6. kolo: Sloboda-Vojvodina 0:0

Ocekujem

Pobedu Slobode
5
11%
Nereseno
16
35%
Nastavak 100% serije u gostima
25
54%
 
Total votes: 46

Pikado
Posts: 94
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:38 am

Post by Pikado »

ice wrote:Za one koji su meč pratili na Arenisport, koja je bila tačno naša startna postava?
Meni se cini da je Djura bio na klupi ? Da je on bio prva izmena.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Znači Tumbasević starter, a Ađuru zamenio koga?
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Pikado
Posts: 94
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:38 am

Post by Pikado »

Brkic- Pavlovic , Mojsov , Trajkovic , Vule , Meda , Tumba , Abubakar , Lazetic , Jao , i ostaje jos onda Djura. Moja greska
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Pikado wrote:Brkic- Pavlovic , Mojsov , Trajkovic , Vule , Meda , Tumba , Abubakar , Lazetic , Jao , i ostaje jos onda Djura. Moja greska
Hvala.
Znači nije ni Mario bio starter.U zao čas se Milinković vratio " oprobanom " receptu sa početka priprema koji ni tada nije funkcionisao jedino gol nismo primali.Ako nam je samo to cilj onda ne znam kakav smo to mi klub uopšte?
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

ice wrote:Znači Tumbasević starter, a Ađuru zamenio koga?
adjuru je bio starter

postava je bila brkic,vulicevic,trajkovic,mojsov,popovic ili pavlovic (ne znam kako se gari preziva) medojevic,adjuru,tumba(mareba),abubakar,lazovic(boske) i jao(bilbija) .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Pikado wrote: Vidi ti njega . JESI TI LUD??????
Posle 15 sezona sam odustao od pretplatne karte,pa proceni sam
Image
Pikado
Posts: 94
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:38 am

Post by Pikado »

Izmene Lazetic - Mereba , Jao - Bilbija i ????(mislim Meda) - Stevanovic ,
na kraju mi je vec pao mrak na oci.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Post by trelos gia fcv »

APLAUZ IGRAČIMA NA KRAJU UTAKMICE U MLAČANIMA!!!
BRAVO MOMCI, SVAKA ČAST!
Jedva čekam devedeseti minut 02.oktobra da umrem od smeha kada im budu aplaudirali posle 0:3 :lol: :lol: :lol:

Za nas navijače FKV: Sedimo di smo jer ni za di smo nismo...
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
021
Posts: 860
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

ice wrote:Za one koji su meč pratili na Arenisport, koja je bila tačno naša startna postava?
Brkić, Vulićević, Mojsov, Trajković, Pavlović, Ađuru, Medojević, Tumbasević, Lazetić, Abubakar, Jao. Milinković krenuo da uigrava defanzivnu taktiku sa kojom će pokušati da iskamči bod protiv partizana. Počinje odbrojavanje. Do prvog poraza i smene trenera ostalo je tačno 7 dana.

P.S. Uputiću pismenu molbu svim TV stanicama da nikada više ne prenose utakmice Vojvodine.
Last edited by 021 on Sun Sep 26, 2010 4:42 pm, edited 1 time in total.
Pikado
Posts: 94
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:38 am

Post by Pikado »

