Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

Gajicu kad kazes par recenica, vrlo kratko, verovatno to i mislis, ali onda se tako raspricas pa nam svima pokvaris dan sa svojom tiradom. :mrgreen:
User avatar
Juzni Banat
Posts: 33
Joined: Tue Oct 07, 2014 12:51 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Juzni Banat »

O upravi je ovim sve rečeno. Na stranu neznanje predsednika na presu koliko Vojvodina ima godina i pobeda u ovoj sezoni.

Shvatam ljutnju nekih prema Lalatoviću, mada ne shvatam neko oduševljenje ovih koji slave što je otišao.

Svi koji kažu da su jedva čekali da mu vide leđa neka dobro pogledaju tabelu, neka je zapamte i neka se sete da smo u leto 2016. igrali baraž za bar 40% slabijom ekipom nego prošle godine.

Ovako gospodo neće skoro biti... Cena - 50.000€
User avatar
blue & white
Posts: 50
Joined: Fri Sep 02, 2016 12:59 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by blue & white »

Што је најцрње, све ово се дешава у тренутку када је клуб успешно пребродио тежи део сезоне.
5 гостовања - од тога два од три најтежа, неугодни Рад, Нови Пазар и Крушевац.
У следећих осам кола у Нови Сад стижу Борац, Металац, Вождовац, Радник и Нови Пазар, а гостовања су Лучани, Ниш и Маракана.

Неко необавештен би после најаве о спонзорском пулу стварно помислио свашта. :devil:
"Nema jake Zvezde bez jakog Partizana i obrnuto." - bez ikakve sumnje, najodvratnija rečenica koju je iko ikada izgovorio govoreći o srpskom sportu.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Ko nama glumi predsednika kluba:

Image

:frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Karlsson »

Ja ne mogu da verujem da su na forumu, fejsbuku, portalima svi navijači uz Lalatovića, iako smo ga svi ne tako davno pljuvali u većoj ili manjoj meri. Čak su ga navijači u Novom Pazaru pljuvali zbog toga što odlazi.
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Karlsson »

Preokret - Lalatović ostaje na klupi Vojvodine

Lalatović je nakon postignutog dogovora rekao da je danas dugo razgovarao sa predstavnicima uprave i da je dogovor postignut.

- Od prvog dana nisam tražio ništa, ni povišicu plate niti bilo šta drugo, novac me nije interesovao, kao što me i sada neinteresuje. Samo sam tražio slobodu u radu i garanciju da dok imamo ovako dobre rezultate i dok je Vojvodina među klubovima koji vode u Evropu sledeće godine, da jednostavno ne mogu biti smenjen - rekao je Lalatović.

On je još jednom potvrdio da ga je Čukaricki zvao, ali je napomenuo da ni u jednom momentu ništa nije dogovorio.

- Ostajem u Vojvodini, samo mi je bitno da imam slobodu u radu, da ne može niko da se meša, nijedan menadžer da mi priđe na treninzima, tada ne mogu da prisustvuju ljudi koji nisu u klubu. Moje želje su ispoštovane. Ono što je meni jako bitno da se zna, nisam tražio povišicu plate, novac me nije zanimao, samo sam želeo i želim da radim svoj posao u koji se drugi neće mešati - kazao je Lalatović.


http://www.021.rs/story/Sport/Fudbal/14 ... odine.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Neizlecivi »

Ako nista, par dana smo bili glavna sportska vest u drzavi :)

U upravi imamo takve Slaninare da su osmisljenim potezima i ne birajuci stredstva odlucili da po svaku cenu skrenu paznju medija sa beogradskog derbija, sto su i uspeli...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Karlsson wrote:Ja ne mogu da verujem da su na forumu, fejsbuku, portalima svi navijači uz Lalatovića, iako smo ga svi ne tako davno pljuvali u većoj ili manjoj meri. Čak su ga navijači u Novom Pazaru pljuvali zbog toga što odlazi.
Ja i dalje mislim da je precenjen trener, a o tome koliko mu je zaista stalo do Vose cemo nakon utakmice sa crvenima.

