Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Neizlecivi wrote: Tue Feb 13, 2024 2:31 pm
Milan wrote: Tue Feb 13, 2024 12:02 pm Naravno da je s razlogom ovde pušten info preko jednog forumaša. Mada, nema više ni potrebe da nas nešto testiraju. Mogu da rade šta god požele, jer je sve svakako otišlo u Honduras...
Nemoj tako Milane, ovo mozes gledati i iz ugla da forum jos uvek znaci nesto... cim se ovde opipava puls i reakcija :D
Ocigledno nam slovo P ne prija... Pankov, Pavkov, Poletanovic, Pipi, Prosinecki.... :mrgreen:
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Jedino gore od naših klinaca koji su zapravo cigani su ovakve izdajice kao što je Pavkov. Što dalje.
Plus, ne samo što nam on ne treba, ne treba nam niko tog profila. Koji će nama igrač koji jedino što ima je skok igra. Ko će takvom centarforu da centrira?
Io odio Belgrado
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Red Marquis wrote: Tue Feb 13, 2024 2:50 pm Jedino gore od naših klinaca koji su zapravo cigani su ovakve izdajice kao što je Pavkov. Što dalje.
Plus, ne samo što nam on ne treba, ne treba nam niko tog profila. Koji će nama igrač koji jedino što ima je skok igra. Ko će takvom centarforu da centrira?
Pavkova smo mi oterali zar ne ? Kao netalentovanog.
Come on you Reds!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

1892 wrote: Tue Feb 13, 2024 3:23 pm
Red Marquis wrote: Tue Feb 13, 2024 2:50 pm Jedino gore od naših klinaca koji su zapravo cigani su ovakve izdajice kao što je Pavkov. Što dalje.
Plus, ne samo što nam on ne treba, ne treba nam niko tog profila. Koji će nama igrač koji jedino što ima je skok igra. Ko će takvom centarforu da centrira?
Pavkova smo mi oterali zar ne ? Kao netalentovanog.
Tako je.
A, mogli bi da mu centriraju Radulovic, Vukanovic i Seri? Zar ne?
Ne ocekuje se od fudbalera da ima glavu akademika, vec glavu koja daje golove.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Postoje igraci o koje se klub mnogo vise ogresio nego o njega, pa su pokazali postovanje i dostojanstvo. Potrebno je samo na sekund razmisliti i videti malo dalje od sopstvenog nosa, kako bi se shvatilo da jedan klub ne cine samo ti koji se ogrese o tebe, vec i hiljade ljudi koji svaki vikend dolaze na taj stadion, desetine i stotine hiljada koji su dolazili nekad, a sad ih vise nema, te citav jedan vek postojanja na koji pljujes time sto namerno slavis tako, jer je, boze moj, necija procena bila da nisi dovoljno dobar, a ti dokazao suprotno. Umesto da ispadnes gospodin jedan, ti si se utopio u taj cigansko-naprednjacki siledzijski mentalitet, pa ti sad svima nama dokazujes kako si ti veci od Vojvodine. Ajde paljba...jedan mentol poput Kataija je ispao miiiiiljama veca carina od tebe.

Da se promislilo, ne bi se onako slavilo.

Niko nije veci od kluba, a pogotovo ne takvi...
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Turija wrote: Tue Feb 13, 2024 3:45 pm
1892 wrote: Tue Feb 13, 2024 3:23 pm
Red Marquis wrote: Tue Feb 13, 2024 2:50 pm Jedino gore od naših klinaca koji su zapravo cigani su ovakve izdajice kao što je Pavkov. Što dalje.
Plus, ne samo što nam on ne treba, ne treba nam niko tog profila. Koji će nama igrač koji jedino što ima je skok igra. Ko će takvom centarforu da centrira?
Pavkova smo mi oterali zar ne ? Kao netalentovanog.
Tako je.
A, mogli bi da mu centriraju Radulovic, Vukanovic i Seri? Zar ne?
Ne ocekuje se od fudbalera da ima glavu akademika, vec glavu koja daje golove.




