Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

Ruznal javlja da je butni misic. Znacemo vise ovih dana, ali nece sigurno igrati protiv Macve.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Đuričin na sreću samo lakše povređen, odigrali smo prijateljsku sa Kabelom pobedili 1:0 prvenac Vučića :D.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Pripreme

Post by Dragojlo »

Jel taj Kokir možda sin od onog rukometaša Branka Kokira? Msm, liče... :deal:
Karlsson
Posts: 2210
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post by Karlsson »

Izgleda da je situacija sa Čovićem mnogo bolja nego što se u početku mislilo.

Na klupskom sajtu piše da je juče uspešno operisan u Rimu i da bi već danas trebao da počne sa lakšim treninzima.
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Pripreme

Post by N13 »

Decko je operisao ligamente na kolenu, ne moze sutiacija biti nikako bolja. U najboljem slucaju ce za 6-7 meseci moci da potrci.

Na sajtu se nisu dobro izrazili. Ti 'laksi treninzi' potrazumevaju rehabilitaciju, sto izmedju ostalog podrazumeva i psihicke treninge. Posle povreda ovakvog tipa, mnogo je teze da se igrac psihicki oporavi. I sam sam dozivljavao povrede kolena (srecom nisam kidao ligamente), i posle takvih povreda nastaje neobjasnjiv strah da se povreda ne ponovi - nesvesno izbegavanje duela, naglih pokreta noge (kolena), naglo menjanje pravca kretanja, itd... Igrac koji uspe psihicki da se oporavi i savlada te strahove je 80% oporavka. Drugih 20% je fizicki oporavak, koji zahteva odredjene vezbe za svaki period rehabilitacije.
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/bec ... 23-07-2019" onclick="window.open(this.href);return false;
Napisah, onomad, da nema velike razlike u kvalitetu u prva 3 ranga.
Dovoljan je mali pad motivacije igraca kluba iz ,,superlige" i odvali ga treceligas, samo tako.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

Na zvaničnom sajtu ažuriran je spisak igrača i osoblja. Stavio sam ih (njih 24) po pozicijama koje su najviše igrali, pošto postoje oni koji su fleksibilni. Boldovani su igrači koji se vode kao stranci.
https://www.fkvojvodina.rs/prvi-tim/igraci/" onclick="window.open(this.href);return false;

Golmani: Emil Rockov, Nikola Simić, Nemanja Toroman

Desni bekovi: Aranđel Stojković, Milan Lazarević

Levi bekovi: Nemanja Vučić, Mladen Devetak

Štoperi: Nikola Vasiljević, Siniša Saničanin, Ranko Veselinović, Đorđe Đurić

Vezni: Nikola Drinčić, Marko Đurišić, Mirko Topić, Željko Filipović

Desna krila: Ognjen Đuričin

Leva krila: Mihajlo Nešković, Eze Vinsent, Jovan Kokir, Miodrag Gemović

Ofanzivni vezni: Dejan Zukić, Petar Bojić

Napadači: Bojan Matić, Nemanja Čović


Igrači koji su i dalje u klubu, a nema ih na spisku (njih 10), na prvih 8 imena se zvanično ne računa, za poslednja dva momka se nije pominjalo kakav je plan:
Milan Đurić, Seku Kone, Vukašin Pilipović, Andrej Jakovljević, Nemanja Ahčin, Kristijan Živković, Nikola Gajić, Vuk Mitošević, Igor Jeličić i Đorđe Knežević.
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

https://www.fkvojvodina.rs/vosa-porazena-od-proletera/" onclick="window.open(this.href);return false;
Da ne poletimo previse.
Jos jednom se pokazalo, da bez borbenosti i trcanja, nema bitne razlike medju ekipama.
Istina, igrali smo, vecinski, sa rezervnim timom, ali bez obzira na to, ne sme se dozvoliti nezalaganje.
Dobra opomena pred Surdulicu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2210
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post by Karlsson »

Ko je sada ovaj štoper Ivan? I zašto Vasiljević nije igrao? Povreda?
Sve mi se čini da neće ni prezimiti ovde.

Ne mogu da verujem da su rezervisti ovako slabi i bezopasni i da ih dobija ko stigne.
Pa na ovakvim utakmicama bi trebalo da grizu i da se nameću za prvi tim.
Pogotovo što ovih prvih 11 deluju za sada stabilno i uigrano.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4078
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Rabba »

Miljan Ivan. 2002. godište. Vasiljević je povređen. Rezervisti nisu slabi nego nam je liga štelovana.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Pripreme

Post by Sasa1969 »

Gledao sam juce utakmicu.Prilicno borbena utakmica iako je prijateljska.Mi igrali skoro celu utakmicu bez centarfora!Zukic je pokusavao to da bude ?
U drugom poluvremenu usao neki visoki klinac(Мartinkevič) taj nije nista pokazao.
Od nasih na trenutke Vucic i mali Topic pokazali neki kvalitet ostatak tima samo borben i nista vise.
Lalat dobio crveni karton iako nije ni vodio tim. Posle nekog faula koji sudija nije svirao imao svoj show, posle cega ga je sudija iskljucio.Ovaj naravno nije hteo da ode pa je bilo malo cirkusa :)
Image
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Pripreme

Post by Grof Žekula »

Sasa1969 wrote:U drugom poluvremenu usao neki visoki klinac(Мartinkevič) taj nije nista pokazao.
Тај деран биће врхунски центарфор!!!
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

https://www.fkborac.net/bratski-spektak ... 06/09/2019" onclick="window.open(this.href);return false;
Snimak utakmice sutra od 16h na Elta televiziji.
Ima li neki link da se moze pogledati na netu?
Ako neko zna, zamolio bih ga da postavi ovde.
Hvala.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Završeno 1:1 i to izjenačili smo u zadnjim minutima.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

fare wrote:Završeno 1:1 i to izjenačili smo u zadnjim minutima.
U 87 Drinčić iz slobodnjaka.
Post Reply