15. kolo: Partizan-Vojvodina 0:1

van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Red Firm wrote:
van der iV a.k.a Totti wrote:p.s. Bas bih voleo da cujem sta Red Firm ima da kaze o odbranama Babalja!
Dsi pažljivo čitao sportske izveštaje koje pišem nakon svake utakmice, ovo me sigurno ne bi pitao. :D

P.S. A pošto si očigledno gledao i utakmicu u Čačku verovaću ti na reč u vezi Tadićeve igre :? Idem sad da editujem moj izveštaj iz Čačka u kome sam zabeležio da je on bio najneugodniji igrač po ekipu Borca, da ti se ne bi kojim slučajem ponovo zamerio zbog različitog mišljenja.
Gde su ti topic-i?Da trazim na Yahoo,da bi nasao tvoje topic-e?Pisi i ovde ti si ipak neki moderator,ili nisi?Opasano ti trazis dlaku u jajetu.Ajde verovacu ti na rec,zbog tvojih veza i vezica jer si ti imao mogucnost da prisustvujes tekmi u Cacku,pa je Tadic bio dobar.A na poslednje 3 od 4 tekme,kakav je tu bio,jel bio najgori?
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Turija wrote:Red Firm, prijatelju, mislim da nema osnove da se ljutiš na neke članove ovog foruma što nisu pročitali te izveštaje.
Eh, odakle sad da počnem :?
Turija, verovatno bih se i ja postavio ovako da sam na tvom mestu i skrenuo pažnju kao što si sad učinio, ali s obzirom da pitanje "van der iV a.k.a Totti-a" ima dublju pozadinu, mislim da bi bilo dobro da to odmah pojasnimo da ne bude nikakvih zabuna i nedoumica.

Naime, pre izvesnog vremena na ovom forumu je potegnuta priča o igrama Damira Kahrimana o kome sam tada, između ostalih i ja izneo svoje mišljenje. Isto to je učinio i pomenuti član foruma, ali je na moj prvi dati komentar (u kratkim crtama) iz koje se nije moglo znati moje pravo mišljenje, odreagovao na uličarski način, obraćajući mi se sa krajnjim nepoštovanjem i nipodaštavanjem svega što sam rekao. Dao sam nakon toga i opširno obrazloženje da ne bi došlo ni do kakve zabune kao prvi put, i skrenuo pažnju momku na njegovo obraćanje koje je tom prilikom pokazao. Očigledno mu se ni to nije svidelo i nastavio je u istom ritmu (pokazivajuću osnovno nepoštovanje prema članu ovog foruma, a skrenuo sam tada pažnju i adminima) i na moj drugi, opširniji komentar kojeg do dan das očigledno nije želeo ili nije razumeo, svrstavajući me u one koji veličaju Damira Kahrimana (što je skroz pogrešno). Pošto mu razlika u mišljenju očigledno teško pada, ovaj put me je namerno priupitao za odbrane Babalja i upravo iz tog razloga je usledio moj sinoćni odgovor u onakvoj formi. Mislim da bolji odgovor od onoga prema kome se tako postavio nije ni zaslužio.

Dakle Turija, nije u pitanju moja ljutnja zbog toga što neko ne čita moje izvestaje i nešto poslednje što bih uradio je da nekog na to primoravam.

