Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Stexman »

Ajde ako neko bude imao viska karata za istok neka posalje privatnu poruku. Ja sam na prosloj imao dve viska karte i poklonio sam ih nekim momcima. Nisam ih upropastio.
Liman 1
Posts: 77
Joined: Fri Aug 30, 2013 2:31 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Liman 1 »

Lepo je verovati da bi se tražila karta više da je cena iste 200, 300 ili 500 dinara. Drago mi je da je stadion konačno pun jer se protiv Mađara stvarno videlo koliko to utiče na igrače. Ovo je mlad tim i atmosfera mu puno znači, a s obzirom na to da danas nisam stigao da pokupim kartu i da je neko uzeo tu moju (čisto da se ima kad je džabe), nadam se da će neko od vas naći snage da podere grlo i za mene sutra.
Urke od početka, Ivanić u sredinu, 3:0 :!:
:cheers:
Док гледам тебе у оку моме види се сјај!
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Chana »

Neizlecivi wrote:Mislim da bi svi trebali razbiti njusku svakome ko pokusa makar jednu kartu da proda oko stadiona. Uvek ce biti onih koji su uzeli viska pa hoce da daju kartu, ali ko pokusa da proda...
Vidimo se sutra! :cheers:
Neizlečivi, žešće si surov... :mrgreen:

Ne bih ja nikom razbijao njušku, ali bih zato ubacio "X" policajaca u civilu, pa ko proba da proda poklonjeno
EM DEBELA KAZNA + DISCIPLINSKA MERA :!:
Liman 1 wrote:...nadam se da će neko od vas naći snage da podere grlo i za mene sutra.
AKO SI ZAISTA SA LIMANA - PROŠETAJ DO STADIONA, MOŽDA ĆE LJUDI NUDITI KARTU :beg:

AJMO VOŠO :!: :!: :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Baltazar »

Navijači sa sezonskim kartama kod nas imaju "poseban" tretman! Pa za njih bi trebalo da se karte daju na posebnom šalteru. Do nekih dva sata pre utaknice. Ko se javi telefonom ili mejlom može dobiti više karata. Ko se ne javi čeka ga broj karata kao običnim navijačima. Naročito zbog naših navijača koji nisu iz Novog Sada. Ljudi koji dolaze po kiši, snegu, hladnići, na gostovanja... Ovakav tretman pokazuje da se uprava boji snage navijača.
P.S. Upravo kada će tribina jugozapad dobiti upotrebnu dozvolu da možemo da je koristimo?
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Neizlecivi »

@Chana
Nema leba od pandura. Bice pandur u civilu tu ako neko napravi sranje ili glupost, ali za ovakve stvari ih zabole.

Da li se sa propusnicom za istok moze uci na istok ili se mora ici na zapad, ulaz 4?
User avatar
Bianco Rosso
Posts: 23
Joined: Fri Aug 30, 2013 11:21 am
Location: Западно од пруге

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Bianco Rosso »

Neizlecivi wrote:@Chana
Nema leba od pandura. Bice pandur u civilu tu ako neko napravi sranje ili glupost, ali za ovakve stvari ih zabole.

Da li se sa propusnicom za istok moze uci na istok ili se mora ici na zapad, ulaz 4?
Управо сам звао Клуб. Децидно ми је речено да они који имају претплатне карте за Исток улазе на Исток! При томе, има још једна добра ствар- поред улаза код 'Огњишта' биће отворен и улаз код тениских терена који ће се, колико сам разумео, користити и за Исток и за Југ.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by borrissey »

Upravo sam stajao ispred blagajne da uzmem kartu za moju devojku. Ima samo sever i jug (kažu da će ga otvoriti), a atmosfera je kao na najlon pijaci. Tapkaroši prodaju karte (čuo sam jednog traži 200 za zapad), a oni koji su jedva naboli gde se nalazi stadion kad su čuli da ima samo sever, počeli su da negoduju kao da ih neko šalje u arenu sa gladijatorima...

Nadam se da će pre trećeg kola da se puste sezonske po povoljnim cenama, a karte da se naplaćuju. To je najfer odnos prema svima, i vernim navijačima i klubu.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by naseljekolumbija »

Voja wrote: a trazila bi se da kosta i 100 i 300 i 500 dinara.
Vojo slazem se za 100 dinara ali za ostale cene nema sanse da bi se trazila karta vise. :) Ocekujem 3-0 danas
Denis
Posts: 12
Joined: Sun Oct 24, 2010 3:52 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Denis »

Imam dve karte za zapad pa ako nekome treba neka mi se javi.
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Stefke »

Само бих рекао да мајмуни који планирају да тапшу и зајебавају Жакулу остану са спољне стране стадиона.... или да једноставно иду да гледају "свој" клуб :!:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by borrissey »

Stefke wrote:Само бих рекао да мајмуни који планирају да тапшу и зајебавају Жакулу остану са спољне стране стадиона.... или да једноставно иду да гледају "свој" клуб :!:
Bojim se da se to jedino može sprečiti tako što naplatiš kartu 100 RSD ili prodaš svojim navijačima sezonske. Znam da sam dosadan, ali valjda će neko ko treba pročitati i već jednom uraditi nešto po tom pitanju.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Протомајстор »

Да извучемо сутра West Ham па нек иде живот!
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Salvador »

'Ajd da i ja ubacim svoje mišljenje:
- Prvo, apsolutno se slažem da je cena trebala biti makar simbolična, upravo da ljudi ne bi uzimali karte koje im ne trebaju. Ovako će sigurno biti mnogo neiskorišćenih, a mnogi koji bi želeli neće doći; a da je bila simbolična cena, došlo bi verovatno isto ljudi (ko ne može da odvoji ni 100 din, verovatno mu nije ni stalo da gleda).
- Drugo, ova priča da dolaze neki cigani/grobari je prilično jadna na više nivoa. Prošlog četvrtka sam oko sebe na zapadu video mnogo ljudi koje ranije nisam, ali svi su uredno navijali i skakali od radosti kada su padali golovi, a mnogi se i dovikivali sa severom. Što neko reče, kako drugačije mislimo da nas postane više, ako ne počnu novi da dolaze (a i neki stari češće). Pritom, ima tu mnogo onih koji nisu bolesnici kao neki od nas da idu na sve prvenstvene tekme, neki ipak samo dođu kada je fešta, neka evropa ili finale kupa.
U svakom slučaju, treba prestati sa tim pričama i uživati u dobroj poseti i lepoj igri, ali uprava bi zaista mogla da bolje organizuje sledeći meč.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Voja »

Salvador wrote: - Drugo, ova priča da dolaze neki cigani/grobari je prilično jadna na više nivoa. Prošlog četvrtka sam oko sebe na zapadu video mnogo ljudi koje ranije nisam, ali svi su uredno navijali i skakali od radosti kada su padali golovi, a mnogi se i dovikivali sa severom.
I ja podrzavam ovaj stav,mada sam licno upitan od "komsije" na klupi "Jel ova sedmica taj Alivodic?" :mrgreen:
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Stexman »

Ja i dalje nemam karte, a sto se tice grobara na stadionu na istoku tik iza mene i blizu stare garde bili su neki likovi koji su posle Ćomijevog gola vikali "dodji u partizan, koji ces ovde".

I sad zbog takvih bolida moja ekipa ce izvisiti za utakmicu. Ne znam dal da krecemo da bacimo soma i po za prevoz pa da poljubim kapiju stadiona. Ili pustajte u prodaju sezonske ili pustite u prodaju paket karata za sve evropske utakmice, ja znam da cu platiti kartu a za ove padavicare me zaboli patka.
Locked