Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

User avatar
Mare_Liman
Posts: 1189
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Не можеш нам Deep само линк послати, ти си нам главни извор током прелазних рокова, дај неки шири инфо :mrgreen: , је л се преговара са њим, један од опција, шта, како?
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

pa posto sam se pribojavao da cemo da vracamo Sanicanina ovo je jos i ok e sada ne znam kako se kod nas racunaju ex yu igraci ako se racunaju kao stranci onda mozemo biti u problemo,takodje Kosovicu istice ugovor za par dana tako da verujem da je i on u tih 5 igraca
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ako bismo igrali s tri stopera, bio bi odlicno pojacanje!
slanobarac wrote: Sat Dec 30, 2023 12:10 am Ne bih doveo nikog ko je igrao ovu ligu i sada se vraća
Pa Meri i nije igrao :mrgreen:
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Овај се уклапа у нашу политику. Није играо од Маја, таман да га вратимо у форму за негде пред почетак следеће сезоне. Није се нешто наиграо фудбала у последњим годинама, канда је имао неке повреде.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Kako vas navlači ovaj zbiljić, što šutnuo loptu u životu nije. Umesto Afrikanaca biće Crnogoraca i Makedonaca. Rimuje se. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

“Moje najveće razočarenje prelaznog roka je Marko Poletanović, s kojim sam bio pred dogovorom. Prosto ne mogu da verujem da nije došlo do transfera. Dali smo mu i bolje finansijske uslove nego u Poljskoj... Mislio sam iskreno da mnogo više ceni Vojvodinu i da poštuje Novi Sad, tako da sam time veoma razočaran“
Пошто сам начуо нешто, да подсетим председника шта је причао за Полетановића, мислим да је чак рекао и да он неће играти у Војводини док је он председник.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Kako mi gubimo vreme sa ovim čovekom i celokupnom korumpiranom Skupštinom i UO. :evil:
Što kaže Lala u onom vicu - zajebava nas još od prvog vagona.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Uvek sa tobom wrote: Sat Dec 30, 2023 5:29 pm
“Moje najveće razočarenje prelaznog roka je Marko Poletanović, s kojim sam bio pred dogovorom. Prosto ne mogu da verujem da nije došlo do transfera. Dali smo mu i bolje finansijske uslove nego u Poljskoj... Mislio sam iskreno da mnogo više ceni Vojvodinu i da poštuje Novi Sad, tako da sam time veoma razočaran“
Пошто сам начуо нешто, да подсетим председника шта је причао за Полетановића, мислим да је чак рекао и да он неће играти у Војводини док је он председник.
Jbg u medjuvremenu je otisao kod sefa po novo misljenje pa se predomislio :rolll:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Onda su tri naša šampionska pika Kosović, Vukan Savićević i Poletanović? Mi ako četvrti završimo jednom do sezone 2030/31, treba da se šutamo u dupe...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
rykerfcv
Posts: 872
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

slanobarac wrote: Sat Dec 30, 2023 5:45 pm Kako mi gubimo vreme sa ovim čovekom i celokupnom korumpiranom Skupštinom i UO. :evil:
Što kaže Lala u onom vicu - zajebava nas još od prvog vagona.
Хипотетички Збиљић сутра да оставку,кога би ти желео да видиш као председника ФК Војводине?
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

rykerfcv wrote: Sat Dec 30, 2023 7:40 pm
slanobarac wrote: Sat Dec 30, 2023 5:45 pm Kako mi gubimo vreme sa ovim čovekom i celokupnom korumpiranom Skupštinom i UO. :evil:
Što kaže Lala u onom vicu - zajebava nas još od prvog vagona.
Хипотетички Збиљић сутра да оставку,кога би ти желео да видиш као председника ФК Војводине?
Koji put čitam ovo pitanje????
Zašto je to bitno?
Nije bitno ime već da je čovek od integriteta.
Srećna vam Nova 2024. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Djisa
Posts: 1240
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

slanobarac wrote: Sun Dec 31, 2023 2:37 am
rykerfcv wrote: Sat Dec 30, 2023 7:40 pm
slanobarac wrote: Sat Dec 30, 2023 5:45 pm Kako mi gubimo vreme sa ovim čovekom i celokupnom korumpiranom Skupštinom i UO. :evil:
Što kaže Lala u onom vicu - zajebava nas još od prvog vagona.
Хипотетички Збиљић сутра да оставку,кога би ти желео да видиш као председника ФК Војводине?
Koji put čitam ovo pitanje????
Zašto je to bitno?
Nije bitno ime već da je čovek od integriteta.
Srećna vam Nova 2024. :cheers:
A mi smo prepuni ljudi od integriteta koji jedva cekaju da preuzmu Vojvodinu i uloze sopstveni novac!
Kup je nas!
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Djisa wrote: Sun Dec 31, 2023 12:03 pm
slanobarac wrote: Sun Dec 31, 2023 2:37 am
rykerfcv wrote: Sat Dec 30, 2023 7:40 pm

Хипотетички Збиљић сутра да оставку,кога би ти желео да видиш као председника ФК Војводине?
Koji put čitam ovo pitanje????
Zašto je to bitno?
Nije bitno ime već da je čovek od integriteta.
Srećna vam Nova 2024. :cheers:
A mi smo prepuni ljudi od integriteta koji jedva cekaju da preuzmu Vojvodinu i uloze sopstveni novac!
Slažem se da su retka bića ali ih ima.
Nego, 'ajde da se radujemo ovim mufljuzima i kukamo kako su svi isti. Bilo bi dobro da pokažemo malo više odgovornosti kad se ovakvi pojave na čelu kluba a ne da "budemo strpljivi jer uspeh je odmah tu iza ćoška". Nije i neće biti, samo gubljenje vremena. Ovde na forumu su ljudi i dalje nostalgični prema bivšem predsedniku koji je bio kriminalac, pa o čemu onda pričati? Srećna vam Nova 2024. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

@slanobarac, nije nostalgija, nego je doveo (barem na kraju njihovih karijera), poznatija imena ( Apija, Moreira... IIi neka domaca) i izbacili smo iz nase skole nekoliko igraca i za evropske okvire, pod uslovom da sve ostalo zanemarimo. Takvo je bilo okruzenje, a i sada je tako. Medjutim, bili smo bar konkurentni, koliko toliko, u domacem takmicenju. Nista vise od toga. Par dobrih utakmica, ali bez iskoraka. Kupovalo se, prodavalo se, i nije se formirao tim za veci uspeh. Tu, prvenstveno, mislim na evropske utakmice..
Srecna Nova godina!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply