Jelen Super Liga 2010/11

Locked
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

menager wrote:
Junior wrote:Pa moraju da odloze,zvezda se jos nije uigrala,zar stvarno zelite da ne pobede Smederevo??? :oops:
kakve veze sad ima zvezda sa ovim
jebote umesto da svako gleda svoja posla, sad se pominje zveda ovde

dal je moguce da su neki toliko opsednuti blizancima pa u svakoj vesti vide njihove tragove

odglaganje nikom ne odogovora, ali bas nikom
svi su se spremali sad za vikend, i fizicki i psihicki
Nemoj biti toliko naivan,nije sigurno odlozeno zbog BSK-a ili Borca iz Cacka...Ko da se ne moze ocistiti sneg.A da,zaboravio sam i da Robi jos nije dobio licencu. :roll:
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Pa naravno da je zbog njih odlozeno,ne treba trositi tastaturu za to ...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Pošto u ovoj državi nije ništa onako kako bi moralo da bude, nego se po običaju iza svega krije nešto nečasno, ništa me ne bi čudilo. Kiks protiv slino motivisanog i premiranog Smedereva bi ih potpuno destabilizovao, jer bi mi pobedom protiv Jagodine izbili na 2. mesto. Čitava javnost i razočarani navijači bi ih razapeli. Plus što ih raznorazni klubovi cimaju zbog dugovanja, i čak su otišli do međunarodnih institucaija da traže pravdu. Stisnuti su do zla Boga, sa svih strana. Uprava bi morala da im odgovara, a ne zaboravimo da im je i tribina prećutno podeljena zbog Prosinečkog. Protiv Borca BL se videlo koliko taj tim vredi, jer da je Borac i drugo poluvreme igrao sa prvim timom i punom snagom, cigani taj meč nebi dobili, to vam garantujem. Čak se priča da je trener Borca namerno pustio cigane. Naravno da crvena zvezda itekako ima veze sa ovim, čisto da bi se još malo dobilo na vremenu za uigravanje tima, a pre svega da bi Prosinečkom nekako ispod žita "završilia" trenerska licenca. Izgleda da su se Hrvati baš zaintačili i drže do "ugleda", nedaju da se bez knjige tako nešto dobije. Mnogo su cigani para uložili u promociju i marketing novog trenera da bi se to iskrnavilo i dovelo u pitanje ko će biti zvanično prvi šef stručnog štaba. Sećaju se oni dobro Nikole Džombe :wink: . Javnost je opasna rabota, i poređenja sa Nikolom sigurno ne bi izostala. Nikola bi vikao tražeći pravdu, to je sigurno. Što se tiče uigravanja tima ni "crne legije" nisu ništa bolje. Ne vredi trošiti reči, ali mnogo su uložili u tim ovog proleća, velika lova je utrošena na pojačanja, a dešava im se Srem i 1:1. Zaključak i suština! Naš tim to ne sme da zabrinjava i dodatno vreme maksimalno moraju iskoristiti na što bolju pripremu operacije "čerupanja ćurana".
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Građanski wrote:Zoran Milinković: Treneri kao lutke na koncu

Fudbalsko prvenstvo u Jelen superligi Srbije neće biti nastavljeno 27. februara. Tako je odlučila Zajednica superligaša. Razlog je, kao i ranijih godina, sneg koji pada a tereni nisu spremljeni za odigravanje utakmica u takvim (ne)prilikama. Takođe, odlučeno je da se prvo kolo prolećnog dela igra 5. marta, a drugo četiri dana kasnije. Klubovi su različito reagovali na te odluke. Jedni su za, poput beogradskih blizanaca, drugima to ne odgovara. Među ove druge, sudeći prema rečima trenera Zorana Milinkovića, spada i Vojvodina, koja je odradila sedmonedeljne pripreme.

– Prilagodićemo se nekako novonastaloj situaciji jer nam drugo ne preostaje – konstatovao je Zoran Milinković. – Naravno, bilo bi dobro da makar jedanput pogode kada bi trebalo da počne prolećni deo sezone. Mogu da se konsultuju s meteorolozima. Sem toga, mislim da bi ljudi iz vrha našeg fudbala ponekad trebalo da se konsultuju i sa strukom oko svega. Možda ću biti malo i preoštar u svemu, ali ovakva odgađanja nisu dobra i mnogo je složenije raditi nego što oni misle.


Radnički iz Sombora “dubler” Jagodine

Dodao je naš sagovornik da svaki trener sprema plan i program priprema rukovodeći se datumom početka ili nastavka takmičenja, te istakao:

– Verujte, mi treneri osećamo se kao lutke na koncu. Pa poenta je samo u tome da se termin pogodi i ništa više od toga.

Zamolili smo prvog čoveka struke novosadskog superligaša da kaže i to da li su klubovi i igrači postali pomalo nežni, jer se u mnogim zemljama igra i kada je teren pod snegom i kada je veliki minus.

