Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2304
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Grbavica.021* »

Крушчић преузео Спартак: Радује ме повратак у српски фудбал

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/181179 ... ski-fudbal
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by CRD FCV »

Како ми сада изгледа, најбоље би било да будемо четврти. Тако би у прва три кола играли са прве три екипе и скинули притисак са себе. Ако освојимо и неки бод одлично, нека онда други виде шта ће против њих.
Онда би са остале четири екипе играли три код куће и једну у гостима. И то последње коло код куће.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Voja »

CRD FCV wrote: Wed Apr 10, 2024 12:04 pm Како ми сада изгледа, најбоље би било да будемо четврти. Тако би у прва три кола играли са прве три екипе и скинули притисак са себе. Ако освојимо и неки бод одлично, нека онда други виде шта ће против њих.
Онда би са остале четири екипе играли три код куће и једну у гостима. И то последње коло код куће.
I jos imas virtaulni bod prednosti u odnosu na pratioca?
Image
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by CRD FCV »

Voja wrote: Wed Apr 10, 2024 12:15 pm I jos imas virtaulni bod prednosti u odnosu na pratioca?
Нисам сигуран да знам на шта мислиш.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Voja »

CRD FCV wrote: Wed Apr 10, 2024 1:37 pm
Voja wrote: Wed Apr 10, 2024 12:15 pm I jos imas virtaulni bod prednosti u odnosu na pratioca?
Нисам сигуран да знам на шта мислиш.
Pa ako cetvrti i peti imaju isto bodova posle kola za vikend. Da bi peti pretekao cetvrtok, mora imati bod vise na kraju, ako budu imali isto bodova u prenosti je onaj koji je pre pocetka plejofa bio bolji na tabeli. Mislim da je to pravilo na snazi. I bilo bi zanimljivije da se u plejofu i plejautu bodovi dele na pola :mrgreen:
Image
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by CRD FCV »

Voja wrote: Wed Apr 10, 2024 1:44 pm
CRD FCV wrote: Wed Apr 10, 2024 1:37 pm
Voja wrote: Wed Apr 10, 2024 12:15 pm I jos imas virtaulni bod prednosti u odnosu na pratioca?
Нисам сигуран да знам на шта мислиш.
Pa ako cetvrti i peti imaju isto bodova posle kola za vikend. Da bi peti pretekao cetvrtok, mora imati bod vise na kraju, ako budu imali isto bodova u prenosti je onaj koji je pre pocetka plejofa bio bolji na tabeli. Mislim da je to pravilo na snazi. I bilo bi zanimljivije da se u plejofu i plejautu bodovi dele na pola :mrgreen:
Али ми јесмо тренутно четврти, не? Тако да се ми питамо хоћемо ли бити четврти пре плеј офа, "само" треба да победимо ТСЦ, други пут за редом.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Voja »

CRD FCV wrote: Wed Apr 10, 2024 2:35 pm
Voja wrote: Wed Apr 10, 2024 1:44 pm
CRD FCV wrote: Wed Apr 10, 2024 1:37 pm

Нисам сигуран да знам на шта мислиш.
Pa ako cetvrti i peti imaju isto bodova posle kola za vikend. Da bi peti pretekao cetvrtok, mora imati bod vise na kraju, ako budu imali isto bodova u prenosti je onaj koji je pre pocetka plejofa bio bolji na tabeli. Mislim da je to pravilo na snazi. I bilo bi zanimljivije da se u plejofu i plejautu bodovi dele na pola :mrgreen:
Али ми јесмо тренутно четврти, не? Тако да се ми питамо хоћемо ли бити четврти пре плеј офа, "само" треба да победимо ТСЦ, други пут за редом.
Pa dobro, napisao si da ti izgleda da bi najbolje bilo da budemo cetvrti i naveo si benefite, i ja ti na to jos dodajem i taj jedan virtualni bod
Image
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1191
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Mare_Liman »

Мого би се полако отворити топик за утакмицу са ТСЦом, цене карата исте ко и иначе, запад 800, исток 500, исток бесплатан за све у обележју Воше... До карата се може доћи и сутра (12.04.) од 13 до 17 испред променаде који дају крв у трансфузиомобилу Завода за трансфузију као и у Заводу за трансфузију од 7 до 19 часова! Свако ко да крв добије бесплатну позивницу !
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Radoye »

