Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Locked
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by shecky »

Hahah! Bas tako .. ako je ovo stvarno istina ondak .. Tole ostaniiiiiiii ... :)

Inace s obzirom da je Djura mutavi neverovatna ljiga od coveka ,mozda mu je dat ultimatum .. da i dalje krade partizan ili corka ..paaa sad sta se vise isplati Djole ..

Uostalom niko nas ne vole,k***c nas zabole!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Toto Riina »

JAGODINA: Niko nas nije pitao za "pet minuta"
Autor: MONDO/Beta

Predsednik Jagodine nagovestio da se njegov klub neće uključiti u protest protiv Tomislava Karadžića i žestoko kritikovao dva najveća kluba u Srbiji: "Samo se priča o Zvezdi i Partizanu. To su nametnute stvari i teme".

16.08.2013. | 14:50 > 14:51 0 A- A A+
Predsednik FK Jagodina Goran MilanovićFoto: FK Jagodina Predsednik FK Jagodina Goran Milanović Predsednik fudbalskog kluba Jagodina Goran Milanović osuo je paljbu po "večitim" rivalima, Crvenoj zvezdi i Partizanu, dan uoči gostovanja crveno-belima na "Marakani".
Potpredsednik Fudbalskog saveza Srbije rekao je da će "državni projekti Crvena zvezda i Partizan otići u istoriju, hteli to oni ili ne, ako ne promene način funkcionisanja i sistem".

"Otišli su u istoriju CSKA iz Sofije, Ujpešt Doža, Ferencvaroš, svi državni komunistički projekti, otići će i ova dva, ako Zvezda i Partizan ne promene način funkcionisanja i sistem. Naravno, to je njihov problem, ali nemojte da stvaramo sliku da se fudbal u Srbiji igra u Zvezdi i Partizanu", rekao je Milanović novinarima u Jagodini.

Milanović je rekao da potvrda njegovih reči uspeh omladinske reprezentacije Srbije, koja je trijumfovala na Evropskom prvenstvu u Litvaniji, a u ekipi je bio samo po jedan igrač iz Zvezde i Partizana.

"Samo se priča o Zvezdi i Partizanu. Sve je postavljeno nakaradno. Znate li koliko je mene baš briga šta se dešava u Zvezdi ili Partizanu i koliko ljude po Srbiji uopšte ne interesuje šta se događa u Zvezdi i Partizanu. To su nametnute stvari i teme. Umesto da pričamo o prvacima Evrope, govori se o nekim nametnutim temama", istakao je Milanović.

POVEZANE VESTI
ZVEZDA: Kasniće početak zbog ToletaZvezda i Partizan zajedno ruše Karadžića?Stojanović opominje: Ispucali smo sve kredite
Milanović je naveo da smatra da je u prvom kolu Jelen Superlige Srbije problematično bilo jedino nekoliko sudijskih grešaka i ništa drugo.

"Problem je što neko u Srbiji zna da radi kako valja i što ume da proizvodi nešto dobro. Problem je što se neko u Srbiji ojačava. Oni imaju svoje uvreženo mišljenje da je Josip Broz Tito napravio najbolju stvar na svetu, dva državna kluba koja će još da žare i pale po Srbiji i da niko ne sme da uradi ništa što bi bilo drugačije od toga", rekao je Milanović.

Jagodina će u drugom kolu Superlige gostovati Crvenoj zvezdi od 18.00. Iz Zvezde je u četvrtak najavljeno da će utakmica početi s pet minuta kašnjenja u znak protesta protiv predsednika Fudbalskog
saveza Srbije Tomislava Karadžića.

"Jagodina se nije oko toga izjašnjavala, niti nas je ko pitao. Znam da mi moramo da poštujemo fudbalske propise, a to nije u skladu sa propisima", rekao je Milanović.

Milanović je naveo da smatra da je nepotrebno došlo do svih događanja posle prvog kola.

