Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
hvylarn
Posts: 442
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ana/457289

hajd da se nadamo kad su krenuli medijski da pisu da ce biti i zvanicno
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Mocart prenosi šta Kiprani pišu. Zar nemaju svoje izvore u Vojvodini?
Čim i Kiprani pišu o ovome valjda je ozbiljnija priča. Pogotovo za Belorusa pošto je igrao tamo.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Или Кипрани читају форум :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

gospodinFKV wrote: Tue Jul 25, 2023 10:16 am I Abu je bio u tom nekom limbu izmedju krila i spica, pa smo od njega napravili jednog vise nego pristojnog spica. U principu, Bolingi meni izgleda kao Abu za 2023. godinu. Mozda ne toliko brz, ali tu su negde.
Ja se nadam da ce biti pojacanje.
I mi smo Abua takvog kakav je bio naseg zadnjeg krstenog spica konstantno gurali na levo krilo, na toj je poziciji odigrao vecinu utakmica za nas dok su se na poziciji spica nasmenjivala sva drveca fruskogorskih suma...

Abu je imao strasnu eksplozivnost i brzinu ali ono sto je mene najvise impresioniralo je bila njegova skocnost, kako je bio kadar sa dvojicom stopera na ledjima koji su visi od njega da ih nadskoci, skine loptu, iskontrolise je i uradi nesto upotrebljivo s njom. Ako bismo zaista nasli nekog novog takvog - i ako bismo ga koristili na najefikasniji moguci nacin, a ne selili ga na druge pozicije da napravimo mesto u timu nekim drugima sto "moraju" da igraju - to bi nam leglo k'o budali samar. Ova nasa ekipa ima svojih manjkavosti ali u sveopstem nekvalitetu nase lige nama zaista tako malo fali za iskorak na to drugo mesto koje garantuje Evropu, i jedan novi Abu bi mogao biti to. Igrac koji je pretnja po gol i koga konstantno moraju cuvati, ali koji ako ga sam ne da otvara prostor drugima iz tima da ga oni daju. Uz takvu ostrinu u nasem napadu protivnik vise ne moze da se opusti i krene napred, smanjuje se pritisak na nasu zadnju liniju koja je inace sklona kiksevima pod pritiskom, i odjednom sve to mnogo drugacije izgleda na terenu...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Ljudi radi se na dolasku, ništa ne brinite. Da li će potpisati ili ne to niko ne zna trenutno ali je jako blizu. Klub ulaže sve napore. Najvažnije stvari su dogovorene.


Bolingi je krenuo.

Sviđa mi se što nikome od medija ne puštaju informacije.

Niko ne zna od medija detalje. Svi prepisuju jedni od drugih i navode samo da smo blizu. Mozzart kada izveštava o blizancima navede sve i šta su jeli i na kom su mestu sedeli u avionu, isim najvažnijeg a to je plata :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Tue Jul 25, 2023 2:08 pm
Bolingi je krenuo.
I Fiero je bio krenuo :greenbutt:

PS
@Deep, nije na tvoj konto, nego nas iskustvo (m)uci.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Deep Purple wrote: Tue Jul 25, 2023 2:08 pm Ljudi radi se na dolasku, ništa ne brinite. Da li će potpisati ili ne to niko ne zna trenutno ali je jako blizu. Klub ulaže sve napore. Najvažnije stvari su dogovorene.


Bolingi je krenuo.

Sviđa mi se što nikome od medija ne puštaju informacije.

Niko ne zna od medija detalje. Svi prepisuju jedni od drugih i navode samo da smo blizu. Mozzart kada izveštava o blizancima navede sve i šta su jeli i na kom su mestu sedeli u avionu, isim najvažnijeg a to je plata :mrgreen:
Vidim postaješ veoma popularan među Mocart komentatorima. :mrgreen:
hvylarn
Posts: 442
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Navadila se masa na forum. Sve što valja se komercijalizuje.
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Transferi

Post by Marko93 »

Koji broj leta da pratim na flight radar24?Jel preko wizz air joj sta ako mu se zagubi kofer?
Kolike smo srece ako dodje Belorus ,zaratice Belorusija i Poljska ovaj ce morati u vojsku i ostadosmo bez titule joooj
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Turija

Sve je to normalno, ljudi smo i normalno je da se uvek setimo lošeg iskustva kod sličnih događaja. Meni je najveći optimizam to što su Traore i Baray potpisali na sličan način. Dobije se potvrda, neka vrsta predugovora ili čega već, pošalju avionske karte i tjt.

@Karlsson

Ma ne opterećujem se time, meni je samo jako drago da mogu sa svima vama da podelim nešto od informacija koje dobijem. Mislim da je to dobro i za kvalitet foruma e sad do kad ću dobijati informacije ne znam ali mi je jako drago zbog toga.

@hvylarn

Uvek forum može da se zaključa i to bi nekom logikom dovelo i do mnogo novijih članova ili možda čak da se zaključa neka kategorija ili da se napravi nova gde se dele ovakve informacije pa da ostaju informacije između nas odnosno da je samo za registrovane korisnike ali opet o tome treba forumaši da odluče a može i ovako da ostane kao da je to i bitno.

Razlika između nas i našeg foruma i ostalih sportskih kolektiva iz Srbije i njihovih foruma je ta što smo mi grupisani na jednom mestu a kod njih imaš puno raznih foruma. A neki forumi su im i ugašeni :mrgreen:
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

10 minuta Bolingija u Tajlandu. Video od pre 5 dana.

User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post by slanina »

Karlsson wrote: Tue Jul 25, 2023 3:52 pm 10 minuta Bolingija u Tajlandu. Video od pre 5 dana.

Jel ima neki klip o ovom belorusu, nisam video?
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
ultra komsa
Posts: 425
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

Levi bek pred potpisom. Prezime Vucic ime Andej. Kazu ne probojna karika, nema jaceg. Desno krilo Ivica, prezime Dacic, moze da menja strane igra sa obe noge podjednako. Brnabic stoper, ima dvopolnu registraciju, uliva sigurnost u poslednju liniju. Golman za sada u pregovorima, ceka se subvencija grada u vidu njegove plate. Lagana setnja kroz ligu.
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Transferi

Post by Koral »

Image

Komentar od 23. januara prosle godine.. Neko se bas potrudio oko ovog Belorusa, agenda ide mnogo duže od ovih par dana :D :D
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Sta je sa najavljenim transferima? Zar nije pomenuto da ce se sve znati jos juce, najkasnije danas?
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply