Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Locked
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by tulip »

budababa wrote:Otac Makarije ponovo strelac za Spartak, gol dao i Vladimir Kovačević.
Nikada mi neće biti jasno zašto se 'struka' odrekla Makarića. U finišu prošle sezone, uz Ivanića je bio naš najbolji igrač. Mnogo više je pružao od Tumbe i Sekulića u vezi. Igrao je čak i za mladu reprezentaciju.
Jako žalim za njim i mislim da bi sa Makarićem pružili značajniji otpor Viktoriji.
DAJ GOL!!!
User avatar
Djisa
Posts: 1240
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Djisa »

tulip wrote:
budababa wrote:Otac Makarije ponovo strelac za Spartak, gol dao i Vladimir Kovačević.
Nikada mi neće biti jasno zašto se 'struka' odrekla Makarića. U finišu prošle sezone, uz Ivanića je bio naš najbolji igrač. Mnogo više je pružao od Tumbe i Sekulića u vezi. Igrao je čak i za mladu reprezentaciju.
Jako žalim za njim i mislim da bi sa Makarićem pružili značajniji otpor Viktoriji.
Ja sam vec pisao za Makarica da je veliki talenat I dobar igrac , ali ti ga pretera. Da bi pružili značajniji otpor Viktoriji, su nam trebali I Poletanovic I Radoja I Gacinovic I Babic I jedan levi bek, a i onda bi verovatno izgubili.
Kup je nas!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by novosadjanin »

9. kolo: Ofk- Jagodina 0:2

10. kolo: Jagodina- zvezda...
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Neizlecivi »

11. kolo Vojvodina-Ofk Beograd...
12. kolo Zvezda - Vojvodina :mrgreen:

Nije prvi put, za sada mi se cini da su jedino dobili Surdulicu, koja je svejedno izgubila od crvenih... Sto se mene tice, ne vredi ih vise gledati, kao niti bilo sta drugo u ovoj drzavi. Klub sa 50 miliona evra duga, dovede 20 igraca, salje se vladin avion po trenera, evo sada dobijaju i novu halu za zimske uslove... Da ne nabrajam, makar se nama na forumu ne treba nabrajati :) Samo da mi odigramo muski tamo, neka posle prospemo bod u Subotici makar i u Mojmilovu, ali tamo ne. Neka nas pokradu, ali neka propisaju krv!
User avatar
fraxmanutd
Posts: 204
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by fraxmanutd »

tulip wrote:
budababa wrote:Otac Makarije ponovo strelac za Spartak, gol dao i Vladimir Kovačević.
Nikada mi neće biti jasno zašto se 'struka' odrekla Makarića. U finišu prošle sezone, uz Ivanića je bio naš najbolji igrač. Mnogo više je pružao od Tumbe i Sekulića u vezi. Igrao je čak i za mladu reprezentaciju.
Jako žalim za njim i mislim da bi sa Makarićem pružili značajniji otpor Viktoriji.
То и ја кажем, један од бољих је био пред крај сезоне. Вероватно јер су му нашли позицију тј. играо је на својој коначно. До тада је био свуда (оно са левим крилом ми се није допадало никако, али није он крив због тога). Мислим да би сада баш био добар у комбинацији са Ћомијем и Максимовићем.
Мене само теши што је отишао у Спартак јер зна се да тамо одлазе и враћају се баш често :)
Банат цео, црвено бео!
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by PelezinhoFkv »

http://www.novisadinfo.info/2015/09/abu ... odina.html" onclick="window.open(this.href);return false;

abubakar: nije zvezda vojvodina

Duša mala :mrgreen: :whistler:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Stexman »

Gledam po malo Jagodinu i zvezdu i muka mi je kako se sklanjaju ciganima ovi. Najgore je sto su oni toliko losi da nema potrebe da se sklanjaju pa to sve jos mucnije izgleda!

Budemo li mi izgubili od Jagodine... pa ne znam ko ce nas oprati.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by churguzijanac »

cerga nije ista ekipa, kao sa pocetka prvenstva. Sasvim su se solidno pojacali, pogotovo za nekog ko duguje 40 milki i igraju mnogo bolje kako prvenstvo odmice. Pokrali su to sto su pokrali i digli samopouzdanje po oprobanom receptu.Sve i da im jagodinci nisu filijala dobili bi ih u ovom trenutku.

Utakmica sa njima nam ne dolazi u najboljem momentu. Posmatrajuci zadnje 2 utakmice ne izgleda mi da podizemo formu, naprotiv.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by pedjans »

Nasa jedina sansa da ostanemo na korektnoj bodovnoj razlici je da pobedimo cigane u Bg. Oni ce sve druge meceve dobiti, to je sada potpuno jasno, i to bez borbe. Naravno, cak i u tom slucaju sanse da uradimo bilo sta u ligi bi nam bile minimalne ali taj mec je vazan za nas - tu ce se videti da li uopste smemo protiv Velikog brata.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by gospodinFKV »

pedjans wrote:Nasa jedina sansa da ostanemo na korektnoj bodovnoj razlici je da pobedimo cigane u Bg. Oni ce sve druge meceve dobiti, to je sada potpuno jasno, i to bez borbe. Naravno, cak i u tom slucaju sanse da uradimo bilo sta u ligi bi nam bile minimalne ali taj mec je vazan za nas - tu ce se videti da li uopste smemo protiv Velikog brata.
Ne zanosimo se time. Jedino sta moze da se desi je to da ne budemo daleko kad se prepolovi razlika i da uprava u datom trenutku pronadje nekog pritajenog slaninara u sebi i zajebe ih u odsudnom trenutku. Bilo kakvi bodovi protiv njih, osim u datom scenariju, su cista utopija :cheers:
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by budababa »

http://zurnal.rs/fudbal/partizan/24930/ ... voljan-sam

Čestitke Nišlijama i našem Rastavcu na guranju prsta u oko blizancima. Kamo sreće da svi timovi u ligi imaju ovakav pristup.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by ДушанСП »

http://www.time.rs/r/c/45268e23de/" onclick="window.open(this.href);return false; :D
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by tulip »

Ha ha
Pa oni treba da puštaju 'lijepa njihova' jer su osnovani u zagrebu i da je pevaju u glas sve sa 'dubrovačkim trubadurima'.
DAJ GOL!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by gospodinFKV »

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/2519 ... agodincima" onclick="window.open(this.href);return false;

:slon: :slon: :slon:

Doslo je do toga da novinari u tekstovima vise ni ne spekulisu da li je namesteno ili ne, vec je to postalo sasvim normalna pojava u ovoj kaubojstini od drzave...
Locked