4. kolo: Obilic-Vojvodina 0:1

mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

Mada sve ovo sto ste napisali nema blage veze sa utakmicom Vosa - Obilic, da i ja bacim svoja zapazanja....
Brane wrote:Ma nista bez novog zakona o sportu
Hm...Pre ce Kinezi kolonizovati Mars nego sto ce se u ovoj "drzavi" izglasati valjan zakon o sportu.
Po meni neko, kakvo takvo, resenje finansiranja kluba je da izlevatimo kakav bogat klub ili gazdu kluba koji voli Vosu (Mandaric :D ) i da im damo pravo prece kupovine nase dece (a za koju se otima i Ajax...), a oni nas da pomognu finansijski. Jer ako samo jedan od nasih omladinaca postane extra igrac, od polovine tog novca Vosa moze da vrati sve dugove i da pozivi koju sezonu.... Sad druga je stvar da li nasi "strucnjaci" u omladinskoj skoli imaju znanja da od talentovanih naprave extra igrace....Sto se tice nekih novaca od grada, ja ne bih racunao na to. Jer ipak, treba izgraditi nove reflektore i kupiti semafor za atletiku....
Sto se tice popunjenosti stadiona, cim ovi nasi bogalji pobede zvezdu- garantujem da ce na sledecoj tekmi biti bar 6000 ljudi....
A ako hoce da pobede zvezdu moraju pokazati borbenost kao cacani prosle nedelje...I onda ce biti siguran, ne opstanak, nego Evropa....
Ojavljujem....
Locked