Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Pripreme

Post by lazarr »

Uvek sa tobom wrote:Dal je moguce da je neko nju stavio ovde u negativnom kontekstu,devojka je mnogo uradila za nas klub,verovatno i najvise od svih ovih koji su pored nje dobili otkaze,ko je bar malo poznaje zna kolko voli klub i kolko je volela taj posao...Spomenucu samo akciju oKUPljanje-akcija promovisanja FK Vojvodina po osnovnim skolama,dalje i da ne pricam...


PS Skrenuli smo sa teme,neka admini premeste il obrisu,po meni ovo je bespotrebna rasprava.
Pogresno ste me shvatili. Nijednom recju je nisam pomenuo u negativnom kontekstu.
Pomenuta je kao neko ko je pre par dana dobio otkaz na svom radnom mestu (razlog je nebitan) a posle toga je na balu glavni domacin. Isto tako je i g-din Rabrenovic bombasticno po svim novinama i portalima smenjen sa duznosti a u jucerasnjem Dnevniku daje intervju o planu i programu priprema koje ON planira.
Sta je sledece? Da nam se javi Panta iz Juzne Amerike i da izvestava o potencijalnim pojacanjima????
Jedini negativan kontekst u mom postu je uperen protiv glavnokomandujuceg, koji na sva usta menja upravu a u stvari nam zamazuje oci kupujuci sitne poene u ocima naivnih navijaca. Sada sam siguran da sve ostaje po starom i da je jedina promena moguca kada NJEMU vidimo ledja. Ostali su nebitni!!!!!
User avatar
magistar cho
Posts: 181
Joined: Wed Jan 27, 2010 7:18 pm
Location: Liman

Re: Pripreme

Post by magistar cho »

Grba_NS wrote:
lazarr wrote:A i juce sam nabasao na neke slike sa novogodisnjeg crveno-belog bala na kojima se sepuri oficirusa za marketing.
Totalno nepotreban ton prema toj devojci. Da su se svi u klubu prema svom poslu i Vojvodini ophodili kao ona, ne znam gde bi nam bio kraj!
Kakav ton? Samo je za MF Brku rečeno da ostaje na svojoj funkciji do izbora novog generalnog sekretara, tako da ni ja ne vidim šta dotična ima tamo više da radi. Ali sve je to, izgleda, dobro zezanje!
North will prevail...
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Pripreme

Post by Grba_NS »

magistar cho wrote:Kakav ton? Samo je za MF Brku rečeno da ostaje na svojoj funkciji do izbora novog generalnog sekretara, tako da ni ja ne vidim šta dotična ima tamo više da radi.
Je l' to bio novogodisnji koktel (samo) za funkcionere i clanove uprave Fk Vojvodina?
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Pripreme

Post by limanfkv »

Bio je. Predsednik kluba cestitao je novu godinu svima koji vole Vojvodinu i koji vole njega. Dobio je i neku nagradu od kluba, al ne znam kakvu.
User avatar
magistar cho
Posts: 181
Joined: Wed Jan 27, 2010 7:18 pm
Location: Liman

Re: Pripreme

Post by magistar cho »

Grba_NS wrote:
magistar cho wrote:Kakav ton? Samo je za MF Brku rečeno da ostaje na svojoj funkciji do izbora novog generalnog sekretara, tako da ni ja ne vidim šta dotična ima tamo više da radi.
Je l' to bio novogodisnji koktel (samo) za funkcionere i clanove uprave Fk Vojvodina?
Ne, bio je za sve ljude dobre volje. Najnormalnije je da neko ko dobije otkaz dođe na novogodišnji koktel u tu firmu? Uopšte ne želim da govorim o liku i delu gospođice, nego o, ko zna kom po redu, zamajavanju ljudi!
North will prevail...
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Pripreme

Post by lazarr »

magistar cho wrote:
Grba_NS wrote:
magistar cho wrote:Kakav ton? Samo je za MF Brku rečeno da ostaje na svojoj funkciji do izbora novog generalnog sekretara, tako da ni ja ne vidim šta dotična ima tamo više da radi.
Je l' to bio novogodisnji koktel (samo) za funkcionere i clanove uprave Fk Vojvodina?
Ne, bio je za sve ljude dobre volje. Najnormalnije je da neko ko dobije otkaz dođe na novogodišnji koktel u tu firmu? Uopšte ne želim da govorim o liku i delu gospođice, nego o, ko zna kom po redu, zamajavanju ljudi!
Upravo sam to hteo da kazem, ali sam brze-bolje visestruko napadnut. Ali..... Sta ces..... :cheers:
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Pripreme

Post by Uvek sa tobom »

Ivani je bilo ponudjeno drugo radno mesto,ona nije dobila otkaz,posto sebe nije videla na tom mestu odlucila je da sporazumno raskine saradnju,a na koktel je otisla kako bi se pozdravila sa dojucerasnjim kolegama...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Milan »

Ako je istina ono sto sam cuo, da joj je ponudjen posao sefa cistacica (ili tako nesto), mislim da su se izuzetno ruzno poneli prema toj devojci. Sve najbolje joj zelim u daljoj karijeri. Mislim da je sasvim korektno obavljala svoj posao, na mnogim mestima je isticala ljubav prema klubu, ali to ocigledno nije bilo cenjeno. Kao i kod njene prethodnice uostalom.

