3. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 3:0

Locked

Šta predvidjate za subotu?

Poll ended at Sat Aug 27, 2011 10:49 pm

Gosti ce pazariti par komada (pobeda Voše)
58
92%
Domacin i gost ce da tvrde pazar (nerešeno)
4
6%
Pa_zar opet razocaranje? (pobeda gostiju)
1
2%
 
Total votes: 63

Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Post by Drina »

ogi wrote:
KoKanidja wrote:Могуће да сам ћорав, али мислим да сам видео да је Нови пазар промашио два пута пенал :lol:
Haha! Dva puta, sigurno! Ne znam zasto je ponovljen penal, ali kako sam cuo prvi je bio promasaj a drugi put je ovaj pogodio stativu.
Bata je igrao 4+ :roll:
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Post by DekiFirma »

Konacno da me sreca pogleda i da se nadjem na Karadjordju, onako malo penzionerski na zapadu posto me koleno nesto *ebe pa ne mogu da stojim, i iako sam zasita bio skeptican po pitanju angazovanja novog trenera, jako mi je bilo drago da Vosa odjednom lici na ekipu i da ne licimo kao neki srpskoligaski klub. Drago mi je i sto sam uzivo osetio filing reflektora na Karadjordju i naravno drago mi je i zbog pobede. I potajno mi je drago sto smo pazarcima pokazali gde im je mesto, jer su me uzasno nervirali s onim svojim izjavama.
Sve u svemu, sad idem da se napijem, sad cu da im trazim Lav sa grbom Vojvodine haha:D...pozdrav
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Evo kako mediji prate nase utakmice. Konkretno, b92...
''U poslednjem subotnjem meču Vojvodina se mučila sa Novim Pazarom, ali je na kraju ipak zabeležila ubedljiv trijumf. Novosađani su poveli u devetom minutu preko Brane Ilića iz penala, a preostala dva gola pala su tek u samoj završnici utakmice.''
Koji bolidi..
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Supa je zacarao gol na kraju utakmice! :lol: :smoker:

Ono sa njihovim navijacima je smesno. Politicka igranka cista.

Svaka cast Firmi za danas! :!:
Last edited by laki on Sat Aug 27, 2011 10:38 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

kej wrote:Evo kako mediji prate nase utakmice. Konkretno, b92...
''U poslednjem subotnjem meču Vojvodina se mučila sa Novim Pazarom, ali je na kraju ipak zabeležila ubedljiv trijumf. Novosađani su poveli u devetom minutu preko Brane Ilića iz penala, a preostala dva gola pala su tek u samoj završnici utakmice.''
Koji bolidi..
Bila je greska na "flashscoru" gde je pisalo da je na poluvremenu samo 1-0!

Sad su provaljeni, eto sta ti je danasnje novinarstvo! :roll:
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

...

Post by johnny »

Pričajte vi šta hoćete al Supiću iz dva penala ne možeš dati gol...
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: ...

Post by Ken mahniti »

johnny wrote:Pričajte vi šta hoćete al Supiću iz dva penala ne možeš dati gol...
ali zato iz 6 kornera,dva je izboksovao u Roki stilu,a ostale je iskusno pogledom ispratio sa gol crte. :roll:
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Ako danasnja utakmica treneru i kompaniji ne bude otvorila oci, i bila poslednje upozorenje bice nama veselo!
Danas je samo voljni momenat bio podignut na visi nivo, ostalo tuga! Ocajna igra Vuka, sredina terena katastrofa. Bilo je i dobrih stvari ali ovo je daleko od dobre utakmice, tome je umnogome doprineo veoma los sudija, ali i jako jako slaba ekipa Novog Pazara. Supic se potvrdilo da je veoma los golman, i samo se bojim ishoda da ce se trpeti na golu dok ne pogresi protiv partizana a onda ce biti razapet od istih koji ga danas guraju i svi srecni i zadovoljni! Eto skupilo se dosta ljudi, svima je udovoljeno, valjda ce i oni koji su danas dosli zbog mrznje prema drugome a ne ljubavi prema Vojvodini doci opet...
Željko Brkić jedan je od nas!!!
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

laki wrote:Supa je zacarao gol na kraju utakmice! :lol: :smoker:

Ono sa njihovim navijacima je smesno. Politicka igranka cista.

