada.
Наравно, слажем се. Треба сви који имамо сезонске да уђемо и покажемо им на улазу ко је овде домаћин а ко гост
User avatar
Jataganac
Posts: 92
Joined: Wed Mar 02, 2011 4:51 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Jataganac »

Minja je u pravu čak i za očajne uslove fudbala u Srbiji i pogotovo u APV i NS u poslednjih skoro 30 godina , taj Proleter je totalno nebitan , za ceo život u ovom gradu nikad nisam ni video taj stadion ,a ne bio na njemu , realno nebitniji su i od Zvezde sa Najlona jer ono bar vidiš kad ideš na Najlon ili prolaziš Temerinskom džadom.
To što su nekim čudom došli do Kokezine prve lige je ionako incident na nivou Batićevog Radničkog iz Obrenovca ili Trlajine fk Bezanije , Donjeg Srema i slicnih , sad su tu par godina i onda nazad na zasluženo mesto sa Borcem , Mladosti i Indexom . Mislim nek igraju fudbal svaka im čast al je besmisleno o njima raspravljati kao nekom bitnom faktoru i sad se još žaliti kako nismo u dobrim odnosima sa njima ,a one krpe što zalepe preko naših obeležja treba momentalno eliminisati ukoliko budu dovoljno drski pokušaju da i u petak to urade .
Post Reply