Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

Naci ce se izgovor i za to, ne brinem ja...

Secam se nekog srecnijeg vremena, kad smo na provokacije bilo kakve vrste odgovarali smekerskije.
User avatar
slanobarac
Posts: 3644
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by slanobarac »

@pedjans
Imaš snimke svuda po netu pa prosudi sam. A to sa Balotelijem je izmišljeno, samo da se pomene. U stilu i Pinki je video Tita.
@gospodinFKV
Molim te reci kako odgovoriti na psovke a ispasti šmeker. Osmehom?
https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport ... -faul.html" onclick="window.open(this.href);return false;
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Pripreme

Post by pedjans »

Jedno su provokacije a drugo upad navijača na teren, zbog čega je svakako utakmica prekinuta. Bojim se da se ovo neće ovako završiti. Voleo bih da se caram, ali...

Što se tiče Lalatovića, ne mislim da je loš trener, ali ponašanje mu je jezivo, čovek je nenavođena raketa. Malo podseća na svog idola, sa kojim se fotografisao pre neko veče.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Pripreme

Post by naseljekolumbija »

pedjans wrote:Jedno su provokacije a drugo upad navijača na teren, zbog čega je svakako utakmica prekinuta. Bojim se da se ovo neće ovako završiti. Voleo bih da se caram, ali...

Što se tiče Lalatovića, ne mislim da je loš trener, ali ponašanje mu je jezivo, čovek je nenavođena raketa. Malo podseća na svog idola, sa kojim se fotografisao pre neko veče.
А казниће нас сад и због незваничне " пријатељске" утакмице?! Супер. Ово је било све, само не пријатељска утакмица. Пријатеље треба пажљиво бирати
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3904
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Pripreme

Post by Red Marquis »

[quote="slanobarac"]@pedjans
A to sa Balotelijem je izmišljeno, samo da se pomene. U stilu i Pinki je video Tita.
Naravno, ti to znaš jer si bio tamo.
Ili si odabrao priču koja tebi odgovara.
Io odio Belgrado
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Pripreme

Post by slanina »

100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
slanobarac
Posts: 3644
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by slanobarac »

Red Marquis wrote:
slanobarac wrote:@pedjans
A to sa Balotelijem je izmišljeno, samo da se pomene. U stilu i Pinki je video Tita.
Naravno, ti to znaš jer si bio tamo.
Ili si odabrao priču koja tebi odgovara.
Ne, nego ću da verujem smeću od "novina".
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

slanobarac wrote:@gospodinFKV
Molim te reci kako odgovoriti na psovke a ispasti šmeker. Osmehom?
Ljudi su dosli u pripizdinu da provociraju...pa ja bih im prvi umro od smeha...
Kada cemo nauciti? Samo cekam da i to uletanje u teren bude proglaseno "diplomatskom pobedom", kao sto je onaj alfa imbecil izjavio kad su ih vratili sa granice.
U isto vreme, ovaj se segaci po novinama i hvali reakciju navijaca, jer "Kosovo je Srbija", a juce se slikao sa svojim idolom koji se pritom sastajao sa Ramom, sto je i bila svrha posete Novom Sadu. :greenbutt:

Od kluba prave cirkus za pink, ali nema veze, prvi vrhu smo...u svakom smislu... :pegla:
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Pripreme

Post by Djisa »

Minja wrote:
Turija wrote: Zar stvarno nema coveka u Novom Sadu doraslog Osnivacima i Legendama Kluba i njegovoj svetloj tradiciji?
Na zalost, nema.

Lalatovicu, brate, da ti lepo podneses ostavku. Previse je ovo veliki klub za tebe.

Iskreno, u podsvesti sam imao ideju da ce biti problema. Ako je bilo kako je napisano, onda i Bresa treba da bude zestoko kaznjena. Sta su albanske zastave i provokatori radili na stadionu? Mi smo, cim su se pojavili, trebali da napustimo teren i da ostanemo van istog dok ih organizator ne izbaci napolje. Nije nas posao da resavamo njihove probleme sa Albancima. Zapravo, to je trebao da bude uslov i pre pocetka utakmice. Garancija normalnog odigravanja utakmice. Ovako, kao po obicaju, ispadamo divljaci i primitivci. Glupsoni koji padaju na provokacije kao da trunke mozga u glavi nemamo.

Cela ova prica ogromna je greska.
Bravo za post!
Kup je nas!
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Pripreme

Post by Salvador »

Ova vest je zaista bizarna i groteskna.

Prvo, koncept igranja prijateljske utakmice bi trebao da znaci da je rezultat u drugom planu, sto znaci da je i sudjenje manje bitno, te da nema nikakvog smisla svadjati se sa sudijama i jos dobiti crveni karton.
Pri tom mi pricamo o treneru koji se nije (i ne bi) bunio za sudjenje kada nas je glavni konkurent za prvo mesto krao.

