8. kolo: VOJVODINA – Javor 2:1 (0:1)

VošaNS
Posts: 903
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by VošaNS »

slanobarac wrote: Fri Sep 22, 2023 6:18 pm Sutra popodne se očekuje nevreme i velike padavine. Pitanje veliko za održavanje utakmice.
Da li je bilo jedno nevreme,a da mi nismo igrali
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Turija »

Auu, treneru nas sadasnji, sta naprica danas :roll:
Ako se ovaka nastavi, doci ces i ti na los glas ( sto bi rekao Djordje Balasevic u pesmi ,,Putuj Evropo").
Da ne bude, uskoro, u pravu ,,prijatelj" na Mozzartu u svom komentaru povodom dolaska naseg sadasnjeg trenera?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1196
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Maki »

https://www.fkvojvodina.rs/popovic-da-s ... script=lat
Trener Voše se po ko zna koji put osvrnuo na pritisak koji se stvorio u javnosti usled lošijih rezultata na startu sezone.

– Očekivanja su potrebna, a pritisak ne može da mi napravi niko više nego što ja sam sebi namećem, jer ja volim da budem najbolji. Ne znam da li ste gledali prijem košarkaša kod predsednika i da li ste čuli selektora Svetislava Pešića, on je rekao kako mi ovde pričamo o rezultatu, a niko ne priča o procesu. Ja nigde nisam video da rezultat može da se kupi. Jirgen Klop je pet godina bio u Liverpulu pre nego što je osvojio titulu. Ne mogu da vam pričam, jer nije vreme, dugo će trajati. Rekli smo da neuspeh bio Evropsko prvenstvo kada smo igrali fantastičnu košarku, ali smo odigrali loših 10 minuta što nas je koštalo, što je živa istina. Hajde da gledamo stvari kakve jesu. Od mene nećete čuti laž, kada je nešto loše onda ću prvi reći da je loše, kao i kada je dobro. Hvala predsedniku Zbiljiću na podršci, zbog tih ljudi iz uprave najviše, jer oni osećaju najviše te pritiske spolja, dok mene interesuje samo teren. Ja ne ulazim u te pritiske van terena. Kada ekipa bude igrala kao u Subotici i kada bude pobeđivala, taj pritisak će nestati. Ljudi koji ulažu svoje pare u klub zaslužuju veće poštovanje i podršku. Ja želim da polazim od nas samih, da mi sa terena počnemo da šaljemo signale ka tribini i da se vrati ono kao nekada, kada sam dolazio kod zeta i kod sestre, koji su 35 godina išli na isto mesto da gledaju svoju Vojvodinu – istakao je Popović.
Ako se ne varam, trener ima apsolutnu podršku makar ovde na forumu, ako izuzmemo Slabobarca i mene, koji smo prvi upalili crveni alarm i Rastavcu negde u ovo vreme, dok su mu ostali davali neograničen kredit. Kamo sreće da su nas poslušali, verovatno bismo igrali bar Ligu Konferencija umesto Čuke.
Kao što vidimo, Ranko puca od samopouzdanja i sebe poredi sa Pešićem i svojim vršnjakom Klopom, iako nikada do sada nije imao nikakve rezultate.
Posebno boli uvlačenje Zbiljiću, koji navodno ulaže svoj novac, i budi sumnju da ima uticaj i na struku.
Hajde da vidimo sutra tim koji će izvesti i krajnji ishod utakmice, nadajmo se najboljem. :cheers:
Za razliku od većine, uopšte ne patim od lepote igre i više preferiram stil Mladosti iz Lučana. Uvek sam voleo našu školu odbrambenih igrača, jer mislim da smo tu dali najviše. Naravno da svi pamtimo naše legende koji su igrali bliže protivničkom golu, zaključno sa Tadićem, ali oni su izuzetak, a ne pravilo. Za mene Voša mora da bude borbena ekipa, atletski i rvački spremna i volim trenere koji neguju takav stil.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3904
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Red Marquis »

Prvi intervju mu je bio skroz na mestu, ovde je već počela Zbiljevština da mu izbija...Otresi se toga što pre Ranko, nećeš se usrećiti s tim.
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Rabba »

Ranko od sjaja do očaja sa komentarima... Podseća pomalo na Milosavljevića na terenu.

Maki, Lučani i jesu tu gde jesu, bez ambicije i želje za boljim plasmanom zbog toga što igraju kako igraju. Ako ti odgovara šarlatanski kvazi-fudbal, nadri-škole Bata Đore, to je ok. Samo ću te podstaći da pogledaš evropske lige, ove gornje razrede, i pogledaš gde ima naših trenerskih pulena. Fudbal nam je k***c, između ostalog, jer nam je struka k***c. Odlika naše struke, koja je k***c, je taj "čvrsti defanzivni fudbal" na prco-kevu 1:0, ako ti sudija na ime pokloni penal. Onaj popišani osećaj kad nam sudija navuče gol nekim odlukama je najgori osećaj kad se vraćam sa stadiona. j**e mi se za rezultat, j**e mi se i za Evropu, koja se juri po svaku cenu, kao da to nešto donosi na duže staze(osim alibija kvazi-stručnjacima i upravama). Klub, ovaj naš, da bi napredovao, mora da ima neki sistem. Da komšiji crkne krava i da sudija sudi nepostojeći penal, nije sistem. To će Topčider, recimo, veoma da oseti, kad - tad.

