Kako oterati paRRazite?

Bata
Posts: 30
Joined: Mon Aug 15, 2005 11:08 pm

Post by Bata »

Odakle vam inspiracije više za toliku gomilu gluposti?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

van der iV a.k.a Totti wrote:
ice wrote:Rabren je odbio mesto potpredsednika zajednice prvoligasa.Zanima me zasto?
Zato sto ovde moze vise da ukrade!
Kratko i jasno! :wink:
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Bata wrote:Odakle vam inspiracije više za toliku gomilu gluposti?
A odakle tebi inspiracija za toliko obozavenje lika i dela te dvojice po tebi ne zamenljivih pajtosa?!
Bata
Posts: 30
Joined: Mon Aug 15, 2005 11:08 pm

Post by Bata »

vladans wrote:A odakle tebi inspiracija za toliko obozavenje lika i dela te dvojice po tebi ne zamenljivih pajtosa?!
Alo rođače pa vi ih ne vadite iz usta, koliko ste opsednuti njima to polako počinje da miriše na neku bolest.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Bata wrote:
vladans wrote:A odakle tebi inspiracija za toliko obozavenje lika i dela te dvojice po tebi ne zamenljivih pajtosa?!
Alo rođače pa vi ih ne vadite iz usta, koliko ste opsednuti njima to polako počinje da miriše na neku bolest.
Ljudi samo polako da ova rasprava ne ode tamo gde ne treba. Zato i oni koji napadaju kao i oni koji stite lik i delo ovog cuvenog dvojca nek gledaju da to urade sa sto vise argumenata!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Bata wrote:
vladans wrote:A odakle tebi inspiracija za toliko obozavenje lika i dela te dvojice po tebi ne zamenljivih pajtosa?!
Alo rođače pa vi ih ne vadite iz usta, koliko ste opsednuti njima to polako počinje da miriše na neku bolest.
"Alo Rodjace"?!Nisam ti ja nikakav rodjak i zato se mani tih beogradskih zargona!Ako je neko ovde opsednut cuvenim dvojcem to si jedino ti,kao da si licno jedan od njih(u sta bih mozda i posumnjao da nije bilo ovog "rodjace"jer ipak od jednog magistra i bivseg sudije ne ocekujem takav recnik)jer kako drugacije objasniti tvoj stav da od nih dvojice u Novom Sadu a i sire nepostoji sposobniji i kvalitetniji kadar za te pozicije koje oni zauzimaju u nama voljenom klubu?!Sta je to ako ne opsednutost?!
Mi smo ovde jedino opsednuti Vojvodinom i zeljom da ona konacno postene NORMALAN klub,cak nismo opsednuti ni titulama,kupovima,nekim nevidjenim uspesima u Evropi,znaci ne trazimo mnogo,nesto nemoguce vec jednostavno Vojvodinu koju cemo punim srcima gledati i bodriti i koja ce u punom znacenju te reci biti nasa!

Ako je neko imao vremena da pokaze sta zna,da ostvari neke svoje vizije i planove to su upravo ta dvojica,ni oni sami vise ne znaju koliko se uprava,predsednika,trenera,igraca...promenilo za vreme njihovog boravka u klubu,da je to prosto za ne poverovati,znaci svi ti ljudi koji su odlazili,odlazili su jer su dosli mladji,pametniji,sposobnij... samo su njih dvojica ne zamenljivi?!Pretvaraju ti klub u ispostavu Bezanije,(rekao si da oni o tome ne odlucuju,pa ako o tome ne odlucuju koja je njihova funkcija zapravo)doveli su sedmoricu igraca iz tog kluba za manje od dve godine,kao slag na tortu nam je dosao fudbalski biser Lazetic koji je po tebi velemajstor,samo mi nije jasno kako su u partizanu bili toliko slepi kraj ociju i nisu uvideli da ce im bas on na kraju biti taj tas na vagi koji ce presuditi da na kraju ne udju u Ligu Sampiona?!Decko ne moze da se satavi vec godinu dana a mi ga dovodimo da nam pomogne u borbi za duplu krunu?!Ljudi uzimaju procenat od igraca,biraju ko ce igrati a ko ne,mnoge nase klince su unistili tokom svih ovih godina.... ali sobzirom na tu tvoju opsednutost tesko da ce bilo sta od ovog tebi dopreti do mozga... ako nista drugo,nadam se da si prisustvovao poslednjoj utakmici i cuo reakciju ljudi sa zapada na pomen magistra Cvetka Rodjosica,bilo je vise nego neprijatno!
User avatar
Jambo
Posts: 162
Joined: Tue Dec 13, 2005 6:04 pm
Location: Indjija