Drugo, upad navijaca na teren na prijateljskoj utakmici?!? Samo po sebi je tragikomicno.
I to zbog 'provokacije' usled zastave drzave sa kojom je Srbija (barem formalno) u prijateljskim odnosima; stavise, predsednik iste drzave je bas pre koji dan bio u prijateljskoj poseti i setao ulicama upravo naseg grada, pri cemu su u poseti ucestvovali i sponzor naseg kluba (grad) i cak indirektno i sam trener naseg kluba!?!
Pa jel se taj isti trener kada se sreo sa Vucicem bunio zasto je doveo predsednika Albanije u Novi Sad?? Naravno da nije.

U krajnjem slucaju, ako je zaista atmosfera bila nedomacinska, odigraj lepo do kraja, spakuj se, pozdravi i idi kuci, ionako mi nemamo nista sa Bresom i Italijanima da bismo se isterivali sa njima, ovako smo samo ispali ono sto su nam i vikali.

Sramota, glupost i tragikomedija su slabe reci da opisu ovo sto se desilo juce...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3904
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Pripreme

Post by Red Marquis »

I na sve to dodati da se meč igrao kao podrška igraču koji nam je bio persona non grata, kao i da po slikama izgleda da nam je trenutni trener (nadam se ne još dugo) tamo na terenu isto bio željan akcijanja zajedno s navijačima.
Sve u svemu ima materijala za jednu mini seriju, jer sumnjam da bi stalo u jedan film.
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8925
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Pripreme

Post by Radoye »

Ruznal:
Trener fudbalera novosadske Vojvodine Nenad Lalatović izjavio je da je incident u Breši, u Italiji, kada je prekinut prijateljski meč dva tima, unapred bio režiran i da je izbegnut veći skandal.

On je dodao da ne može da zameri navijačima Vojvodine što su uleteli na teren da prekinu utakmicu nakon provokacije albanskih pristalica.

- Sve ovo što se dogodilo bilo je planirano i željeno od strane onih koji su isprovocirali incident. Na ogradi pored terena, nekoliko Albanaca je razvilo albanske zastave, nadajući se upravo ovakvoj reakciji naših navijača, s obzirom na to da je iza ograde bila grupa od 20-30 ljudi koji su čekali da se obračunaju sa njima. Na sreću, izbegnut je masakr koji je mogao da se dogodi - rekao je Lalatović za klupski sajt.

Iako, kako kaže, ne opravdava takav postupak, ne može da zameri navijačima jer je „poznato koliko vole Srbiju i Kosovo“.

- Ne možemo da ostanemo imuni kada nam neko dira osećanja prema našoj zemlji - rekao je Lalatović.

Utakmica između Breše i Vojvodine prethodno je bila prekinuta i u 26. minutu i to nakon što je glavni sudija meča pokazao crveni karton šefu stručnog štaba Vojvodine, koji je potom na nekoliko minuta bio povukao ekipu sa terena.

- Nismo došli ovde da budemo sparing-partner fudbalerima Breše i da im pomognemo da se oni raspucaju i daju nam pet komada. Prvi gol su dali iz nepostojećeg penala, drugi iz ofsajda, Drinčiću su iscepali dres, a mi za prvih 20 minuta bukvalno nijedan faul nismo dobili. Kada sam povukao ekipu sa terena, u prostoru između svlačionica, bukvalno su mi i njihovi igrači prilazili i govorili da ne razumeju zašto je ovakvo suđenje i da se i oni slažu da je sramota. Rekao sam da, ako se ovakvo suđenje nastavi, mi više definitivno nećemo igrati. Srećom, suđenje je nakon toga bilo korektno - rekao je Lalatović.

Fudbaleri Vojvodine sinoć su doputovali u Novi Sad iz Breše, a narednu utakmicu odigraće u petak u Super ligi protiv Čukaričkog na Banovom brdu.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Pripreme

Post by pedjans »

Sad smo valjda i mi stub srpstva. Ili srbstva. Možda nas i krene.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Pripreme

Post by borrissey »

Lalatović, Lazetić i Bajatović - ljudi zadatka. Uvek tu da se ispuni nečija politička agenda i napune novinske rubrike režimskih medija. Jadna sudbina nekada vlikog kluba, FKV. Video sam negde i tekst kako je povećana poseta na Karađorđu. Na mišiće, uz poličitke veze i besplatne karte. Pošto smo, kao što pedjans reče, sada i mi postali stub srpstva, ne bi me čudilo da u narednih par godina "osvojimo" titulu kao Obilić onomad. Ja u toj šaradi neću da učestvujem, za mene ja ova bitka za Vojvodinu koju smo znali i koja ima svoj identitet - izgubljena.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3904
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Pripreme

Post by Red Marquis »

Mi nismo stub srBstva već stub stubu srBstva. I tako će ostati dok su ovi na vlasti.
Io odio Belgrado
Post Reply