Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

Ako nista, i dalje nam ide ta konfuzija u napadu :smoker:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Pripreme

Post by Helm »

Sad citam na zvanicnom sajtu, izgleda da rusi nisu ubelezili izmene na poluvremenu vec samo one koje su izvrsene tokom igre...
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

srkins wrote:Bokila je dao gol za njih u 89. Ako je verovati Rusima cist trenerov poraz,izmene Vranjes-Ivanic ok logicna i Pekaric-Spremo ne shvatam izmenu..igramo sa jednim stoperom? I to od 85 a u 89 primimo gol...
Nisu uopste bile te izmene http://www.fkvojvodina.rs/2014/02/vojvodina-terek-0-1/" onclick="window.open(this.href);return false; :D
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Za mene ti rezultati na pripremama ne znače ništa, osim što je lepše pročitati da smo pobedili, nego da smo izgubili.
Pošto imamo skoro potpuno nov sastav, najvažnije je da igrači (i trener) osete svoje mogućnosti i kvalitete, kao i mogućnosti ekipe u celini, tj šta je bilo dobro, a šta loše u našoj igri.Za sada fale golovi, ali to samo po sebi ne znači mnogo, ako imamo igru.Međutim ako bunkerišemo, biće čupavo i u prvenstvu.
Ako igru baziramo na kontri, onda nam fali jedan snažan i brz špic igrač.Gaćinović je brz, ali je mlad i neiskusan, isuviše lagan (nejak), tako da će teško uspeti pobeći protivničkoj odbrani (pogotovo iskosa, kao i Alivodić).No, videćemo gde je ekipa, čim se vrate u NS i odigraju prvu prijateljsku utakmicu.Sve će biti mnogo jasnije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Pripreme

Post by Boske87 »

Ja više volim poraze od pobeda na tim ionako šarlatanski odrađenim pripremama. Pobede podignu očekivanja navijača, a naši fudbaleri uvek pronađu način da se pogube na prvoj zvaničnoj utakmici i kiksnu protiv nekog Metalca, BSK.a i sl.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3900
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Pripreme

Post by Red Marquis »

Pošto kuburimo na više pozicija, najvažnije je da pripreme nisu završile sa nekim prelomom.
Io odio Belgrado
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Re: Pripreme

Post by West Ham »

Boske87 wrote:Ja više volim poraze od pobeda na tim ionako šarlatanski odrađenim pripremama. Pobede podignu očekivanja navijača, a naši fudbaleri uvek pronađu način da se pogube na prvoj zvaničnoj utakmici i kiksnu protiv nekog Metalca, BSK.a i sl.
Potpisujem. Oduvek sam više voleo kad gubimo na pripremama jer tako možemo primetiti i ispraviti greške "u hodu". Sem toga, slika koju sa (ino) priprema dobijemo o snazi ekipe daleko je realnija od one koju dobijemo rešetajući neke Nikince ili Batrovićeva... A i nakon eventualnih kikseva na proleće (posle takvih priprema), stručni štab se ne može vaditi otrcanim "nismo znali". Naročito ne u situaciji u kojoj smo sad.
oi Oi Oi! The chozen few...
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Pripreme

Post by Rivelinjo »

West Ham wrote:
Boske87 wrote:Ja više volim poraze od pobeda na tim ionako šarlatanski odrađenim pripremama. Pobede podignu očekivanja navijača, a naši fudbaleri uvek pronađu način da se pogube na prvoj zvaničnoj utakmici i kiksnu protiv nekog Metalca, BSK.a i sl.
Potpisujem. Oduvek sam više voleo kad gubimo na pripremama jer tako možemo primetiti i ispraviti greške "u hodu". Sem toga, slika koju sa (ino) priprema dobijemo o snazi ekipe daleko je realnija od one koju dobijemo rešetajući neke Nikince ili Batrovićeva... A i nakon eventualnih kikseva na proleće (posle takvih priprema), stručni štab se ne može vaditi otrcanim "nismo znali". Naročito ne u situaciji u kojoj smo sad.
Za ozbiljne ekipe su pripreme dobre i za podizanje samopopuzdanja i morala ekipe, a to se postiže, između ostalog, i pobedama. Ali Voša je sada tu gde je tako da me ništa više ne čudi, a ni ne razočarava.

I sve u k***c, United of Vojvodina!
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Pripreme

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Pripreme

Post by Radoye »

Ko je ono u prvoj sansi, posle prodora Alivodica i pasa na levo krilo, uzasan prijem lopte? Sledeca sansa, i od Vranjesa se odbija ko od drveta. Posle toga na ovom snimku sve samo sanse Tereka, jedan prekid nasih, jedno igranje rukom u nasih 16 (Nastic, nije bilo namere ali neke sudije bi ovo svirale), i na kraju gol iz skoro pa ofsajda (mislim da je opet Nastic zakasnio da izadje).

Jebiga, malo je snimak od 2 ipo minuta da se da neki sud o igri ali ovo je bas mrsavo.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

Mene ova njihova desetka odmah asocirala na Abua,al posle kroz sanse videh da je ipak slicniji Onjilu :mrgreen:
Image
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: Pripreme

Post by 21114 »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... kristalise" onclick="window.open(this.href);return false;
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Pripreme

Post by slanina »

KEČKEMET B – VOJVODINA B 1:4

http://www.fkvojvodina.rs/2014/02/kecke ... dina-b-14/" onclick="window.open(this.href);return false;
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Pripreme

Post by Forza Voša »

slanina wrote:KEČKEMET B – VOJVODINA B 1:4

http://www.fkvojvodina.rs/2014/02/kecke ... dina-b-14/" onclick="window.open(this.href);return false;
Sve je to ok, ali to je rezervni sastav koji nije uigravan, pa je samim tim i rezultat nastao kao posledica "konfuzije".
„Hasta la Victoria Siempre!“
srkins
Posts: 1464
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Pripreme

Post by srkins »

Cini mi se da ce Poletanovic biti rezerva ,da je izgubio mesto u prvoj postavi. I odkud sada Nenadovic opet kod nas?
Post Reply