Post by Jambo »

Bata wrote:
vladans wrote:A odakle tebi inspiracija za toliko obozavenje lika i dela te dvojice po tebi ne zamenljivih pajtosa?!
Alo rođače pa vi ih ne vadite iz usta, koliko ste opsednuti njima to polako počinje da miriše na neku bolest.
Bato , bato, :wink: bato ti si nase zlato !
Butorovicu-THE END !!!
Bata
Posts: 30
Joined: Mon Aug 15, 2005 11:08 pm

Post by Bata »

Bolest, bolest :twisted:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Kako ih oterati stvarno?
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

ice wrote:Kako ih oterati stvarno?
Kanda je jedini nacin da se oteraju i oni koji ih stite tamo gde su...
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

ZAMOLIO bi PRIJATELJA da ovde sve na jednom mestu napise o lopovluku Ridjosica i Rabrenovica :!: Ja vec znam mnogo stvari, mnogo toga moze i da se sazna iz iscitavanja PRIJATELJEVIH postova, ali bi bilo lepo da svi mogu sve da pronadju na jednom mestu, da vidimo ko i kako je ucinio da ovo ne bude Vosa koju smo mi nekada znali!?Eto, molba Vojvodinasa- Vojvodinasu, nadam se da ces moci da odvojis malo vremena i uradis ovo?
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Jedino ih mozemo oterati kad ovom napacenom narodu dojadi macenje prazne slame na sve strane, i kad se digne u neku pravu revoluciju. U ovoj drzavi se zna ko placa (narod), a ne zna se ko pije. Jedino iz temelja promenom sisitema i ljudi u svim sverama drustava, a samim tim i sporta mozemo ocekivati da se paraziti oteraju! Ovako satlno ce nam se mozak ispirati nekim "laznim" obecanjima, nekim "SEXY" duplim krunama... Ljudi ovo sto rade ovi iz naseg kluba je cisto ispiranje mozga, letenje u oblake, a to je po meni jako opasno!!!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Blic
Tražio Kasiljasov dres, pa dobio otkaz
Autor: Blic online | 23.10.2008. - 14:06
Atletiko iz Madrida otpustio je svog fizioterapeuta nakon što je posle poraza u gradskom derbiju od Reala tražio dres gostujućeg golmana Ikera Kasiljasa.

Real je u nedelju pobedio Atletiko sa 2:1 u poslednjim sekundama meča, a fizioterapeut "jorgandžija" Sebastijan Trujols koji je kraj meča dočekao u tunelu odmah je požurio na teren kako bi od legendarnog golmana Reala zatražio dres. Iznenađeni Kasiljas uručio mu je vredan poklon, a Trujols je, ispostavilo se, po poslednji put kročio na travu "Visente Kalderona".

Nastavak teksta ▼

Kako prenosi dnevnik "Marka" potez Trujolsa bila je kap koja je prelila čašu, jer su čelnici Atletika već neko vreme nezadovoljni spremnošću svojih igrača i uopšte načinom na koji je Trujols tretirao njihove povrede.

Neprofesionalnost koji je iz ambulante poneo na teren, i to u gradskom derbiju, koštala ga je posla, a Atletiko je već angažovao novog fizioterapeuta iz mlađih kategorija.
Ne znam, da li su već uzeli dres, ali mnogi bi se iz ,,logistike" našeg kluba, mogli u ovome prepoznati. Samo, za razliku od Atletikovog fizioterapeuta, na žalost, nisu dobili momentalni otkaz. :oops: :oops: :cry:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Somborac wrote:ZAMOLIO bi PRIJATELJA da ovde sve na jednom mestu napise o lopovluku Ridjosica i Rabrenovica :!: Ja vec znam mnogo stvari, mnogo toga moze i da se sazna iz iscitavanja PRIJATELJEVIH postova, ali bi bilo lepo da svi mogu sve da pronadju na jednom mestu, da vidimo ko i kako je ucinio da ovo ne bude Vosa koju smo mi nekada znali!?Eto, molba Vojvodinasa- Vojvodinasu, nadam se da ces moci da odvojis malo vremena i uradis ovo?
:!: :!: :!:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

CVETKO, RABRENE DOSTA JE BILO PROCENATA I LOPOVLUKA ODLAZITE IZ SVETINJE-okaciti na zapad, kladim se da bi bilo medijski propraceno i da bi se tome posvetila neka paznja...
Locked