Što se Popovića tiče, podrška može samo kada radi stvari koje na oko deluju kako treba. Ovo kenjanje da je možda bolji od Klopa i podsećanje da je bio pomoćnik velikom Ivici Osimu nije korak u dobrom smeru.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Milan
Posts: 4289
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Milan »

Turija wrote: Fri Sep 22, 2023 6:55 pm
Auu, treneru nas sadasnji, sta naprica danas :roll:
Ako se ovaka nastavi, doci ces i ti na los glas ( sto bi rekao Djordje Balasevic u pesmi ,,Putuj Evropo").
Da ne bude, uskoro, u pravu ,,prijatelj" na Mozzartu u svom komentaru povodom dolaska naseg sadasnjeg trenera?

Slažem se da mu je ovaj intervju problematičan.

Šta je bio komentar u vezi sa njim?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3643
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by slanobarac »

Ne znam zašto se trzate na ovaj intervju? Poslušajte drugu, treću rečenicu koju je izgovorio na predstavljanju kao novog trenera. :?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Krle »

Damage control на свим нивоима.

Inače, ok je RP. Za sada.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
CRD FCV
Posts: 1734
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by CRD FCV »

Победом прескачемо Јавор, ИМТ и Радник. Уколико Пазар изгуби од Лучана и њих прескачемо. Са победом смо сигурно на деветој позицији и на бод од позиције 5, или 6 у зависности од Лучана/Пазара (не рачунам Чуку јер имају утакмицу мање па могу лако бити четврти).
О другим опцијама не желим ни да размишљам.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by fare »

VošaNS wrote: Fri Sep 22, 2023 2:51 pm Urošu se pogoršalo stanje kolena,Guram je trebao na operaciju,ali probaće se drugim metodama.To je rekao Ranko danas na konferenciji.
E nazdravlje najboljeg prodali ovaj što je bio odma iza njega po formi povredio koleno e sada dal je to ona stara povreda ne daj bože ili neka nova? Gruzijac pokazao kvalitet treba na operaciju za Bolingiju da ne pričam dečkoj se bori za život ko zna dal će više igrati, ko nas kleo nije dangubio :x
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Turija »

Milan wrote: Fri Sep 22, 2023 8:38 pm
Turija wrote: Fri Sep 22, 2023 6:55 pm
Auu, treneru nas sadasnji, sta naprica danas :roll:
Ako se ovaka nastavi, doci ces i ti na los glas ( sto bi rekao Djordje Balasevic u pesmi ,,Putuj Evropo").
Da ne bude, uskoro, u pravu ,,prijatelj" na Mozzartu u svom komentaru povodom dolaska naseg sadasnjeg trenera?

Slažem se da mu je ovaj intervju problematičan.

Šta je bio komentar u vezi sa njim?
Ne bih sad da dodatno kvarim i ovako losu atmosferu.
A drugo, ne mogu na Mozzartu da izvucem iz ,,arhive" koja im je dosta kratka, pa ne dobacuje do datuma dolaska Popovica u Vosu. Uglavnom, nije bilo pohvalno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Dragojlo »

Turija wrote: Fri Sep 22, 2023 10:00 pm
Milan wrote: Fri Sep 22, 2023 8:38 pm
Turija wrote: Fri Sep 22, 2023 6:55 pm

Auu, treneru nas sadasnji, sta naprica danas :roll:
Ako se ovaka nastavi, doci ces i ti na los glas ( sto bi rekao Djordje Balasevic u pesmi ,,Putuj Evropo").
Da ne bude, uskoro, u pravu ,,prijatelj" na Mozzartu u svom komentaru povodom dolaska naseg sadasnjeg trenera?

Slažem se da mu je ovaj intervju problematičan.

Šta je bio komentar u vezi sa njim?
Ne bih sad da dodatno kvarim i ovako losu atmosferu.
A drugo, ne mogu na Mozzartu da izvucem iz ,,arhive" koja im je dosta kratka, pa ne dobacuje do datuma dolaska Popovica u Vosu. Uglavnom, nije bilo pohvalno.
"Čovek rođen za kombinacije, pro nivo, provereno! Predlog Joce Laneta, Krase i te ekipice koja je trenutno najveći problem za FKV. Batak je za ovog i ozbiljan trener i ljudina! Isto i Mima. Iz kluba da idu Marko, Joca, Gruja, oko kluba Borzan, Vavan..."
Eto, valjda ste mislili na taj komentar...
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Turija »

@ Dragojlo
Da.
Hvala!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by naseljekolumbija »

Сад ћемо сваку изговорену реч да меримо овде? Као нека цензорска комисија. Ни ја не волим приче по медијима већ више на терену али дајмо човеку шансу до краја сезоне па ћемо видети где смо. Постали смо најгори по питању смене тренера. Ајмо сваки дан да мењамо тренера...
Locked