Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Krle »

Mi sa ovakvom igrom oba beka, možemo samo da stignemo do prvog solidnog protivnika. Vasilić juče nije nijednu, ali nijednu loptu iskoristio, dok je Nastić uspeo dva puta da je prosledi skoro pa solidno. Naše akcije, čim lopta dođe do ove dvojice, prekidale su se, ma kako lepo započete i koliko kod obećavale. Koliko je to pogubno po moral, svežinu i na kraju samu igru, ne moram da trošim reči.

P. S. Nisam dugo pisao, ali sad sam morao da se javim, pošto su me ova dvojica dovela na rub sepukua.
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by tulip »

Uhvatila nas je euforija igranja evro-utakmica i svi smo joj podlegli. Već svi "svršavamo" na potencijalnog protivnika u 3. kolu, a avion za Letoniju još nije ni poleteo. Da ne kažem kako već prekosutra igramo derbi 1. kola protiv Čuke. O njima niko ni ne razmišlja. To nije dobro i nadam se da stručni štab odrađuje relaks trening sa igračima stavljajući akcenat na psihološku pripremu.
Evo i ja sam planirao danas ranije da odem na Oficirac, ali nema šanse. Vrtim svaku vest, svaki komenatar sa jučerašnje utakmice. Jedva čekam 13 h da počne izvlačenje. Zakucao sam se za tastaturu i monitor i ne da mi se nigde da izađem. Evo par mojih utisaka sa jučerašnje utakmice.
Stanisavljević je nestvaran izvođač slobodnjaka. Tri puta sam ga gledao - Spartak (prijateljska), MTK i Spartaks i sva tri puta je sašio golčinu, ne zna se koji je lepši od kojeg. On je za mene paklen igrač. Ima tu ubitačnu levu nogu a dejstvuje po desnoj strani. Nadam se da će i Alija uskoro prevazići. Samo da nastavi da pored atraktivnosti i efikasnosti bude i borben. U veznom redu smo dobili Maksu, Pušku i "nekog novog" Sekulića koji kada se rastrče po sredini terena, tu sve pršti. Mislim da je osnovna odlika ovog tima zajedništvo i borbenost. Fizički smo pripremljeni poput bundesligaša, što se ogleda baš u sposobnosti veznih igrača da posle baš puno trčanja budu spremi da čvrsto uđu u duel, a posle da kvaliteno vladaju loptom. Svesradnu pomoć imaju i od Stamenića, Ivanića i Stanisavljevića. Presing se non-stop igra. Urke Stamenić je pravo otkrovenje i osveženje u napadu. Iako najmlađi, tehnički je najpotkovaniji, a to mu ne smeta da bude maksimalno borben i posvećen timu i taktičkim zadacima. Žarko želim da baš on što pre postigne gol prvenac. Dobro, klinac je i razumljivo je što još nema snage za svih 90 minuta, madam moram skrenuti pažnju da je on juče naspram sebe imao za protivnika njihovog najboljeg igrača. Onaj njihov mali crnac, desni bek, baš me je oduševio kako se postavlja, ulazi u duel i kako se bori. Teško ga je do kraja procenti jer nije imao prilike da učestvuje u ofanzivnim dejstvima, ali ovo što je pokazao u defanzivi je klasa. Vulićević mu nije ni do kolena.
Treba što pre otvoriti temu za Čukarički i naravno - još jednom, držim palčeve za Sampdoriju!
DAJ GOL!!!
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by N13 »

Ljudi koga kod izvucemo, sanse da prodjemo su nam 1%. Pa kad je vec tako, bolje da igramo sa Southamptonom nego sa ovim ukrajincima za koje niko nije cuo. Pa igracima nasim bi jedan takav dvomec doneo neprocenjivo iskustvo. Jos ako u makar jednom mecu iznenadimo, to bi diglo cenu svim igracima. I generalno englezi leze ekipama sa nasih prostora. Setite se koliko se totenhem mucio sa crnima prosle godine. Iskreno najvise bih voleo Soton.

