Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

VošaNS wrote: Mon Oct 02, 2023 6:38 pm Na plavim dresovima se nalaze imena svih igrača koji imaju 110 ili više mečeva u našem dresu.Medju njima su Malbašić i Zukić.
Uredu je to da je ,,ulaznica" na spisak 110 utakmica u dresu Vose. Samo nekada je trebalo mnogo godina igrati dobro u Vojvodini za tu brojku. Danas se daleko lakse to ,,zasluzi" (,,... pa smo ravni", sto bi rekao Balasevic u pesmi Sugar rap).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Marketing kluba

Post by Duplof »

Zanima me mišljenje ostalih jer mi se to pitanje mota po glavi: da li je ovaj belo-crveni dres naš najlepši domaći, a ovaj plavi najlepši gostujući dres koji smo imali? Ako ne, koji su vam vaši "favoriti"? :D
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Marketing kluba

Post by torrente »

neprevaziđeni zlatni sa belo crvenom prugom !!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

torrente wrote: Tue Oct 03, 2023 11:42 am neprevaziđeni zlatni sa belo crvenom prugom !!!
Stvarno je bio originalan. :lala: U prvi mah mi se nije nesto posebno dopao, a posle sve vise mi je bio dopadljiv.
I ovaj plavi je u tom rangu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lapo-lapo
Posts: 252
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: Marketing kluba

Post by lapo-lapo »

Sjajni su bili ti zlatni dresovi! https://i.postimg.cc/QdGXXJCq/KACAR-GOJKO-01.jpg
Ovi su mi jedni od boljih, osim golmanskog :) https://i.postimg.cc/85FdmGGD/242253229 ... 0206-n.jpg
A ovi su mi najinteresantniji, i rezervni su bili bijelo-plavi https://i.postimg.cc/65RX14c4/E2-F8-G0-PXIAk-ZHoz.jpg

Naletih na video i koreografiju za zlatne momke i dresove
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Sećam se dobro te invazije na Kulu, i naravno, nepogrešivi stil našeg kluba da ne isporuči kad je navijački entuzijazam na max.
Io odio Belgrado
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Marketing kluba

Post by Duplof »

Ooo da, zlatni dresovi su takođe bili fantastični kao i ova kombinacija koju je poslao @lapo-lapo! :dance2:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Marketing kluba

Post by Minja »

Turija wrote: Tue Oct 03, 2023 11:48 am
torrente wrote: Tue Oct 03, 2023 11:42 am neprevaziđeni zlatni sa belo crvenom prugom !!!
Stvarno je bio originalan. :lala: U prvi mah mi se nije nesto posebno dopao, a posle sve vise mi je bio dopadljiv.
I ovaj plavi je u tom rangu.
https://www.beforeafter.rs/sport/godina ... ak-evrope/

Na osnovu dresova sa slike su nastali ti retro zlatni sa lentom.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Marketing kluba

Post by ssnigd »

Minja wrote: Tue Oct 03, 2023 3:27 pm
Turija wrote: Tue Oct 03, 2023 11:48 am
torrente wrote: Tue Oct 03, 2023 11:42 am neprevaziđeni zlatni sa belo crvenom prugom !!!
Stvarno je bio originalan. :lala: U prvi mah mi se nije nesto posebno dopao, a posle sve vise mi je bio dopadljiv.
I ovaj plavi je u tom rangu.
https://www.beforeafter.rs/sport/godina ... ak-evrope/

Na osnovu dresova sa slike su nastali ti retro zlatni sa lentom.
I dalje sam ubedjen, da je ovo bila najveca greska Vujadina Boskova. Sa Takacem bismo imali mnogo vece sanse da prodjemo Seltik i da mozda i osvojimo Kup Sampiona. Nazalost, nikada ovo necemo saznati... Steta!

Takodje, jako slicna situacija sa Abubakarovim nezadovoljstvom i prodajom pred Serif. Opet propustena sansa za blagi iskorak unapred ovog kluba.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Marketing kluba

Post by Minja »

ssnigd wrote: Tue Oct 03, 2023 5:49 pm
I dalje sam ubedjen, da je ovo bila najveca greska Vujadina Boskova. Sa Takacem bismo imali mnogo vece sanse da prodjemo Seltik i da mozda i osvojimo Kup Sampiona. Nazalost, nikada ovo necemo saznai... Steta!
Тачно тако. Реченица (да не грешим душу, мислим) покојног Жарета Николића: "Када нисмо знали шта да урадимо са лоптом, ми смо је давали Такачу".

Да се не лажемо Силвестер Такач је Лео Меси ФКВ тог периода. Већ наредне године ми нисмо били исти тим. То и табела показује. Мало смо дошли до даха, али ни близу као те шампионске сезоне. Две године касније ми се боримо за опстанак.

Таква доминација се више никада није поновила. Нестварно добра генерација. Треба тим људима направити бисту на стадиону. Буквално, цео тим да се шепури. И то са великим правом!!!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by MiSmoFKV! »

ssnigd wrote: Tue Oct 03, 2023 5:49 pm Takodje, jako slicna situacija sa Abubakarovim nezadovoljstvom i prodajom pred Serif. Opet propustena sansa za blagi iskorak unapred ovog kluba.
Generalno ne znam da li je jedna prodaja u ovom klubu od kako ga pratim urađena u pravom trenutku. Osim Abubakara, pada mi na pamet Radoja, koji je prodan bukvalno dan ili dva pre utakmice sa ciganima. I uglavnom zamene kasne. Kao i sada u slučaju Čumića.
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Marketing kluba

Post by CRD FCV »

Сутра би ваљало да одемо у што већем броју на кошаркашку утакмицу у пола 7. Улаз је бесплатан, велика шанса за наш клуб да доведе нешто квалитетнију кошарку у Нови Сад.
Таман и да загрми у дворани, одлична прилика да се испромовише и клуб и ми као навијачи.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2301
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Marketing kluba

Post by Grbavica.021* »

Не треба их бодрити само кад играју овако битне утакмице него током целе сезоне. :cheers:
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Marketing kluba

Post by CRD FCV »

Слажем се. Нажалост немамо велику навијачку базу да испратимо све утакмице свих спортова, а често немамо ни правоврееме информације о њима.
Исто тако и ови што имају већу навијачку базу испрате "мање" утакмице у не баш завидном броју, није само код нас тај проблем.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Marketing kluba

Post by Uvek sa tobom »

https://www.fkvojvodina.rs/dodji-na-zap ... etro-dres/
Такође, истовремено ће сви чланови сезонских карата на дан утакмице моћи да купе идентичан овај дрес по промотивној цени од 8.000 РСД, у фан шопу на западној трибини стадиона „Карађорђе“. Власници сезонских улазница за 2023/2024. моћи ће да остваре 15% попуста на куповину дреса.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Post Reply