Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Deep Purple wrote: Mon Jul 24, 2023 11:14 pm
Karlsson wrote: Mon Jul 24, 2023 11:08 pm Evo i Lazo Bakmaz prepisuje od Deepa i Foruma. :mrgreen:

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/na- ... ni-i-zlata
Ima dnevnik koliko znam informacije ne prepisuju od nas. Verovatno čim oni pišu znači da je sve jako blizu. Pogotovo nema šanse da Bakmaz prepisuje od nas, ima on informacije :)
Znam, zezam se malo.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Sad nam ostaje da nagadjamo sta ili ko ce se ispreciti!? :mrgreen: Fora sa generalom je vec otrcana
Image
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Deep Purple wrote: Mon Jul 24, 2023 10:53 pmZajebavam se, jeste on. Nego sam hteo da napravim zajebanciju jer je @Maki uključio celu porodicu u pretragu :mrgreen:
Bila je grozničava pretraga na tri računara, na kraju je presudila IT fakultetska obuka. Iskopali bismo ga ispod okeana. Ajd samo nek dođe. :cheers:
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Ako dođu ova dvojica, možemo se ponovo ložiti.
Mada postavlja se pitanje, da li je morao Kabić da ode da bi se tako nešto desilo? Da li je to spašavanje rejtinga ili samo nismo imali sredstva?
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Maki

I ja se nadam baš njegovom dolasku mislim da je sve ono što nam fali u vezi. Yablonski, Kajević i Nikolić respektabilan vezni red za naše uslove. Taman i Miletić da napreduje uz njega.

@MiSmoFkv!

Jurio se vezni dugo i još uvek se juri dok ne dovedemo nekog a nadam se da je dogovoreno sve sa Yablonskim.

Problem je taj ispao što su stvarno jurili nekoga sa respektabilnim cv-em u vezi duže vreme. No mi još uvek nismo privlačni takvim igračima. Mnogo je lakše dovesti stranca koji je van evrope nego stranca iz evrope. Jer je Kolumbijcima i sl cilj da samo uđu u evropske lige a igrači koji su tu već pozicionirani i igraju par sezona u evropi ili srođeni na tlu evrope su ipak dosta teži zalogaj.
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Оба играча долазе без надокнаде што значи да смо паре које смо ваљда добили од претходних трансфера уложили у плате за ову двојицу а можда и остатку екипе.
Свиђа ми се тактика, само да се принове покажу као појачања а не споредне улоге.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Pa taj Bolingi je još jedno krilce u nizu.Pozdravljam dolazak ako dodje, ali tolko krila imamo da je kabic suvišan :mrgreen:
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

churguzijanac wrote: Tue Jul 25, 2023 6:46 am Pa taj Bolingi je još jedno krilce u nizu.Pozdravljam dolazak ako dodje, ali tolko krila imamo da je kabic suvišan :mrgreen:
Ma kakvo krilce sa metar devedeset. Samo je plus što može i na krilu da odgovori ali ovo je napadač.
Čim je on odigrao nešto utakmica na levom krilu i desnom znači da je pokretljiv za svojih 190cm
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

I Abu je bio u tom nekom limbu izmedju krila i spica, pa smo od njega napravili jednog vise nego pristojnog spica. U principu, Bolingi meni izgleda kao Abu za 2023. godinu. Mozda ne toliko brz, ali tu su negde.
Ja se nadam da ce biti pojacanje.
User avatar
Srbendinho
Posts: 96
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: Transferi

Post by Srbendinho »

Без да глумим нарикачу не би ме чудило да се овај Бјелорус изјалови ко онај Шпанац из Легије што се помињао прошло љето.
Круцијална појачања су морала бити доведена прије 20 дана, ако се уопште жељело урадити нешто у Европи.
Ако није, онда ништа.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

gospodinFKV wrote: Tue Jul 25, 2023 10:16 am I Abu je bio u tom nekom limbu izmedju krila i spica, pa smo od njega napravili jednog vise nego pristojnog spica. U principu, Bolingi meni izgleda kao Abu za 2023. godinu. Mozda ne toliko brz, ali tu su negde.
Ja se nadam da ce biti pojacanje.
Od Abubakara nismo imali normalnog spica. Ako je ovaj Bolingi na barem 70% od njegovog nivoa, dobili smo kapitalca
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Transferi

Post by Istocno stajanje »

Voja wrote: Mon Jul 24, 2023 11:25 pm Sad nam ostaje da nagadjamo sta ili ko ce se ispreciti!? :mrgreen: Fora sa generalom je vec otrcana
Sada je u modi pretnja da ne dolazi :mrgreen:
student
Posts: 98
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: Transferi

Post by student »

Srbendinho wrote: Tue Jul 25, 2023 11:02 am Без да глумим нарикачу не би ме чудило да се овај Бјелорус изјалови ко онај Шпанац из Легије што се помињао прошло љето.
Круцијална појачања су морала бити доведена прије 20 дана, ако се уопште жељело урадити нешто у Европи.
Ако није, онда ништа.
Sad sam mu pogledao statistiku prosle sezone. 29 nastupa 20 golova i 7 asistencija za Wislu.
I dalje je u drugoj ligi. Ne vodi se kod nas kao stranac i nije postojao razlog da ponovo ne pokusamo da ga dovedemo. Sad je kasno jer je presao u Lehiu.

Ali da, svako pojacanje je moralo biti u klubu jos pre 3 nedelje.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Istocno stajanje wrote: Tue Jul 25, 2023 11:26 am
Voja wrote: Mon Jul 24, 2023 11:25 pm Sad nam ostaje da nagadjamo sta ili ko ce se ispreciti!? :mrgreen: Fora sa generalom je vec otrcana
Sada je u modi pretnja da ne dolazi :mrgreen:
Sto nas forumas @Marko93 pita je li nasao kofere? :mrgreen:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Fernandez je želeo da dođe, ali mu Visla nije dala, dok je Belorus slobodan igrač tako da nije baš uporedivo.
Fernandez je želeo da dođe zbog Rastavca i Rastavac je želeo njega. Pošto Rastavac više nije trener pitanje je da li bi ovaj hteo kod nas, a drugo pitanje je da li bi ga Batak želeo.
Post Reply