A sto se tice ostalih, ne znam zasto vicete da sa Rubimom nemamo sanse. Nije da ih pratim redovno, ali cini mi se da ove godine imaju jednu od najgorih ekipa ikada. Ali generalno istocnjaci i italijani nam nikad odgovarali nisu. Tako da ili svedjani ili soton!
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by playmaker »

Ne znam kako vecina, ali realno, onako da igras a da ti toliko ljudi dodje da te bodri...

2 gola su nam poklonili i prvi iz prekida. Sem toga ja nisam video 2 akcije kao svet, Ivanic najlosiji nastup ikada (on ima prava na los dan), bekove ne bih komentarisao, ono je sramota.
Pohvalio bih Pankova,Djurica,Maksimovica, ostali prosek ili tuga.
Palocevic koji je usao pred kraj, deluje da "zna fudbala" videcemo sta ce biti od njega... :lala:
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Forza Voša »

playmaker wrote:Ne znam kako vecina, ali realno, onako da igras a da ti toliko ljudi dodje da te bodri...

2 gola su nam poklonili i prvi iz prekida. Sem toga ja nisam video 2 akcije kao svet, Ivanic najlosiji nastup ikada (on ima prava na los dan), bekove ne bih komentarisao, ono je sramota.
Pohvalio bih Pankova,Djurica,Maksimovica, ostali prosek ili tuga.
Palocevic koji je usao pred kraj, deluje da "zna fudbala" videcemo sta ce biti od njega... :lala:
+1

Nemamo mi igru, tako je bilo i za vreme prvog Zaginog mandata a tako je i sada. Videcemo u nedelju kako cemo sa ozbiljnijim protivnikom.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Chana »

NEKA NAM JE SA SREĆOM NA ŽREBU... :cheers:

KREĆE...
Last edited by Chana on Fri Jul 17, 2015 1:01 pm, edited 1 time in total.
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9950
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Voja »

Da,bas sam sinoc o tome razmisljao... lepi rezultati,lepa poseta,lepa atmosfera,ali.... nekako nemam poverenje u ovaj tim. Recimo kada smo izvukli Bursu koliko sam smatrao da ispadamo,isto toliko sam smatrao da mozemo i proci,a sad nekako... evo,koga god da izvuces,plasis se.... a to je zato sto... malo je fudbalskog materijala u ovom timu,realno
Image
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Djisa »

.
Last edited by Djisa on Fri Jul 17, 2015 1:13 pm, edited 1 time in total.
Kup je nas!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by newnowapv »

Idemo u Italiju!
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by budababa »

Sampdorija! Neka nam je sa srećom. Prva tamo.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by playmaker »

Sampdoria, najgore moguce, mrtvi Italijani koji ne znaju igrati fudbal a za nas su opet ekipa. :roll:
User avatar
Stexman
Posts: 2605
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Stexman »

Sampdoria! Prolazimo ladno.
Prava prilika da napravimo koreografiju posvecenu Vujketu kakvu je covek zasluzio!
Last edited by Stexman on Fri Jul 17, 2015 1:14 pm, edited 1 time in total.
1892
Posts: 1095
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by 1892 »

Sampa ☺

Edit : Najveće ime iz ove grupe, svakom igraču bi trebalo da bude inspiracija igranje protiv ovakvog tima! Šteta što im trener nije ostao da ga pozdravimo :shit: . Inače klub koji je ispratio Vujketa kako dolikuje i koji treba da dočekamo na najlepši mogući način i zahvalimo se.
Last edited by 1892 on Fri Jul 17, 2015 1:18 pm, edited 2 times in total.
Come on you Reds!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2102
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by churguzijanac »

Samposi :D
ssnigd
Posts: 3440
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by ssnigd »

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAJMOOOOOO :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Ali prvo da prodjemo Letonce, u sta ne sumnjam nimalo.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked