Jelen Super Liga 2010/11

Locked
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Radoye wrote:
Red Marquis wrote:Ili sad sa novostečenom Robijevom licencom ni sneg nije više tako strašan?
:wink:
Evo Lukić se preko sapoštenja zahvaljuje i odaje "priznanje" herojskom činu Karadžića, sve sa frazom iz 45 - te godine, da bez zvezde mehanizam, sistem ne funkcioniše. Proglašava ga za svetitelja, a do juče ga je pljuvao na sav glas. Sve, naravno, u funkciji održanja Karadžića na vlasti i zvezde u životu. Nisu njih dvojica ludi, "kombinacija" je prosta: - Tole, ovim potezom je ugrabio veliki broj glasova kako bi sačuvao i ponovo bio izabran na vlast Fss-a.
- Lukić sačuvao klub od raspada.
Da napomenem, nikom drugom nisu učinjene ovakve usluge i nikada propisi nisu ovako prekršeni od strane FSS-a, niti bilo koje nacionalne fudbalske institucije, u istoriji fudbala! Ovo je presedan presedana. Somalija je kolevka prava za ovo što se ovde dešava! Nemam reči kojima bi opisao bes. Povraća mi se od ovog šljama koji upravlja našim fudbalom.
Iako sam protiv bilo kakvog ravanšizma, ali ovo je prešlo svaku mogući granicu. Živim za dan kada će se ova zverstva biti skupo naplaćena!
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

Не бој се,Џомба ће први да дигне буку,како тренер Хајдука није добио лиценцу пре неку годину,а па да ово је бренд само незнам чега? Државе која не постоји.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Država od toga više nema nikakve koristi, nego isključivo krvožedna bezrepa stoka željna vlasti, na čelu sa Tomislavom Karadžićem i tajkunsko mafijaškom kamarilom. Pogledaj samo kako se glasalo poslednji put u tzv. Zajednici Supreligaša. Neće Džomba spasiti naš fudbal, taman posla. On je samo tu figura da zamajava masu. Ne kažem da su njegove namere loše, ali sam nema šanse, apsolutno. Nema spasa, dok masa ne počne da se bori za svoje interese, kao Lukić za zvezdine! Tek kada se vodeći ljudi Vojvodine, Slobode, Jagodine, Smedereva, Inđije, Spartaka i ostalih ne počnu boriti za svoje "stvari", neće doći do promene ovog mehanizma starog evo već više od pola veka.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Dzomba ce, po svemu sudeci, da se seli u drugu (tj. "prvu") ligu, pa onda moze da prica sta hoce ionako ga niko nece cuti.

Bitno je da ringispil nastavlja da vozi punom parom - navali narode... :roll:
User avatar
toftir
Posts: 173
Joined: Sun Jun 27, 2010 6:49 pm
Location: Pored Dunava

Post by toftir »

Zeljafcv wrote:Država od toga više nema nikakve koristi, nego isključivo krvožedna bezrepa stoka željna vlasti, na čelu sa Tomislavom Karadžićem i tajkunsko mafijaškom kamarilom. Pogledaj samo kako se glasalo poslednji put u tzv. Zajednici Supreligaša. Neće Džomba spasiti naš fudbal, taman posla. On je samo tu figura da zamajava masu. Ne kažem da su njegove namere loše, ali sam nema šanse, apsolutno. Nema spasa, dok masa ne počne da se bori za svoje interese, kao Lukić za zvezdine! Tek kada se vodeći ljudi Vojvodine, Slobode, Jagodine, Smedereva, Inđije, Spartaka i ostalih ne počnu boriti za svoje "stvari", neće doći do promene ovog mehanizma starog evo već više od pola veka.
:!:
" Only don't tell me that you're innocent. Because it insults my intelligence and it makes me very angry."
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

I šta sad mi da kažemo?!
Io odio Belgrado
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Mislim da je ovo čista izmišljotina i ne shvatam ovo ozbiljno, jer šta Vojvodina ima da zahteva od "Zajednice Superligaša", kada od nedavno nije njen legitimni član? Zeza ih malo Butke :lol: Vole čovek da se šali, kao onda kada se šalio za ostavku u Klubu. :lol: Meni je u sadržini teksta posebno za oko zapao detaljčić, koji pokazuje i otkriva "prirodu" ovog teksta, koliko je novinarstvo (KURIRINFO.RS ) tendecijozno kada treba ocrniti Vojvodinu: "kaže Bata Kan-Kan..." Samo je falilo da stave onu sliku sa spektakularnog hapšenja, u pidžami da vest bude potpuna.

Mene nešto drugo brine, a to je poseta i pretnja Uefe da ukoliko se dogodi još jedan incident da će Srbija dobiti suspenziju iz Evro takmičenja. Znači, ako "Delije" ili "Grobari" naprave neku novu pizdariju, ispaštaće svi zbog toga. Između ostalih i Fk Vojvodina, ni kriva, ni dužna!
Last edited by Zeljafcv on Sat Feb 26, 2011 4:25 pm, edited 3 times in total.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Ja podržavam! Zašto se sad mi ne bismo pravili malo ludi...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Heh, al' sad je Robi vec dobio licencu, sad se ne mora odlagati...
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Ili je ovo možda razlog odlaganju... :lol:

http://www.zurnal.rs/2011/02/28/crvena- ... index.html
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Post by Casual »

Zeljafcv wrote:Ili je ovo možda razlog odlaganju... :lol:

http://www.zurnal.rs/2011/02/28/crvena- ... index.html
Da li to znaci da ukoliko ti famozni reflektori kojim cudom budu postavljeni, mi tu utakmicu necemo moci da igramo u vecernjem terminu?
Volem Vošu!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Па да...јер остали клубови немогу да игрјау ноћни термин.Изеш га :cry:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Napred Voso!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Casual wrote:
Zeljafcv wrote:Ili je ovo možda razlog odlaganju... :lol:

http://www.zurnal.rs/2011/02/28/crvena- ... index.html
Da li to znaci da ukoliko ti famozni reflektori kojim cudom budu postavljeni, mi tu utakmicu necemo moci da igramo u vecernjem terminu?
Nismo ni dobili te reflektore, a vi se već razmazili zbog jednog meča bez njih?
Io odio Belgrado
Locked