Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Marketing kluba

Post by Beonic »

Liga - 96
Kup - 12
Evropa - 6
Znači za Vojvodinu 114 utakmica u svim takmičarskim mečevima.
Ne potpisa on na kraju ni za koga. Šteta što nije ostao kod nas posle priprema, kao zamena Rockovu, a i kao mentor. :frown:
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Marketing kluba

Post by AntonioKasano »

Mogao je da potpise pa da prodje kao Stepanov npr ili neki drugi povratnici takodje
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Rabba »

Nejasan je spisak, nekim igračima se računaju sve utakmice, nekima samo liga. Antić ima 85 ili 86 ligaških(tek ili već)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Marketing kluba

Post by Marcello »

Rabba wrote:Nejasan je spisak, nekim igračima se računaju sve utakmice, nekima samo liga. Antić ima 85 ili 86 ligaških(tek ili već)
Već.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Rabba »

Novi sajt, pogrešna tabela :)

8. smo, ne delimo 7. mesto sa Proleterom.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Marketing kluba

Post by salefkv »

Niko da pohvali novi sajt, konacno imamo uredjen prvi tim ali i izdvojene zanimljivosti tipa "Da li ste znali" i "Vosino "naj""...
https://www.fkvojvodina.rs/klub/da-li-ste-znali/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.fkvojvodina.rs/klub/vosino-naj/" onclick="window.open(this.href);return false;
Sve pohvale za ovo, postoji cak i engleska varijanta sajta, u ovom sivilu i najmanji pomak treba pohvaliti :!:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Marketing kluba

Post by gospodinFKV »

Ja sam jos uvek pod utiskom nekog novootkrivenog slaninarstva strucnog staba i igrackog kadra (laznog ili pravog, videcemo), pa je sajt novi nekako ostao iza. Sve pohvale, zaista je lep. :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Najzad sajt, koji prilici klubu kakav je Vojvodina.
Prelistao sam neke linkove na brzinu i moram pohvaliti inicijativu i rad svih onih koji su ucestvovali na prezentaciji Nase Vose. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by MiSmoFKV! »

Odličan sajt, pohvala za dizajn i za englesku verziju. Nadam se da neće biti problema neažurnosti kao na prethodnom.
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Marketing kluba

Post by Cane »

Pošto sam bio jedan od onih koji su (sasvim opravdano) zamerali na nedopustivoj indolentnosti, nezainteresovanosti i teškom amaterizmu po pitanju marketinga, uključujući sajt, red je da se sada pohvali ova promena.
Jes da debelo kasnimo, ali bolje ikad nego nikad.
Sad nastavite i sa drugim stvarima, ovo samo po sebi nije dovoljno.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Marketing kluba

Post by fare »

Oćemo li mi više dobiti taj jebeni you tube kanal i da na miru pratimo utakmice i vesti iz kuba a ne da jurimo neke šugave linkove? Nego jel ima prenos sledeće utakmice bilo je najavljeno prenos svih utakmica a evo već jednu nisu prenosili :(
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by MiSmoFKV! »

Na instagram profilu Ajaxa, osvanuo je i grb našeg kluba. Pošto je Tadić postigao 18 gol u ligi i stigao do ličnog rekorda, klub iz Amsterdama je kreirao post gde su uporedili Tadićeve golove kroz klubove u kojima je igrao.
https://www.instagram.com/p/Bu3GyP6AX5M ... 6yev6m28zm" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by MiSmoFKV! »

User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Marketing kluba

Post by torrente »

posto je od sledece godine sponzor lige neki Kinezi,najbolje bi bilo dovesti nekog Kineskog igraca u Vojvodinu,makar bi imali navijaca i interesovanje Kineza vece za Vojvodinu :!: .Promeniti dresove tj.dobavljača ako Umbro nema vise ugovor.Opizdimo neku Kinesku reklamu na dresove,pa ko zna mozda nam i krene kao Slaviji iz Praga...
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Marketing kluba

Post by gospodinFKV »

Uz pomoc kineskih novaca vratimo Merija :mrgreen:
Post Reply