Edit:
Malo sam guglao i evo kakve sam fotke pronašao u samo 5 minuta (javne su i pre svega afirmativne, pa mislim da nije problem objaviti ih). Devojka nam je odradila marketing kakav Bata, Pera, RR, Panta i kompanija mogu samo da sanjaju. Svaka čast!

Image
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Pripreme

Post by the Gari »

Ajd' kad se već zakuvala ova tema... Daleko sam da bih mogao direktno komentarisati njen rad, ali bih samo dodao da je ona (ili bilo ko drugi da je na tom mestu) imala jako težak posao u ovakvom rasperudu snaga pri vrhu kluba. Portparol bi teoretski trebalo da je prva i logična adresa za nove informacije, ali su njoj ruke bile odsečene iz jednostavnog razloga što je nemoguće kontrolisati egocentrizam predsednika kluba koji je, s aspekta javnih nastupa, kao narodna pevaljka - važno mu je da vidu svoju sliku u novinama, a nebitno je šta piše ispod (ovakvi slučajevi zaista postoje, nisu urbane legende; ne kažem to za BB, ali postoje biznismeni u gradu koji su tražili "demanti" u novinama, pa se na kraju ispostavilo da im je samo smetala mala fotka). Drugim rečima, teško je praviti bilo kakvu strategiju obraćanja javnosti, ako imaš šefa čije poteze jednostavno ne možeš da pretpostaviš i koji su često kontradiktorni. Još kad se tome dodaju Rabrenovi "prefinjeni maniri" i sportski direktor koji zna dva i po padeža...
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Pripreme

Post by FCVNS »

Milan wrote:Malo sam guglao i evo kakve sam fotke pronašao u samo 5 minuta (javne su i pre svega afirmativne, pa mislim da nije problem objaviti ih). Devojka nam je odradila marketing kakav Bata, Pera, RR, Panta i kompanija mogu samo da sanjaju. Svaka čast!

Image
Dobro si ti nju izguglao,moze jos ovih u kupacem,odlican marketing,svaka joj cast...izguglajmo malo i Rabrena,voleo bih da vidim i njega na plazi...
Last edited by FCVNS on Sat Dec 29, 2012 7:40 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Milan »

Ako nisi skontao ironiju u vezi naše marketing mašinerije u mom postu, slobodno reci, jer ne vidim poentu ovakvog komentara.

Devojci i dalje skidam kapu, jer pretpostavljam da gore pobrojani nemaju ni Vošinu zastavicu u svojim kolima, a kamoli nešto više...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Nisam upućen u Ivanin rad, osim sa javnih nastupa na konferencijama za štampu, ali ne vidim neku njenu krivicu da bi bila smenjena.Naravno, uvek može bolje, ali je to jako teško (kako je napisao the Gari), ako ne postoji jasna strategija sa vrha Kluba.
Ivani želim da što pre nađe novi posao i da ne zameri Voši.Učinila je koliko je mogla, pogotovo kad još vidimo sve ove slike sa javnih mesta u bojama voljenog Kluba, nema joj se na čemu prigovoriti. Naprotiv, trudila se i na mestima na kojim nije morala da promoviše naš Klub.
Devojci (ženi), sve najbolje u daljem radu i životu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Pripreme

Post by FCVNS »

Nisam skontao nista osim njenih jakih cetvorki...a nisam nista udarao na tebe,vec mi smesno sto brka smenjen zbog loseg rada organizuje pripreme,pa reko da ga spomenem...izmenicu u izguglajmo...sta imaju ostali Vosino pojma nemam...a protiv devojke nemam nista,samo su mi promakli njeni kvaliteti sa plaze,pa sam iznenadjen malo opustenije komentarisao,izvinjavam se sto sam lose formulisao...
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Pripreme

Post by Nikola »

Jos uvek nema informacija sta je drug brkoni pronasao i ugovorio?
ПУШТАМ КИШУ!
milancl
Posts: 494
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Pripreme

Post by milancl »

Nikola wrote:Jos uvek nema informacija sta je drug brkoni pronasao i ugovorio?
Evo ima u današnjem ružnalu:
1.februara odlaze u Antaliju i boraviće tamo 2 nedelje.

3. februar: Gornjik (Poljska)
6. februar: Polonija (Poljska)
7. februar: Rapid Beč "B" tim
10. februar: Žilina (Slovačka)
11. februar: Lokomotiva (Gruzija) - verovatno Lokomotiva Tbilisi
13. februar: protivnik će biti naknadno određen.

Ne znam samo šta će nam meč protiv tih konjušara i lopova i to još kao protiv njihovog "B" tim, to deluje još više potcenjivački sa njihove strane :evil:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Post Reply