Svaka cast Firmi za danas! :!:
Ti si prvi golman Nemanja!!! :lol:

Salu na stranu,ubedljiva pobeda je ocekivana bez obzira na to sto jos nismo ni blizu igre kojoj tezimo.

Pazarci su hendikepu u odnosu na ostale ekipe zbog trenera amatera i ako misle da opstanu u ligi morace ubrzo da ga se rese.
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Jasno je svima, pa i trenenru sta nam fali a to je organizator igre. Nema kod nas jos uvek onih tecnih i brzih akcija vec se sve svodi na pojedince i njihovo soliranje. Ono sto je bolje u odnosu na pocetak sezone jeste sto rekose neki voljni momenat, a ja bih dodao i da igramo malo vise na prvu loptu. Za Supica ne znam sta da kazem, ali me svaki put hvata strah kad lopta ide ka njemu, a vidim da i ostali dele to misljenje. Dobro je sto dolazi ova pauza da sto pre uigramo Ljubinkovica pa ce valjda krenuti na bolje.

Reflektori su, naravno, pun pogodak, cini mi se da smo sve blizi da se usalimo na cifri of 5000 gledalaca kod kuce. Navijanje ODLICNO na svim tribinama, predvodjenim severom.
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Minja wrote:I to je to od foto zapisa sa danasnje utakmice.
Jbg, zbog glupe odluke kluba, ljubitelji Vose sirom zemlje ostaju uskraceni za slike se utakmice, a nema ih puno sa reflektorima. Nadam se da ce u klubu razum prevladati i da ce glupe zabrane biti ukinute.
UPRAVA NAPOLJE!!!
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Post by Akcent »

nboya wrote:
Minja wrote:I to je to od foto zapisa sa danasnje utakmice.
Jbg, zbog glupe odluke kluba, ljubitelji Vose sirom zemlje ostaju uskraceni za slike se utakmice, a nema ih puno sa reflektorima. Nadam se da ce u klubu razum prevladati i da ce glupe zabrane biti ukinute.
A o kakvoj zabrani je rec?
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

Jel bio Covic danas na klupi?
Cuo sam da je njemu i jos jednom igracu zabranjeno da prisustvuju utakmici,tj da su suspendovani,jer su kasnili na sastanak pred danasnji mec...
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

Junior wrote:Jel bio Covic danas na klupi?
Cuo sam da je njemu i jos jednom igracu zabranjeno da prisustvuju utakmici,tj da su suspendovani,jer su kasnili na sastanak pred danasnji mec...
Nije ali je bio na stadionu tj. video sam ga kod blagajne stadiona.
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Firmas iz medicinske wrote:
nboya wrote:
Minja wrote:I to je to od foto zapisa sa danasnje utakmice.
Jbg, zbog glupe odluke kluba, ljubitelji Vose sirom zemlje ostaju uskraceni za slike se utakmice, a nema ih puno sa reflektorima. Nadam se da ce u klubu razum prevladati i da ce glupe zabrane biti ukinute.
A o kakvoj zabrani je rec?
Zbog nekih novih pravila, prakticno je onemoguceno slikanje sajtu napredvosa.com. Ne znam sta je problem, ali bi slikanje moralo biti svima dozvoljeno. To je, pre svega, u interesu kluba. Bez obzira kako se tamo pise (i mi smo najstrasnije vredjani), ne mozemo se sloziti sa takvom praksom, tako da danas ni nase kamere nije bilo na terenu.

Steta!
Last edited by nboya on Sun Aug 28, 2011 12:37 am, edited 1 time in total.
UPRAVA NAPOLJE!!!
Locked