"Ima tu doze nervoze zbog sopstvenih loših rezultata. Očekujem da se u narednim kolima situacija popravi", dodao je Milanović, koji se pred novinare pojavio na predstavljanju novog direktora omladinske škole Jagodine Miloša Velebita.

On je ocenio da je situacija u Super ligi je normalna, ali i da je fudbalska Srbija južno od Save i Dunava.

"Region istočne i zapadne Srbije u fudbalskom smislu ima polovinu superligaša bez obzira na višedecenijsku torturu dva najveća beogradska kluba", naglasio je Milanović.

Milanović, koji je potpredsednik FSS, dodao je da nema pretenzije da bude prvi čovek te organizacije, već da ga interesuje samo fudbal.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by naseljekolumbija »

Gde je tema za utakmicu sa Vozdovcem? I na kojem stadionu se igra?
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Tony Starks »

Na Vračaru.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Marcello »

Svi pričaju samo o Šerifu. Dajte, ljudi, otvorite temu za Voždovac (neću ja da otvaram, neka neko od admina to uradi, sa prigodnom najavom). Izuzetno važna utakmica sutra!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Helm »

Rezultati kola: Spartak - OFK 1:0, Novi pazar - Rad 1:0, Donji Srem - Javor 1:1, Radnicki Kragujevac - Napredak 2:1, zvezda - Jagodina 2:1, Radnicki Nis - partizan 0:0. Sutra jos Cukaricki - Sloboda.

Ukratko tabela:
1. Javor 4
2. Radnicki Nis 4
3. partizan 4
4. Spartak 4
5. Napredak 3
6. Čukarički 3 (-1)
7. Novi Pazar 3
8. OFK Beograd 3
9. Crvena zvezda 3
10. Radnički 1923 3
11. Vojvodina 2
12. Donji Srem 2
13. Sloboda Point 1 (-1)
14. Voždovac 1
15. Rad 0
16. Jagodina 0
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by laki »

Da partizani nisu pokrali utakmicu sa Novim Pazarom, sad bi imali ili jedan bod ili dva boda ukupno. Ostali su svi manje bitni jer niko od njih ne moze da odrzava kontinuitet dobrih rezultata. Toliko!
Image
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Helm »

Apsolutno. To dovodi do konstatacije da su oni bas kao i mi imali dva kiksa u prva dva kola, ali uz mnogo bledje partije. Danas su srecno dosli do boda, a svi smo videli kako su dosli do sva tri prosle nedelje. Da je liga normalna, kao sto nije, sad bismo imali bod vise od partizana i bod manje od zvezde (koja je do kraja lako mogla kiksnuti i danas nakon svega vidjenog u drugom poluvremenu). Ostale ne pominjem jer objektivno imamo jacu ekipu od svih ostalih, a rekao bih racunajuci i blizance.

No, cak ni ova situacija koju je stvorila zvezda nije losa. Sad su sudije pod pritiskom, ne verujem da ce neko vreme biti namestanja. To nas dovodi u realnu poziciju da napadnemo tu titulu. Evo videli smo danas, 0:0 u Nisu. Da nije bilo to sto je bilo, pao bi neki penal, sigurica.
User avatar
Djisa
Posts: 1240
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Djisa »

Aj malko realnosti I objektivnosti. Juce su realno grobari osteceni. E sad, da li bi pobedili I da su dobili ono iskljucenje igraci Radnickog, to je pitanje, ali je ono bio klasican start za zuti, ko je gledao, zna o cemu pricam. Ali s svakom slucaju su trebali da imaju makar bod manje, ono juce mi se cinilo kao vracanje necega, jer sudija nista nije sudio za Partizan (sto obicno sudi).
Kup je nas!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Voja »

Pa sad je sudijama mnogo sigurnija varijanta da sude protiv Zvezde i Partizana,nema talasanja,kazni,nema druge lige...

