20. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 2:0

Koji ishod meča u Pazaru očekujete?

Pobeda Vojvodine
17
44%
Pobeda Pazara
14
36%
Nerešeno
8
21%
 
Total votes: 39

User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: XX kolo JSL: Fk Novi Pazar - Fk Vojvodina, subota, 14:30

Post by Box »

ssnigd wrote:Docekali smo to da nas je Bata namazao demagogijom praceno sa po kojom sezonom "solidnih" rezultata i da smo bili malo vise (previse) slepi kod ociju misleci kako smo postali klub.
U pravu si. Moramo da prihvatimo novonastalu situaciju i shvatimo gde smo. Nemamo mi finansije za neke titule osim ako nam se ne posreci da osvojimo taj kup.
Pre svega, imamo mlade i dobre igrace i treba vremena da se taj TIM uigra. E sada, da su uprava i strucni stab bolji verovatno bi se tim ranije uigrao i vec bi mogli da naziremo neku taktiku (trenutno je taktika konfuzija). Napisao sam vec jednom ali evo opet cu... Ranije smo imali pojedince koji su iskakali i koji su nas cupali iz nekih teskih situacija. Sada imamo idealnu situaciju da napravimo TIM u kojem ako promenis par igraca ne sme da bude velike oscilacije u igri.
edit: Najbitnije je istrajati u tome.. Za ovaj prelaz je potrebno dosta vremena.
ps. Ne branim nikoga , pogotovo ne upravu i strucni stab. Iznosim moje vidjenje i kako bi , po meni, trebalo raditi... :cheers:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: XX kolo JSL: Fk Novi Pazar - Fk Vojvodina, subota, 14:30

Post by Helm »

[video]http://www.youtube.com/watch?v=wbLDueJWm5g#t=29[/video]

Ne bih komentarisao nacin na koji smo primili drugi gol, samo me zanima zbog cega ono nije bio faul nad golmanom?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: XX kolo JSL: Fk Novi Pazar - Fk Vojvodina, subota, 14:30

Post by Radoye »

Koje, jel' pre penala? Da je takav kontakt bio u 5 metara, bio bi faul nad golmanom. Izvan 5 golman nije zasticen i tretira se kao svaki drugi igtac - da je to bio stoper, da li bi takav kontakt u skoku okarakterisao kao faul, to je pitanje? Obicno se takve stvari ne sviraju.

Ono posle jeste Jovanicev faul, mada je i ovaj iz Pazara prilicno lako pao.

Po meni penal je cist.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: XX kolo JSL: Fk Novi Pazar - Fk Vojvodina, subota, 14:30

Post by MiSmoFKV! »

Manje vise penal, i da nije sviran izgubili bi. Ono sto mene brine je ocajno sutiranje na gol. Podhitno to da se ispravi.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: XX kolo JSL: Fk Novi Pazar - Fk Vojvodina, subota, 14:30

Post by Helm »

Radoye wrote:Koje, jel' pre penala? Da je takav kontakt bio u 5 metara, bio bi faul nad golmanom. Izvan 5 golman nije zasticen i tretira se kao svaki drugi igtac - da je to bio stoper, da li bi takav kontakt u skoku okarakterisao kao faul, to je pitanje? Obicno se takve stvari ne sviraju.

Ono posle jeste Jovanicev faul, mada je i ovaj iz Pazara prilicno lako pao.

Po meni penal je cist.
Da, penal ni ne sporim, tu je sve cisto. Ali to pre penala, igrac se okrenuo ledjima i skocio u telo golmanu/stoperu/veznjaku, nekako sam imao utisak da su te situacije faul bilo gde da se dogode, barem sam ja takav utisak stekao, mozda malo subjektivan.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: XX kolo JSL: Fk Novi Pazar - Fk Vojvodina, subota, 14:30

Post by churguzijanac »

Bata je bio običan krimos koji se u FKV za sve pitao. Okupio je oko sebe gomilu nesposobnjakovića pošto samo u takvom okruženju njegova kvazi vrednost može da dođe do izražaja. Kakav se fudbal igra na našim livadama i sa takvom organizacijom smo trebali da uzmemo trofej ili dva za vreme njegovog menadžerisanja klubom. No, svi znamo kako i ko, kod nas može da uzima trofeje. Sa druge strane to Batino menadžerisanje je uvek bilo nedorečeno i uglavnom je znao da se posere i na ono malo dobrog što uradi (teranje kize milinkovića u sezoni kada imamo najbolji ekipu u ligi, avantura sa jasarom koja nije imala kraja, dovođenje Apije a zatim njegova potpuna marginalizacija i sputavanje iskustva i znanja koje je ovaj doneo u našu sredinu). Taj Apija je trebao u najmanju ruku da bude trener igrač, a marketinški potencijal ovog transfera je morao biti mnogo bolje iskoršćen. Kako je Bata bio potpuni apsolutista, posle njegovog odlaska mogao je da nastane samo potop.

Što se tiče brojnosti pazaraca, ta priča je po najmanje fudbalska i više je vezana za političku situaciju u zemlji i hejt koji većina njih ima prema državi u kojoj žive.

