Kizito - Uganda

max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

a zasto da se vraca???
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Odlomak iz Dnevnika:

U Gornjoj varoši neće biti ni Jozefa Kizita. Naravno, nije tačna vest koju su u šali proneli fudbaleri Vojvodine da je "njihovog saigrača pojeo lav". Reprezentativac Ugande priključiće se uskoro ostalim prvotimcima. Tim povodom sekretar stručnog štaba Radisav Rabrenović kaže:
- Čuo sam se s Kizitom. U ponedeljak stiže u Novi Sad i uljkučiće se u trenažni proces - kaže Rabrenović.
Inače, Milan Đuričić će novčano kazniti Kizita zbog kašnjenja, uz napomenu da će Afrikanac morati da prolije, mnogo znoja ukoliko želi ponovo da obezbedi mesto u startnoj postavi.

Svidja mi se ovo oko kazne samo zbog toga da se zna da u timu mora da postoji disciplina!Mada treba uzeti u obzir da je nas Kiza ovde bukvalno gladovao i da se jedino Pekaric poneo ljudski prema njemu...I tako vidimo da nema bas puno para i predlazem da se nekazni novcano(ili da kazna bude simbolicna...)Treba svi da se zapitamo sta bi mi radili da smo na njegovom mestu!
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

ima pare za putovanja a nema sta da jede?pa zasto se vraca ovde da gladuje?sta treba ocekivati od nase dece kad im takvi daju primer?
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Koliko ja znam on nije snosio troskove puta za Ugandu!Vratio se zato sto ni tamo nije mnogo bolja situacija,i zato sto je ugovorom vezan za Vosu,da je ostao tamo verovatno ne bi imao prava nastupa...
maxx

Post by maxx »

dobro,razumem ja to,mozda sam malo preterao ali on se tako ponasao i ranije.disciplina je vrlo vazna stvar a on je nema.to sto kuburimo sa igracima njemu ide u korist ali ne bi trebalo da znaci da moze da se ponasa kako hoce.na kraju on i nije toliko kvalitetan igrac,bar po meni,da bi se o njemu toliko pricalo
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Da li se Kizito danas vratio iz Ugande kao sto je to najavljeno iz kluba :?:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Kiza

Post by Djumi »

Kiza se koliko cujem danas vratio!
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Vala da je i peske krenuo,jos pre dve subote,stigao bi ranije :wink:

:idea: Novcani deo kazne bi mogao da pripadne navijacima za nerviranje dok je on obilazio rodbinu :roll:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Stara Garda wrote::idea: Novcani deo kazne bi mogao da pripadne navijacima za nerviranje dok je on obilazio rodbinu :roll:
Slazem se!!!! Svaki CHAT,Kiza glavna tema!!!! :lol:
Image
User avatar
Go west
Posts: 203
Joined: Fri Jan 28, 2005 5:50 pm
Location: Novi Sad Stari Grad

Post by Go west »

Stvarno je sramotan takav odnos Image prema klubu :oops:
Po meni danas nebi bio ni na tribini a kamoli odigrao celo drugo poluvreme :idea:
Najbolja je bila reakcija Đumija kada je video da se vratio Image Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

E moj Image,ti bas nemas srece u ovo Srbiji :oops: http://www.kurir-info.co.yu/dnevne-vesti/PDF/24.pdf

TUZNO!!!
Image
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

S obzirom na novine koje su to objavile ne mora da znaci da je i istinito :D
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Džozef Kizito, 22-godišnji defanzivac koji je zimus pojačao Vojvodinu, odigrao je preko 50 utakmica za reprezentaciju Ugande, a posebnu zanimljivost predstavlja činjenica da je u ekipu novosadskog prvoligaša došao posle godinu i po dana igranja za Srem iz Sremske Mitrovice. Kizito je u Vojvodinu došao na nagovor prvog stručnjaka "lala" Milana Đuričića, koji ga je trenirao i u Sremu.

- On je u Srem došao preko jednog našeg trenera koji radi u Ugandi. Za svoju nacionalnu selekciju odigrao je 52 utakmice i to je bila dovoljna preporuka da ga dovedemo na probu. Pokazao je zadovoljavajući kvalitet, zbog čega sam poželeo da sa njim sarađujem i u Vojvodini. Radi se o mladom igraču, koji već ima dosta iskustva na međunarodnim utakmicama. Inače, po celom svetu ima dosta fudbalera iz afričkih zemalja i drago mi je što i mi ovde pratimo taj međunarodni trend - ispričao je za Kurir Đuričić.

Covek 1 dana nije dobijao platu a vi ste za njegovu kaznu :shock: :?:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Voja wrote:
Slanina wrote:Kupite mu kopacke :!:

Image
Bez obzira na izgled njegovih kopacki,ja mislim da bi bio extra gest kada bi se iskupili mi sa ovog i klupskog foruma (mislim da bi nas bilo dovoljno) i kupili nasem Kizi nove kao poklon!!! Dok drugi tuku svoje crnce u ekipi,ili im pak daju po 500 dinsa mesecno za premije mislim da bi mi mogli i ovaj put da se razlikujemo od drugih navijaca.Predlog je da se svi dobrovoljci jave kod nekog od adm. Minja ili Red Firm,pa kada se vidi koliko nas je da se odredi suma,koja ne bi bila strasna ni za jednog od clanova,a mislim da bi gest bio itekako vredan paznje!!!
Evo,ja sam prvi ZA!!!!
Image
neko iz mase
Posts: 59
Joined: Wed Feb 02, 2005 1:10 am
Location: Novi Sad

Post by neko iz mase »

joj stvarno !!! ne znam sta da kazem
Sick boys!!!
Locked