6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina 1:1

User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by novosadjanin »

Evo ga Mrdakovic ulazi u 91. :cheers: 8)
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by Stexman »

U nadoknadi vremena on uvodi Mrdakovica koji je napravio deset koraka i sudija svirao kraj!?!?

Zar je moguce?
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by limanfkv »

Sve je ok, sredicemo ih u play-autu.

Jel se svidja Stevi i Osmaji tim?
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by Marko93 »

ako ne moze da da gol u 20 sekundi onda nam ni ne treba u vojvodini
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by Salvador »

Koja je logika da Zocevic igra a Mrdakovic na klupi?! Sprdacina..
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by Лампард »

Nesto mnogo smrdi ovde,svi vide o cemu se radi tako da nema sta mnogo da dopunjujem...Zagi neko sastavlja tim a treneri koji to dopustaju nam ne trebaju ovde...ZAGO ODLAZI UPRAVA ODLAZI!
Last edited by Лампард on Wed Sep 23, 2015 8:54 pm, edited 1 time in total.

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by Jole »

Pa zar protiv fenjerasa da cuvamo 1:1 :frown:

Ajmo placenici da ih branite i opravdavate, na redu je trece poluvreme :cheers:

(moj inbox preskocite, malo cu da odmorim od ovog foruma dok se ne ispucate)
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by Stexman »

Ne budemo li videli Merija u timu sledecu utakmicu mozete se pakovati "strucnjaci"!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by trelos gia fcv »

PONAVLJAM:

ZLATOMIRE ZAGORCICU, O D L A Z I, O D L A Z I, O D L A Z I!!!

DODAJEM:
ZORANE SCEPANOVICU, DA LI VI KAO PREDSEDNIK KLUBA SA OGROMNOM TRADICIJOM, ZNATE KO JE PRVI TRENER EKIPE???
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by Vasa »

Sram te bilo zagorcicu, protiv ovakvih protivnika ti uzimas 1bod, pravis izmenu kao da u zivitu nisi gledao a ne igrao fudbal.prva izmena u 73 a onda u samom finisu dve da bi ukrao vreme idi u Kabel i njima prosipaj tvoje visokoumne izjave.celo drugo jedna sansa , odlazi odmah ne cekaj dolazak u Novi Sad, Scepanovicu ako on nema obraza daj ti nesto ucini uoropastice celu sezonu necemo ni Evropu videti.protiv Borca nemamo sta da trazimo sa njim ,razbice ga Lalatovic koji je mozda i najbolji trener u ligi....ODLAZI neznalice..
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by Turija »

Rezultat je iznad mog očekivanja, tako da ne mogu biti nezadovoljan njime.E sad, čega je on posledica ostaje obavijeno velom tajne.Mislim da se na kraju računice ispostavilo da je za sve (obe filijale i mentore) u ovom času najbolja podela bodova.Niko nezadovoljan.
Sad dolazi na red ono ostalo.Koliko je kriv trener?
Trener je kriv onoliko, koliko čitava Struka u našem fudbalu, ako ona uopšte postoji?A Struka se obestručila onog momenta kada je dozvolila da bude eliminisana iz svog posla od strane trgovaca u domaćim klubovima.Za to im niko nije kriv, nego oni sami, jer su pristali na takav scenario i ,,igru".
Ne branim Zagorčića, ali promenom trenera ništa ne bi rešili.
U dvadeset i više godina vidimo da ovde fudbalski trener ne znači apsolutno ništa.
Večeras na vojnom stadionu nije grmelo milinkoviću odlazi, već ,,uprava napolje".No i da ta uprava ode i druga bi bila ista takva, samo bi se barem saznalo koliki su dug napravili prethodnici.I tako u krug, dok vlast ne preseče.A vlast je presekla za zvezdu, samo što ih sada keca UEFA, međutim, šta je za njih skoro 4 miliona evra da obezbede svom mezimčetu do 15 oktobra.
Nadam se da su uprava i menađeri zadovoljni imenima koja su danas bila na terenu u Jagodini - a to je važnije od svakog boda.
Verujem da je u takvim okolnostima i igračima teško da treniraju i igraju motivisano.Da im ubija svaku zdravu volju, ali nemaju nikakvog izbora, dok ne odu iz ove žabokrečine.
Pohvale i podrška mladom Dingi - prema SOSovom reporteru iz Jagodine odigrao je odlično.
Last edited by Turija on Wed Sep 23, 2015 9:44 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by churguzijanac »

Uh, al smo truli! Pa ko ce tu da respektuje trenera kad se zna da menadzeri sastavljaju tim.
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by budababa »

Ne znam, ja još dok sam video ovaj prilog bio sam ubeđen da nema 'leba u Jagodini. Kad ti vidiš po igraču da vrti te naštrebane floskule, a emocije ni od korova, samopouzdanje iscurelo sa jutarnjim pišanjem... Kad ću da dočekam da neki igrač izađe sa vatrom u očima, da kaže "idemo tamo da pokidamo za klub i grad, ako primimo 5, daćemo 6"? Ovako ispuvan deluje kao da dva tipa iz ISIL-a stoje iza kamere sa mačetama i gladnim dobermanima na povocu.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Протомајстор »

Хтео бих само да упоредим учинак последња два тренера:

Џими у 23 утакмице - 12 3 8 37:30

Заги у 29 утакмица - 14 5 10 42:38

Уз то треба подсетити да је Зага имао 4 везане победе у последња 4 кола прошлог првенства и тиме (не)очекивано обезбедио Европу.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by churguzijanac »

Протомајстор wrote:Хтео бих само да упоредим учинак последња два тренера:

Џими у 23 утакмице - 12 3 8 37:30

Заги у 29 утакмица - 14 5 10 42:38

Уз то треба подсетити да је Зага имао 4 везане победе у последња 4 кола прошлог првенства и тиме (не)очекивано обезбедио Европу.
Ucinak je uvek isti, mi smo vecito treci
Locked