Znam da izveštaji sa utakmica dobro dođu svima koji nisu u prilici da pogledaju utakmicu i njih radim iz najbolje namere, da svi koji su zainteresovani za dešavanja na terenu budu obavešteni, jer je i meni problem da saznam nešto više o samoj utakmici iz svih novinskih članaka koji prodefiluju nakon utakmice. Pričao sam i sa nekim forumašima kojima se svidela ova ideja i želeli bi da je osavremene, ali to se ipak u skorije vreme neće desiti jer je to ipak preveliki zalogaj za mene u ovom trenutku. Ali bez obzira na to, spremam nešto vezano za Vošine navijače što bi trebalo uskoro da ugleda svetlost dana Ipak o tom, potom. Eto, jedna eksluzivna najava za ono što treba da usledi.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Red Firm wrote:Ali bez obzira na to, spremam nešto vezano za Vošine navijače što bi trebalo uskoro da ugleda svetlost dana Ipak o tom, potom. Eto, jedna eksluzivna najava za ono što treba da usledi.
Svaka novost je vise nego dobro dosla.Imas moju punu podrsku,bez obzira o cemu se radi!!!
Image
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Voja wrote:
Red Firm wrote:Ali bez obzira na to, spremam nešto vezano za Vošine navijače što bi trebalo uskoro da ugleda svetlost dana Ipak o tom, potom. Eto, jedna eksluzivna najava za ono što treba da usledi.
Svaka novost je vise nego dobro dosla.Imas moju punu podrsku,bez obzira o cemu se radi!!!
E sad si se Vojo zaje*ao,RF pocinje sledece nedelje da pravi vikendicu i stize mu sleper cementa,cigle i crepa pa je hteo da vidi koliko ce navijaca skupiti da mu pomognu oko istovara...
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Stara Garda wrote:E sad si se Vojo zaje*ao,RF pocinje sledece nedelje da pravi vikendicu i stize mu sleper cementa,cigle i crepa pa je hteo da vidi koliko ce navijaca skupiti da mu pomognu oko istovara...
A što si mu Stara Garda otkrio pojedinosti? Taman se primio :lol:

P.S.
Vojo, mislim da će ti se svideti, ali ovog puta ima da dođeš i da pokupiš prvo one časopise i protokole utakmica koje si naručio još pre par meseci. Dobićeš uz to i gratis pola kile prašine :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Red Firm wrote: P.S.
Vojo, mislim da će ti se svideti, ali ovog puta ima da dođeš i da pokupiš prvo one časopise i protokole utakmica koje si naručio još pre par meseci. Dobićeš uz to i gratis pola kile prašine :D
E moj RF,pre cu ja stici u Kanadu kod Ogija,nego kod tebe i SG.... da j***m mamu onom ko napisa da se ne sme raditi vise od 40 sati nedeljno :twisted:
Image
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

van der iV a.k.a Totti wrote:Rajevca ostaviti,jer covek je nesto ipak uradio,pa mislim da zasluzuje sansu.Sramno je sto pojedini clanovi foruma o njemu sude na osnovu izgleda,a ne argumenata,jer u protivnom trebalo bi dovesti Jessicu Albu za trenera.
:arrow: http://www.red-firm.ns.co.yu/forum/viewtopic.php?t=1281
van der iV a.k.a Totti wrote:Gde su ti topic-i?Da trazim na Yahoo,da bi nasao tvoje topic-e?Opasano ti trazis dlaku u jajetu.
Evo dlake u jajetu, lako ju je bilo lako pronaći baš kao i te izveštaje koji su tu odmah do slika trenera koje si pomenuo :?

Ovo sam napisao Turija samo da se uveriš da se nisam uvredio zato što neko ne čita moje tekstove. Jasno se vidi odavde koja bila namera autora teksta, jer praviti se lud da ne zna gde su moji izveštaji a znati da je tema pored na istom forumu o trenerovim slikama zvuči besmislena. Uopšte se ne kajem što sam mu onako odgovorio.
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Red Firm wrote:
van der iV a.k.a Totti wrote:Rajevca ostaviti,jer covek je nesto ipak uradio,pa mislim da zasluzuje sansu.Sramno je sto pojedini clanovi foruma o njemu sude na osnovu izgleda,a ne argumenata,jer u protivnom trebalo bi dovesti Jessicu Albu za trenera.
:arrow: http://www.red-firm.ns.co.yu/forum/viewtopic.php?t=1281
van der iV a.k.a Totti wrote:Gde su ti topic-i?Da trazim na Yahoo,da bi nasao tvoje topic-e?Opasano ti trazis dlaku u jajetu.
Evo dlake u jajetu, lako ju je bilo lako pronaći baš kao i te izveštaje koji su tu odmah do slika trenera koje si pomenuo :?

Ovo sam napisao Turija samo da se uveriš da se nisam uvredio zato što neko ne čita moje tekstove. Jasno se vidi odavde koja bila namera autora teksta, jer praviti se lud da ne zna gde su moji izveštaji a znati da je tema pored na istom forumu o trenerovim slikama zvuči besmislena. Uopšte se ne kajem što sam mu onako odgovorio.
Alo majstore,kakve slike????Na nasem forumu(ciji si ti moderator) ima topic-NAJGORI TRENER U ISTORIJI VOJVODINE.To sam ja spominjao.O kojim ti slikama pricas???
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Locked