Nego,jel neko gledao Jagodinu kako napada kod 2:0 za Zvezdu? :mrgreen: Svi igraci oko 16 metara nijedan unutra i samo kruze... kad je bio slobodnjak za njih igraci se pogubili,jedino sto znaju je da ne bi trebalo da sutiraju na gol,pa poceli da izvode neku kombinaciju koja se ne vidja ni u amaterskim ligama. A kod 2:1 i zadnjih par napada,najvise dodira s loptom je imao golman Rajkovic,sto mislim da samo po sebi dovoljno govori
Image
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Helm »

@Djisa
Nisam gledao pa ne znam o čemu pričaš, ali malo mi je nerealno da su igrači Radničkog zaslužili dva crvena kartona. Takođe, ne znam kako su oštećeni za to da im je prvi ili drugi šut uopšte bio oko 70. minuta, a u okvir gola prvi oko 80. Imali su sreće, Stojković ih je izvukao, mogli su lagano izgubiti kao što su protiv Pazara trebali.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Voja »

Igrac Radnickog koji je dobio crveni karton trebao je da ga dobije bar pola sata pre,o tome Djisa prica....
Image
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by N13 »

Helm wrote:@Djisa
Nisam gledao pa ne znam o čemu pričaš, ali malo mi je nerealno da su igrači Radničkog zaslužili dva crvena kartona. Takođe, ne znam kako su oštećeni za to da im je prvi ili drugi šut uopšte bio oko 70. minuta, a u okvir gola prvi oko 80. Imali su sreće, Stojković ih je izvukao, mogli su lagano izgubiti kao što su protiv Pazara trebali.
Nije ostecen bas onoliko koliko je bio povlascen u prvom kolu, ali sigurno se vidi neko vracanje, sve sto moze da svira, a i ne mora, islo je u korist Radnickog, sto inace nismo videli u poslednjih 10 godina...
Jedan od stopera Radnickog dobio zuti karton u prvom poluvremenu. Posle toga (takodje prvo poluvreme) isti taj stoper igr rukom na ivici sesnesterca, sudija nista ne svira, pusti da se igra dalje. Posle toga, pocetkom drugog poluvremena isti taj stoper ulece sa dve noge sa ledja na Mitrovica, odnese ga sa terena jednostavno, sto je po meni mozda i za direktan crveni, sudija svira faul, ali ne daje drugi zuti, samo opomena. I pola sata posle toga, isti taj stoper pravi jos jedan izuzetno ostart start, i tek onda dobija drugi zuti karton (igrac se buni, a publika uzvikuje "lopovi, lopovi"). Dakle partizan ostecen jedino za igranje rukom na ivici 16m i za igranjem sa igracem vise na vreme. To se nikako ne moze porediti sa utakmicom u prvom kolu gde je bio dosudjen jedanaesterac, crveni karton i priznat sumnjiv gol.
Sigurno je da sad sudije namerno rade malo protiv partizana, da bi se situacija koliko toliko smirila. Samo se bojim da ne pocnu jos vise raditi u korist zvezde, jer samo tako bi oni zacutali, sto je FSS-u i cilj...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Helm »

Znaci konacno su prosli onako kako i treba da prolaze na gostovanjima u takvim mestima kao sto je Nis. :deal:

Da osete malo na svojoj kozi sta znaci kada sudija nije na tvojoj strani, kada domaci tim ima podrsku navijaca i kada se ne sklanjaju na tvom putu ka golu. Odmah otpadne dva boda.
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Firmson89 »

Helm wrote:Znaci konacno su prosli onako kako i treba da prolaze na gostovanjima u takvim mestima kao sto je Nis. :deal:

Da osete malo na svojoj kozi sta znaci kada sudija nije na tvojoj strani, kada domaci tim ima podrsku navijaca i kada se ne sklanjaju na tvom putu ka golu. Odmah otpadne dva boda.
То би било то. :deal:
Locked