Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

ice wrote:Shecky,ne brini za Aleksica,on ce otici samo ako neko ponudi 6 miliona eura u gotovom,a to ce se eventualno desiti ako zablista na EP,mada mozda ni tada.Ja bih rekao da postoji svega 5 % sansi da on ode i to na kraju prelaznog roka ovih najjacih evropskih liga odakle bi i dosli zainteresovani klubovi.Videcemo sta ce biti i na tom prvenstvu,a jel neko zna kad se ono uopste odrzava?Hoce li Aleksic moci igrati protiv Austrije bar revans?
Prvenstvo počinje 21 jula, a finale je 2.avgusta, znači moći će.
Ja bih rekao da bi ga prodali i za pola od toga, mada ne verujem da će stići takva ponuda, Dani mora prvo da pronađe svoju staru formu...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Evo citam da Stefan Djurovic ipak nece ici u Rad.. msm sta se ceka? Nas je ,treba ga hitno vratiti ne moze Mrdja sve sam..
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

shecky wrote:Evo citam da Stefan Djurovic ipak nece ici u Rad.. msm sta se ceka? Nas je ,treba ga hitno vratiti ne moze Mrdja sve sam..
Mani se Stefana Djurovica, u Vojvodini koja puca na najvise za njega nema mesta, nije ona taj kvalitet, slicno kao i sa Ubiparipom, u mladjim slekcijama veliki potencijali, kasnije jedno veliko NISTA! On cak ni u Novom Sadu nije bio bas standardan(malo jeste pa malo nije)! Necemo sad ko zvezda, sve sto je proslo nasu skolu da vracamo, bez obzira na kvalitet!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Питање за Грбу,Фриенда и Алана Форда-Колико временски треба играчу да скине 10 килограма и да дође до пуне такмичарске форме! Нешто сам расправљао са једним колегом са форума па бих волео да видим шта каже наука?
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

A sta kazete na Oumarua,eto Zvezda raskida ugovor sa njim?Mozda bi tu moglo da se reaguje.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

ice wrote:A sta kazete na Oumarua,eto Zvezda raskida ugovor sa njim?Mozda bi tu moglo da se reaguje.
Таквим потезима се доказује доминација. И да нам не треба, требало би га довести!
stefan
Posts: 69
Joined: Fri Jun 19, 2009 11:57 pm
Location: Novi Sad

Post by stefan »

Slazem se da bi nam Oumaru dobro dosao ( jako brz igrac, ima solidnu tehniku, vec je pola godine proveo u Srbiji, cena ce mu se sigurno visestruko povecati u buducnosti, a kao sto rece podbara bila bi to jos jedna pobeda nad blizancima ) ali postoji mali problem. Vrednost njegovog, cini mi se, dvogodisnjeg ugovora je bila 380.000 evra ! To je prevelika plata za nas klub.
Jedem luka i slanine ...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Joj ma kakav Omaru...
Nego nisam ja nigde spomenuo zvezdu i vracanje igraca nego .. Stefanu nikad nije pruzena sansa , a i sem toga to kako je on igrao u NS ne znaci nista.. pa ni Ronaldo ne bi mogao nista sam valjda ti trebaju i vrhunski saigraci ne?? Eo pred Stoike Mario Tadica Maxa Djure Danija Slavena mislis da se Djurovic ne bi nadavao golova?
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

podbara wrote:Питање за Грбу,Фриенда и Алана Форда-Колико временски треба играчу да скине 10 килограма и да дође до пуне такмичарске форме! Нешто сам расправљао са једним колегом са форума па бих волео да видим шта каже наука?
Knjige kazu da svako mrsavljenje od preko 8 kg meseno NIJE ZDRAVO! On ima visak masti, a ako naglo smrsa to ce odneti i misicnu masu a to ne zelimo, tako da ja procenjujem neka 2-3 meseca(mada iskreno sumnjam da ce uopste nesto drasticno smrsati, on je pri kraju karijere tako da...)!
Siva Eminencija
Posts: 287
Joined: Fri Jan 23, 2009 7:00 pm

Post by Siva Eminencija »

Stefan Djurovic je igrao kod nas zbog TATE , tate su cudo , narocito ako su direktori nekih banaka i osiguravajucih drustava koji finansiraju klub .
Pa kad tata zavrne slavunu klubu , onda ni sin vise nije talenat .
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Evo cisto informacije radi - Veseljko Trivunovic je pronasao novi klub, on ce sutra potpisati dvogodisnji ugovor sa OFK Beogradom
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Evo malo informacija o podmlatku FKV (molim admine da post prebace u odgovarajući TopiC). Neproverena informacija, ali mislim da je skroz tačna...

Novi treneri u podmlatku FKV su Zoran Grujić (ne treba puno pisati o njemu), Duško Grujić (bio kapiten Vojvodine sredinom devedesetih) i Spasa Jelačić (ponikao u FKV, kasnije igrao u nekoliko klubova, i u Kabelu, cisto da napomenem, radio je kao trener u Fruškogorcu prethodne sezone).

Ako postoji interesovanje na forumu, možemo bez većih problema da pratimo događanja u podmlatku FKV: rezultate, tabele, buduće zvezde i zvezdice našeg kluba :)
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

E to vec nisam znao za Djurovica ako je to istina mada niko ne moze reci da decko nije tresao mreze ko lud u podmlatku.
A da se nadovezem na Minju aps. se slazem sto da ne pisati o klincima ubaciti nesto slika itd itd mislim da ce se i oni sami oduseviti mozda uzeti nekog od njih za saradnika ..super ideja!
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

Znam da je sapunica oko Songa prosla, ali ovak podatak sam morao da iznesem. Rigobert Song je po sajtu goal.com (jedan od najboljih svetskih fudbalskih sajtova) uvrsten u najbolji tim Afrike ove decenije. Koliko dobrog bi nam samo doneo njegov dolazak to je nemerljivo.
sam svoj najveci neprijatelj
Klokotnicka_bitka
Posts: 85
Joined: Fri Feb 06, 2009 12:00 pm

Post by Klokotnicka_bitka »

Minja wrote:Duško Grujić (bio kapiten Vojvodine sredinom devedesetih)
Duško Grujić, on jeste igrao sredinom devedesetih kad smo baš imali odličnu ekipu (neposredno pre ukidanja sankcija, a kad su ih ukinuli i mi izašli u Everopu onda smo ipak imali slabiju ekipu) ali nije bio kapiten. Došao je koliko se sećam one sezone (1994/95) iz Kule kad smo doveli gomilu dobrih igrača (Šćepanović, Ožegović, Vukotić, Barac, Radojičić, Gluščević, Dragić, Miljković), ali je tad bio uglavnom rezerva, pošto je par centarhalfova uglavnom bio Šaula-Vukotić (Šaula je bio kapiten).
NUR NOCH RABREN!
Post Reply