Ovo je taj slobodnjak i to radovanje. Nemam stav oko Pavkova. Kritikovao sam ga ovde na forumu kad je bio kod nas, smatrao sam da nema kvalitet. U međuvremenu me je demantovao i napravio lepu karijeru. Jeste davao golove iz nepostojećih penala u Nišu ali je u karijeri davao i ozbiljne golčine.
Mislim da smo se mi kao klub ogrešili o njega a ne on o nas.
Come on you Reds!
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Ovi mogu sve. Pa i da ga dovedu. A tribina bi ga svakim dodirom lopte mogla izviždati. I to je onda kraj. Ismeješ i njega i one što su ga doveli.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

gospodinFKV wrote: Tue Feb 13, 2024 4:30 pm Postoje igraci o koje se klub mnogo vise ogresio nego o njega, pa su pokazali postovanje i dostojanstvo. Potrebno je samo na sekund razmisliti i videti malo dalje od sopstvenog nosa, kako bi se shvatilo da jedan klub ne cine samo ti koji se ogrese o tebe, vec i hiljade ljudi koji svaki vikend dolaze na taj stadion, desetine i stotine hiljada koji su dolazili nekad, a sad ih vise nema, te citav jedan vek postojanja na koji pljujes time sto namerno slavis tako, jer je, boze moj, necija procena bila da nisi dovoljno dobar, a ti dokazao suprotno. Umesto da ispadnes gospodin jedan, ti si se utopio u taj cigansko-naprednjacki siledzijski mentalitet, pa ti sad svima nama dokazujes kako si ti veci od Vojvodine. Ajde paljba...jedan mentol poput Kataija je ispao miiiiiljama veca carina od tebe.

Da se promislilo, ne bi se onako slavilo.

Niko nije veci od kluba, a pogotovo ne takvi...


Ni sâm ne bih mogao bolje sročiti... :lala:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Pavkove, ako ovo čitaš, zanemari zlurade komentare. Dođi slobodno, ti si dečko iz dobre slaninarske porodice, ovo je tvoja kuća. Imamo mi i većih cigana u timu od tebe, pa to nikome ne smeta, ali ti si ipak najveće ime. Naravno, moraš da ostaviš srce na terenu i brzo ćemo ti zaboraviti ružnu prošlost, Bludni sine. :cheers:
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Pavkove, ako ovo čitaš ne slušaj Makija. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

''Poslao sam mu poruku pred utakmicu - Aleksa, sine, daj gol.'' :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

gospodinFKV wrote: Tue Feb 13, 2024 6:30 pm ''Poslao sam mu poruku pred utakmicu - Aleksa, sine, daj gol.'' :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Taj nije "naš" pa manje boli. :roll:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

gospodinFKV wrote: Tue Feb 13, 2024 4:30 pm Postoje igraci o koje se klub mnogo vise ogresio nego o njega, pa su pokazali postovanje i dostojanstvo. Potrebno je samo na sekund razmisliti i videti malo dalje od sopstvenog nosa, kako bi se shvatilo da јedan klub ne cine samo ti koji se ogrese o tebe, vec i hiljade ljudi koji svaki vikend dolaze na taj stadion, desetine i stotine hiljada koji su dolazili nekad, a sad ih vise nema, te citav jedan vek postojanja na koji pljujes time sto namerno slavis tako, jer je, boze moj, necija procena bila da nisi dovoljno dobar, a ti dokazao suprotno. Umesto da ispadnes gospodin jedan, ti si se utopio u taj cigansko-naprednjacki siledzijski mentalitet, pa ti sad svima nama dokazujes kako si ti veci od Vojvodine. Ajde paljba...jedan mentol poput Kataija je ispao miiiiiljama veca carina od tebe.

Da se promislilo, ne bi se onako slavilo.

Niko nije veci od kluba, a pogotovo ne takvi...
+1
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Licno sam se uvek vodio samo onim sto igrac pruza na terenu, a sve ostalo mi je sporedno. Meni je normalno kada se igrac raduje kada da gol i vece mi je licemerje kada kao nesto se izvinjava i sl. Tako da sa te strane Milanu ne zameram nista, niti me se dotice bilo kakvo slavlje, neka osveta i sl. Ali smatram da taj igrac svojim kvalitetima nije za Vosu, bar ne za onakvu kakvu bih voleo da gledam.
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

https://sportin.biz/2024/02/13/ogroman- ... nus-audio/

Toroman definitivno na pozajmici u Sremskoj Mitrovici.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply