Kup Srbije - sezona 2013/14

Locked
Liman 1
Posts: 77
Joined: Fri Aug 30, 2013 2:31 am

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by Liman 1 »

Pobeda kao lek za sve muke. Videlo se od samog pocetka da smo bolji i da je red da pobedimo ciganiju i u kupu. Vranjes igrac utakmice! Sad treba ocekivati da Covic, Dzajic i Bajkovic izdaju saopstenje o nesportskom i neprofesionalnom ponasanju Skulntelara koji je krajnje nefer prevario bajka i naterao ga da se prospe po travi. :D Danas nas nije bilo dovoljno na tribini, u subotu napuniti kavez, a na terenu repriza! :D :cheers:
Док гледам тебе у оку моме види се сјај!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by Radoye »

[video]http://www.youtube.com/watch?v=UbOC4sqVgk0[/video]

Nisam primetio da je bilo... :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by Milan »

KoKanidja wrote:Давно нисам био срећнији.
Ne bio srecan sa tiketom koji si odigrao... :mrgreen:

Svaka cast momcima! Ovakve utakmice pokazuju gde bi se cigani nalazili da nemaju prijateljske utakmice u prvenstvu...

Steta sto nas nije bilo vise u kavezu, ali se nadam da ce se to promeniti u subotu. Cigani pevacki nikad slabiji, zreli za probijanje...

Brine me jedino Zakulino plivanje po petercu! Jako je to nesigurno izgledalo...

Hocemo pobedu, pobedu u subotu!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by Stexman »

Potez utakmice :D

Image
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by ogi »

Milan wrote: Svaka cast momcima! Ovakve utakmice pokazuju gde bi se cigani nalazili da nemaju prijateljske utakmice u prvenstvu...

Steta sto nas nije bilo vise u kavezu, ali se nadam da ce se to promeniti u subotu. Cigani pevacki nikad slabiji, zreli za probijanje...

Brine me jedino Zakulino plivanje po petercu! Jako je to nesigurno izgledalo...

Hocemo pobedu, pobedu u subotu!!!
Potpisujem. Cigani su bili zreli za jos barem dva komada u drugom poluvremenu, pogotovo na kraju kada su bili potpuno rasformirani. Skuleticev potez, kakva finta! Neka se momci spreme, a i navijacki karavan, da kavez bude pun bre! Idemooooo!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by Tancha »

Пас на 2:53 овог снимка од горе сам у домаћем фудбалу видео пар пута од Саше Илића док је још могао да дише, и сад од Енвера.
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by torrente »

ala vera ,ala era :lol: :cheers: ...
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by 1892 »

Ko je nas igrac sto se u poslednjih par sekundi klipa sto je postavio Radoye menja dresa sa ciganinom ? Mozda sam ja lud ali to mi je ostavilo donekle gorak ukus posle odgledanog snimka i fantasticne pobede voljenog kluba. Ni jedan nas igrac ne treba nikad u zivotu da zameni dres ni sa kim iz dve nakaradne tvorevine poznatije u narodu kao titovi blizanci, grozim se toga.
AGAINST MODERN FOOTBALL :argue:
Come on you Reds!
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by srkins »

Koliko ja vidim nisu razmenili dresove vec je zvezdin igrac skinuo dres i drzao ga u ruci dok je nas igrac ostao u nasem dresu ...
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by 1892 »

srkins wrote:Koliko ja vidim nisu razmenili dresove vec je zvezdin igrac skinuo dres i drzao ga u ruci dok je nas igrac ostao u nasem dresu ...
8:38 - 8:39 nas igrac definitivno drzi ciganski dres u ruci
Come on you Reds!
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by srkins »

A jeste u pravu si uzeo je zvezdin dres a nije mu dao nas... i iz 16 sam video ko je 33 Vukcevic :D obradovace se i grobari...ali dobro mozda vole da skupljaju dresove malih timova...bitno je da su na utakmici svi ispostovoli nas dres...
Last edited by srkins on Thu Dec 05, 2013 1:56 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by Neizlecivi »

Dajte ljudi ne izigravajte kompleksase i budale! Nek su menjali dres, sta me zabole. To je ta neka nova moda ili sta vec. Ne treba da ljube taj dres, niti da rade nzm sta, ali uopste ne kontam zasto ocekujete od njih da ne postuju bilo koji drugi klub. Dali su im 3 komada, za nas grb i dres izginuli, neka postuju sve, ali neka gaze za Vosu. Cao, zdravo.

p.s. mada kad pogledam ovo nije razmena nego molba za dres :mrgreen:
User avatar
никад агенција фкв
Posts: 30
Joined: Fri Nov 29, 2013 8:42 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by никад агенција фкв »

Надам се да ћемо их звизнути и у суботу.
Већ видим полуфинале са Јагодином,таман да им се одужимо за поразе које су нам нанели! :cheers:
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by Chana »

Momci, nema razloga nizakakvu paranoju...

U pitanju su Vukčević i Mijailović, koji su zajedno odigrali "x" utakmica u mlađim selekcijama SCG, i lepo je videti kada posle borbe na terenu jedan drugom mogu da pruže ruku i zagrle se ko prijatelji!
A što se dresa tiče, samo je Vukčević dobio njegov, a svoj mu nije dao... :mrgreen:

To me jedino buni...
Šta će mu taj dres :?
Uspomena, valjda :frown:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by gospodinFKV »

Neizlecivi wrote:Dajte ljudi ne izigravajte kompleksase i budale! Nek su menjali dres, sta me zabole. To je ta neka nova moda ili sta vec. Ne treba da ljube taj dres, niti da rade nzm sta, ali uopste ne kontam zasto ocekujete od njih da ne postuju bilo koji drugi klub. Dali su im 3 komada, za nas grb i dres izginuli, neka postuju sve, ali neka gaze za Vosu. Cao, zdravo.

p.s. mada kad pogledam ovo nije razmena nego molba za dres :mrgreen:
Bravo. Nek su se menjali, ionako te dresove momci skupljaju kao uspomene kad zavrse karijeru. Necete sigurno videti Vukcevica kako nosi dres zvezde koji je dobio.

Potpisujem post, samo sto nije bas nova moda :cheers:
Locked