No realno u ovom momentu nema razloga za smenu trenera niti to moze sta dobrog doneti ekipi i igri na terenu. Za igre van terena sam vec nedovoljno upucen.

A na kraju krajeva, makar koliko da Lalatovic bude los, on nikada nece biti gori od Gajica, Dubroje i ostalih iz te kamarile sto su nam se ponovo na finjaka uvukli u klub i preuzeli ga. Cak verujem da je cigansko :shit: Lalatovic takav kakav je 100x veci Slaninar od vajnog nam PreCednika.

Sve u svemu - najbolje svi da spremimo vazelin, ovi su tek uzjahali, nismo mi jos nista videli sta ce svega tu da bude i kako ce da nam prave malu decu... :cry:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by playmaker »

Nemojte da okrecemo pricu, ovde se ne radi o njegovim trenerskim kvalitetima nego o stavu!
Jedini je koji je do sada pokazao mu*a i drznuo se protiv menadzera i neodgovornog poslovanja uprave.

Treba da mu stanemo na stranu samo zbog toga, to je u interesu Vojvodine, Lalatovic kao strucnjak i kao osoba licno me manje interesuje, nisam ni bio za njega kada se dovodio.

Sada kada je situacija takva kakva je treba stati na pravu stranu, to je nama u interesu! :idea:
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by stormer »

http://www.fkvojvodina.rs/2016/09/%D0%B ... %BE%D0%B4/" onclick="window.open(this.href);return false;

evo i zvanicno
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by мализека »

Ово је најбоље могуће решење за Вошу, Лалатовића не треба дирати нити на њега вршити притисак наредних годину дана, потребно је време да се оформи и уигра тим, а чини ми се да је на добром путу да нешто уради од ових играча...бар за наше услове. Не може да се мења тренер на сваких пар месеци, када се то ћефне неком менаџеру, чак и када су лоши резултати, а Лалат за сада има одличне резултате и створио је позитивну атмосферу. :cheers: Какве везе има што воли звезду, баш ме брига, све док обавља добар посао у Воши, ја сам задовољан. :mrgreen:
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Marcello »

blue & white wrote:Што је најцрње, све ово се дешава у тренутку када је клуб успешно пребродио тежи део сезоне.
5 гостовања - од тога два од три најтежа, неугодни Рад, Нови Пазар и Крушевац.
У следећих осам кола у Нови Сад стижу Борац, Металац, Вождовац, Радник и Нови Пазар, а гостовања су Лучани, Ниш и Маракана.

Неко необавештен би после најаве о спонзорском пулу стварно помислио свашта. :devil:
Priznaj da si naš! :mrgreen:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by kafe bagdad »

Meni ovo izgleda ko puč protiv Erdogana.
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Salvador »

Ma to je Laleta ili uhvatila trema pred odlazak kod svojih bivsih, ili ga stisla zena da se vraca kuci, pa hteo da se izvuce :D
Ali nece moci, sada nema izgovora nego borba za prvo mesto! :whistler:
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by N13 »

Nisam neki Lalatov ljubitelj, ali od mene ce dobiti veliki aplauz u nedelju.
Jedini trener koji ima muda, i koji je bez dlake na jeziku. A pored toga, u poslednjih 10 godina nismo imali trenera koji ume toliko motivisati igrace, i koji vodi utakmice sa toliko energije i emocije. Jednako se radije prvom i petom golu. To je ono sto se ceni i sto Vojvodini treba.
I ne treba mu sad nabijati pritisak pred utakmicu sa ciganima recima 'tad cemo videti kakav je'

O toj utakmici cemo suditi posle utakmice, a sad ga treba podrzati.... Ja mu ni protiv cigana ne trazim pobedu, vec samo zelju za sto bolji rezultat!
Post Reply