– Ne znam. Međutim, činjenica je da je naša infrastruktura loša. Mnogi tereni ne bi mogli da se pripreme za odigravanje utakmice. Što se našeg kluba tiče, moramo da zadržimo kontinuitet. Zbog svega ćemo u subotu odigrati utakmicu sa somborskim Radničkim, i to će nam doći kao da smo igrali prvo kolo nastavka. Ne smemo nikako da padnemo u formi.


Godinama nije pogođen datum početka polusezone

Na konstataciju da bi treneri zbog ovakvih situacija možda u rezervi trebalo da imaju i dodatni sistem rada, Milinković je rekao:

– Moramo da se prilagodimo svemu, a onda to nije ono pravo. Mi projektujemo rad prema proklamovanim terminima početka prvenstva, a onda se dogodi nešto drugo. Tako je to u Srbiji godinama. Verujte, jedva čekam da neko odredi početak i pogodi u centar. Uostalom, videćemo šta će vreme kazati, a mi u Vojvodini moramo da se prilagodimo.

U svoj ovoj nevolji možda se crveno-belima nešto lepo i dogodi.

Podsetimo da su povređeni Slobodan Medojević i Dejan Karan, koji već dugo odsustvuje. Možda se on oporavi jer je za njega rečeno da je neophodan ekipi.
– Medojević je spreman i on bi igrao u Jagodini. Što se Karana tiče, možda i bude dobro, jer kad se povredio pretpostavka je bila da će odsustvovati više od mesec dana s terena. Uostalom, naše ambicije su poznate i svaki igrač nam je više nego potreban – zaključio je Milinković.
Tekst prenet doslovce, obratite pažnju na boldovani deo :mrgreen:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

To je i meni prvo upalo u oci :rolll:

Svaka cast gradjanskom :!: :cheers:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Bilo bi interesantno, kada bi se jednom mi napravili pametni i odigrali svoj meč, bez obzira što ovi zahtevaju odlaganje. :wink: Čak ići, ako treba i do kraja i tražiti registrovanje rezulata 3:0 za nas, ako protivnik odbije da izađe na megdan. Ionako, tu smešnu zajednicu ne priznajemo. Ne znam kako su se Jagodinci izjasnili o odlaganju, ali trebalo je ranije o tome razmišljati. Eto prilike da sledeće godine napravimo takav potez, baš da vidimo ko će prvi javiti protiv toga i kako bi "prijatelji fudbala" na to regovali.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

A ime novinara? Kome da se salje pivo ?
Sto bi rekla legenda Novog Sada i planete Zemlje: "Alal vera, alal vera"!

p.s.

http://www.mondo.rs/s198554/UEFA_FSS_i_ ... eckog.html

Sve su zivotinje jednake, samo su neke titovi blizanci.
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Post by simicpk »

Na sastanku sa srpskim šefom države Mišel Platini preneo poruku da će svaki naredni ispad srpskih huligana značiti isključenje klubova i reprezentacije iz međunarodnih takmičenja. Tadić izrazio spremnost Srbije da se obračuna sa huliganima koji sramote našu zemlju.

Predsednik Evropske fudbalske unije (UEFA) Mišel Platini poručio je danas predsedniku Srbije Borisu Tadiču da će srpski klubovi i nacionalni tim biti isključeni iz svih evropskih takmičenja ako se nastavi nasilničko i kriminalno ponašanje huligana iz Srbije.

Tadić je u Beogradu na sastanku sa Platinijem rekao da je Srbija u potpunosti opredeljena da se obračuna sa huliganima i da neće dozvoliti da se ponove nemili događaji iz Italije, kao ni da srpska reprezentacija ili sportski klubovi budu kažnjeni ili udaljeni sa evropskih i svetskih takmičenja, saopštila je Pres služba predsednika države.

Platini"Mišel Platini je predsedniku Srbije preneo stav Evropske fudbalske unije (UEFA) da će u slučaju nastavljanja nasilničkog i kriminalnog ponašanja huligana, srpski klubovi i nacionalni tim biti isključeni iz svih evropskih takmičenja", piše u saopštenju.

Sastanku su prisustvovali i direktor Bezbednosno informativne agencije Saša Vukadinović i generalni sekretar UEFA Đani Infantino. Sastanak je održan na zahtev Platinija.

Tadić je rekao da je Srbija svesna da ima problem sa huliganima i da je spremna da se "definitivno obračuna sa njima".

"Mi u Srbiji imamo problem sa huliganima, svesni smo toga i spremni smo na definitivni obračun sa njima. Sa Evropskom fudbalskom unijom ćemo raditi da se nemili događaji iz Đenove nikada ne ponove. To je bila i sramota za našu zemlju", rekao je Tadić govoreći o nasilnom ponašanju huligana iz Srbije na utakmici reprezentacija Srbije i Italije u Đenovi.