Voja wrote:
Pikado wrote: Vidi ti njega . JESI TI LUD??????
Posle 15 sezona sam odustao od pretplatne karte,pa proceni sam
Ipak jesi , dugo ti je trebalo :lol: :lol: :lol:
Salim se :lol:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Hvala vam ljudi na informaciji.
Zaista ne znam šta je potrebno da se desi pa da vidimo Vuka Mitoševića u timu na iole važnijoj utakmici?Takođe, šta je Katai zgrešio pa je ispao iz tima?Ima mnogo onih koji su pre njega to zaslužili.Vulićević izgleda ima tapiju na mesto u timu, a igra kao pijana muva bez glave već duže vreme.
E moj Milinkoviću, ne mešaš se ti u svoj posao, ma nama trener ni ne treba, svi znamo ko nam vodi ekipu, najbolje je da nađemo nekog sa diplomom ko će pristati da se njegovo ime samo formalno koristi, a da na drugoj strani stvari budu kristalno jasne.Ovako se ove marionete samo brukaju, mada, šta i njih briga na kraju ipak zarade lepe pare, doduše posle natezanja sa raznim tužbama.Ali ipak, isplati im se. :roll:
Last edited by ice on Sun Sep 26, 2010 4:56 pm, edited 2 times in total.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3900
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Prvo pravilo : ne dozvoliti na Karađorđu više od 1000 ljudi, jer uprskaju.
Drugo pravilo : ne dozvoliti tv prenose, jer i tu uvek uprskaju.
Treće pravilo : ne dozvoliti igranje mečeva sa blizancima nakon njihovih evropskih mečeva, jer se na nama vade
Četvrto pravilo: ne dozvoliti nijednom zadnjem veznom da ikad ode iz kluba, jer nam oni jedino i trebaju
Peto pravilo : ne dozvoliti nikom da nam otme kup. Kup je naš!
Šesto pravilo : ako postoji još neki fudbaler u familiji Lazetić (makar i šira familija) da ga dovedemo.

Ako ispoštujemo ovih par jednostavnih pravila, oporavak je tu iza ugla :wink:
Io odio Belgrado
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Ovamo kukam na sbb i arenu sto se posvadjase pa ne mogu da gledam tekmu, na kraju skontam i bolje sto to nisam radio.
Ako cemo po rezultatu dobro je. Mreza je sacuvana, bod osvojen.
LAzetic od pocetka :arrow: DO JAJA :!: Sada bar i formalno znamo ko sastavlja tim. Ma kapitensku mu dajte.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

ssnigd wrote:Ovamo kukam na sbb i arenu sto se posvadjase pa ne mogu da gledam tekmu, na kraju skontam i bolje sto to nisam radio.
Ako cemo po rezultatu dobro je. Mreza je sacuvana, bod osvojen.
LAzetic od pocetka :arrow: DO JAJA :!: Sada bar i formalno znamo ko sastavlja tim. Ma kapitensku mu dajte.
Ma ostaće on u klubu i da radi u njemu. :lol:
Tačno sam znao da će Lazetić debitovati meč pred Partizan, suviše bi bilo providno da baš protiv groblja to uradi, idealno je meč pre toga na gostovanju.Ali sam zato znao i da mu je ispod časti da se " muči " u Petrovcu na Mlavi i da se protiv Metalca pred novosadskom publikom predstavi u " pravom svetlu " .Ovako, taman kada bude debitovao pred potpuno našim stadionom (s obzirom da igra i repka ima dotle vremena itekako) , zavladaće ravnodušnost i zaborav, bar tako oni računaju.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Да није тужно, вероватно би било смешно. Наши играчи реално немају појма. Имали смо можда две акције, ако се уопште могу назвати тако, једну у првом код које је учествовао незаинтересовани Лазетић, већ сам и заборавио како се завршила и једну у другом кад је Медојевић послао лопту 3 метра преко гола. Једино што ваља је Бркић, и можда ова два штопера кад би се уиграла, наравно под условом да их задржимо бар 2 сезоне, што је вероватно немогуће. Кад се Медојевић појавио понадао сам се да ће бити као Качар али очигледно да никад неће бити ни близу, тај шут из другог полувремена му је слика и прилика. Па Гојко би је закуцао у гол сто посто сам сигуран! Имамо 2 штопера висине 190 цм, а Меребашвили не може да добаци из корнера ни до прве стативе из три покушаја. Мислио сам да ће нас напунити картонима на разне начине као и раније, али ни то више није потребно сами себи смо довољни, у задњих пола сата 5 комада и то не зна се који на глупљи начин. Све у свему два сата тешког мазохизма. Против клуба Мирка Марјановића у недељу нек нам је драги Бог у помоћи, јер везе са фудбалом немамо!
Locked