Sosa je ko kanda još uvek na pripremama i radi na kosturu ekipe... on je meni više za katedru i teoriju, nego za posao kojim se bavi. Ajd ja sam laik, pa možda grešim, ali tuga je jedna kako smo odigrali poslednjih par utakmica.
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: XX kolo JSL: Fk Novi Pazar - Fk Vojvodina, subota, 14:30

Post by limanfkv »

Po ovom sto se vidi na snimcima ja sam sasvim zadovoljan igrom. Cini mi se da klinci nemaju respekta prema nikome i zaista sam zadovoljan igrom na gostovanjima. Kada bi bar ostali na okupu, bar vecina i uz boljeg vodju i uz kompletno promenjeno rukovodstvo naravno, mislim da ovaj tim ima perspektivu. Ne znam zasto, ali kako se blizi Spartak sve sam vise optimista po pitanju prolaska dalje. Na polusezoni sam se bio oprostio.
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: XX kolo JSL: Fk Novi Pazar - Fk Vojvodina, subota, 14:30

Post by CRD FCV »

Неки мој закључак након одгледаног снимка који је неко овде поставио: Игра - 7 Реализација - 0. Код пазараца обрнуто. На крају се рачуна само број реализованих прилика.
Оно што сам приметио и што је за похвалу је да играчима пише име на дресу што нисмо имали прилику дуго да видимо. Остаје ми само нејасно, ако смо већ званично напунили 100 година зашто се не користе они ретро дресови?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: XX kolo JSL: Fk Novi Pazar - Fk Vojvodina, subota, 14:30

Post by Radoye »

CRD FCV wrote:Остаје ми само нејасно, ако смо већ званично напунили 100 година зашто се не користе они ретро дресови?
Pa vidis da je najbolja uprava na svetu odlucila da smo osnovani u junu a ne u martu... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: XX kolo JSL: Fk Novi Pazar - Fk Vojvodina, subota, 14:30

Post by Toto Riina »

Nisam imao visoko misljenje o Sosi, ali sada sam siguran da je daleko cak i od trenutnog renomea FKV-a. Tri meseca priprema ekipu za 17 utakmica i onda cuva tim na gostovanju, kao da se u JSL igra atomski fudbal i da se trci preko 11 kilometara po utakmici. Utakmicu zapocne bez klasicnog napadaca i pored supertalentovanog Babica u odbrani da sansu onom nesretnom Novaku.
U sredu ocekujem konfuziju i rapsodiju na terenu da strucni mag pokaze kako je sacuvao ekipu i 5 golova u mrezi Aleksica.

Imam utisak da Djuric igra rekreativno u FKV i pored toga sto sam ga cenio ranije.
Ubedljivo najbolji stoper JSL Slobodan Vukovic iz Pazara. Zuke moze koja rec o njemu?
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: XX kolo JSL: Fk Novi Pazar - Fk Vojvodina, subota, 14:30

Post by zukenp »

Apsolutno se slazem za Vukovica.On je za kratko vreme cak na nekolko meceva bio i kapiten.Uvek je pominjan kao jedan od najboljih.Mi ove godine imamo srece sa stoperima.U prvom delu Lazarevic i Vukovic,a sad cak i Otasevic igra odlicno.Jos tad sam isticao da imamo bolje stopere i od vecitih.Za Vukovica mi je bilo cudno sto se ne pominje da ide negde sad na polusezoni.Ne secam se da je pogresio u nekom mecu.U skoku mnogo jak,borben do kraja.Po.meni jeste u 3 stopera u ligi!I jos nesto vrlo vazno.Ne znam jel propustio 2 meca od kako je kod nas.Znaci da nije lak na povredama i kartonima.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: XX kolo JSL: Fk Novi Pazar - Fk Vojvodina, subota, 14:30

Post by Milan »

churguzijanac wrote:Što se tiče brojnosti pazaraca, ta priča je po najmanje fudbalska i više je vezana za političku situaciju u zemlji i hejt koji većina njih ima prema državi u kojoj žive.
Ovde debelo gresis. Ako neko ima pravu fudbalsku publiku u Srbiji, to je definitivno Pazar i ostatak lige (pa i mi) moze samo da im zavidi na tome. Da imaju politicki motivisanih ispada-imaju, ali odavno je jasno da im to nije primarni motiv dolaska na utakmice...
POŠTO OBRAZ ???!!!
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: XX kolo JSL: Fk Novi Pazar - Fk Vojvodina, subota, 14:30

Post by zukenp »

Nije on ni proso pored Pazara a kamoli nesto vise.Svoje misljenje kupi iz kurira i slicnih ,a mozda i iz svoje kuce!
User avatar
Robi_D_Slanna
Posts: 48
Joined: Tue Jan 28, 2014 1:54 am
Location: Grbavica - Minken

Re: XX kolo JSL: Fk Novi Pazar - Fk Vojvodina, subota, 14:30

Post by Robi_D_Slanna »

Šta god i dalje mislili i o upravi i bilo kome drugom, Babiću i ovim klincima se mora pružiti šansa, makar onakva kakvu je dobilo ono ćelavo govedo... Ako izuzmemo ovaj poraz od Pazara, rezultati su preslikani onima sa početka sezone, a da smo i tad igrali sa Pazarom u gostima sumnjam da bi ih dobili... Čekamo sredu i kup. Iz nekog razloga sam optimista...
Jedem belog luka i slanine, trebalo ne trebalo, jer tako sam u mogućnosti...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: XX kolo JSL: Fk Novi Pazar - Fk Vojvodina, subota, 14:30

Post by churguzijanac »

zukenp wrote:Nije on ni proso pored Pazara a kamoli nesto vise.Svoje misljenje kupi iz kurira i slicnih ,a mozda i iz svoje kuce!
Nema potrebe da moj stav dozivljavas licno. Kao sto se ja ne poistovecujem sa kriminogenim navijackim strukturama u mom klubu, tako ni ti ne moras sa ekstremistima u svom klubu. Kurir ne citam (ima dovoljno toga na internetu i YouTube), a kuca mi je vrlo tolerantna.
Locked