Tadić je rekao i da se mora napraviti razlika između huligana koji su, kako je naveo, u manjini i navijača koji su velika većina u Srbiji.

"Mi smo nacija koja će dokazati da zna da sportski bodri svoju reprezentaciju i svoje klubove gde god oni igraju", rekao je predsednik Srbije.

Tadić je naglasio da su huligani bezbednosni problem i da Srbija mora zaustaviti nasilje u fudbalu, koje sa sportom nema nikakve veze, već se radi o formi kriminala koja se mora neprekidno suzbijati.

"Na taj način stadioni će ponovo postati sigurna mesta, gde roditelji mogu dovoditi svoju decu, buduće sportiste. Tako ćemo svi doprinositi društvu u kojem živimo, sportski mečevi će postati mesta gde se ljudi okupljaju, a ne ratna poprišta sa tragiccnim ishodima", poručio je predsednik Srbije.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Koji j..ni demagog. Puna usta lepih priča, a da su pohapsili one iz alkatraza kad su snimljeni sa kokainom i pištoljima u engleskom dokumentarcu, ni Taton ne bi bio ubijen. Politikantske ljigavštine.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Krle wrote:...a da su pohapsili one iz alkatraza...
Hapseni su oni u medjuvremenu od tog filma pa do Tatona vise puta, ali su odmah i pustani jer bi tako bilo zahtevano od "gde treba". A neki od njih vec direktno i nose legitimacije DB tako da im obicna policija ne moze bas nista osim da se "sagne po jogurt".

Sve su ovo prazne price, zato sto je u Srbiji na delu sprega mafije i vlasti koja se uvukla u sve pore drustva tako i na tribine. I niti ce vlast-mafija ozbiljno da udari na ove tzv. navijace niti ce ova "navijac-mafija" ozbiljno da udari na tzv. vlast, sve price koje se pricaju u tom smeru su bajke za malu decu.

Drzava preko takvih poput ovih iz alkatraza i njihovih pandana sa suprotne tribine "vecitog derbija" kontrolise svu ostalu masu na tribinama i osigurala se da oni nikada ozbiljno ne ustalasaju i udare na nju zauzvrat stiteci najistaknutije "vodje". Uzajamna korist je cudo!

A kad ustrebaju da se malo uplasi narod onda ih izvuku iz fijoke pa se desi neka parada ponosa ili Djenova, puno buke niokocega, malo da mediji imaju sta da slikaju. Mozda jednog dana posluzi da se uvede vanredno stanje, ako stolica pocne previse da se ljulja, kad narod popizdi sto nema leba da jede a drzava ga krade i sakom i kapom.

Najebace poneki put neki napaljeni klinci, Urosi i slicni, koji se prime na "mi smo huligani" zvaku pa naprave neko kapitalnije sranje a nemaju obezbedjena ledja. Pa ih se posalje na nekoliko vekova robije i onda u medijima kaze kako se eto svim silama borimo protiv kriminalaca i huligana i kako ta borba nema alternative i da se nece stati dok se zlo iskoreni i tako to. Prazne fraze i demagogija.

Dotle oni koji valjaju gudru na tone i pucaju na tribini su zasticeni k'o beli medvedi, niko im nista ne sme, policija ih se plasi, sudije ih se plase...

A nasilje na i oko stadiona ce se smiriti, onda kad ga te "huliganske vodje" same budu smirile (evo ga vec dogovor izmedju cigana i grobara da se ne napadaju medjusobno) kada im tako bude naredjeno "odozgor" jer je drzava-mafija odlucila da joj vise ne treba "huliganizam" kao tema za zamajavanje naroda dok se u pozadini neprimeceno valjaju mnogo ozbiljnije stvari!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Ovi najavljuju nove snezne padavine od sredine sledece nedelje :lol:
Ako padne jos neko odlaganje, zgusnuce toliko raspored da ce se cela prolecna polusezona i kup utakmice (18 utakmica) odigrati za 2 i po' meseca.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
fksloboda.org
Posts: 80
Joined: Sat Sep 25, 2010 9:05 pm
Location: Uzice
Contact:

Post by fksloboda.org »

Slazem se, Radoye, apsolutno!
Da ne dodajem nista, posto mogu samo jos vise da zamracim :wink:
To je moj licni stav!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

novosadjanin wrote:Ovi najavljuju nove snezne padavine od sredine sledece nedelje :lol:
Ako padne jos neko odlaganje, zgusnuce toliko raspored da ce se cela prolecna polusezona i kup utakmice (18 utakmica) odigrati za 2 i po' meseca.
Iskreno, iako jedva čekam proleće, nadam se iz inata da će sneg da pada još 2 nedelje barem, da vidim kako će da se iskobeljaju iz svojih g..ana.

Ili sad sa novostečenom Robijevom licencom ni sneg nije više tako strašan?
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Red Marquis wrote:Ili sad sa novostečenom Robijevom licencom ni sneg nije više tako strašan?
:wink:
Locked