Mare_Liman wrote: Thu Apr 11, 2024 2:44 pm До карата се може доћи и сутра (12.04.) од 13 до 17 испред променаде који дају крв у трансфузиомобилу Завода за трансфузију као и у Заводу за трансфузију од 7 до 19 часова! Свако ко да крв добије бесплатну позивницу !
Navijaci Vose krvavo placaju privilegiju da gledaju svoj klub uzivo na stadionu! :mrgreen: :P
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Mark Renton
Posts: 154
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Mark Renton »

Marketinški mag Dragoljub Zbiljić da gleda i uči od Kragujevčana kako se privlači masa a ne da sa vecito proserava sa visokom cenom karata
User avatar
rykerfcv
Posts: 874
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by rykerfcv »

Mark Renton wrote: Thu Apr 11, 2024 10:45 pm Marketinški mag Dragoljub Zbiljić da gleda i uči od Kragujevčana kako se privlači masa a ne da sa vecito proserava sa visokom cenom karata
+1
plus na to odlicna brojka djavola
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Deep Purple »

Mark Renton wrote: Thu Apr 11, 2024 10:45 pm Marketinški mag Dragoljub Zbiljić da gleda i uči od Kragujevčana kako se privlači masa a ne da sa vecito proserava sa visokom cenom karata
Iskreno jako smešna priča oko cene karata da mi je mučno da nam je to izgovor za broj ljudi.

Ovo je u Kragujevcu bio vapaj trenera koji je urodio plodom.

Da li nama treba vapaj Bandovića da bi uvideli da nam je mesto na stadionu?

Imamo kakav god da je istok, besplatan za svakoga ko ne može da priušti iz nedelje u nedelju kartu, ne želi da baca novac jer ima druge prioritete, voli da gleda odatle itd…

Koji klub daje besplatnu tribinu tokom cele sezone?
Toga nema ni u nižim rangovima.

Na severu će takođe svakoga pustiti.

Evo i akcije za davaoce krvi.

Pustite se ljudi tih priča, ne mogu i ne smeju biti takve povlastice a imamo ljudi koji kupuju sezonske. Kakva se slika i poruka njima šalje, što kupovati ako će spuštati svako malo cene ili deliti džabe?
Verujem ja da tim ljudima ne bi to smetalo ali će se opet zapitati što onda ja kupujem?
Onda lepo ako ćeš pustiti neku utakmicu da bude besplatan ulaz ili dosta jeftinije cene karata, iznenadiš kao klub sezonce nekom majicom, prigodnim poklonom, bilo čim

Ne treba gledati samo sebe već širu sliku, ovde ljudi koji imaju sezonske ulaznice ponavljaju kao papagaji da je cena za tu sezonsku smešna i isplati se za gotovo četiri-pet utakmica koliko koštaju ulaznice na zapadnoj tribini.


Mislim što se mene tiče neka na svakoj utakmici bude besplatan ulaz ali neka se to kaže na početku sezone da ljudi koji kupuju te sezonske ne bi ispadali…

Nadam se da razumeš šta je poenta mog upisa.
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by 1892 »

Na besplatan ulaz dodje i kurta i murta, i opet se ne pamti meč sa više od 4-5hiljada navijača poslednjih 10ak godina. Ekipa iz maxbet arene čuje da je za dz pa procunja malo po stadionu. Zapad izgleda jezivo.
Ne mogu da shvatim kog to punoletnog navijača Vojvodine će cena od 500 ili 800 dinara maksimalno 2 puta mesečno zaustaviti da gleda utakmicu. Bioskopska karta je skuplja.
Na žalost, samo u svom bliskom okruženju znam mnogo slaninara koji ne dolaze na stadion. Niti jednom od njih razlog nije cena ulaznice.
Come on you Reds!
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2304
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Grbavica.021* »

1892 wrote: Thu Apr 11, 2024 11:11 pm Na besplatan ulaz dodje i kurta i murta, i opet se ne pamti meč sa više od 4-5hiljada navijača poslednjih 10ak godina. Ekipa iz maxbet arene čuje da je za dz pa procunja malo po stadionu. Zapad izgleda jezivo.
Ne mogu da shvatim kog to punoletnog navijača Vojvodine će cena od 500 ili 800 dinara maksimalno 2 puta mesečno zaustaviti da gleda utakmicu. Bioskopska karta je skuplja.
Na žalost, samo u svom bliskom okruženju znam mnogo slaninara koji ne dolaze na stadion. Niti jednom od njih razlog nije cena ulaznice.
+1
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Milan »

+1

Razmišljajući trezveno i racionalno, u potpunosti sam na strani kluba u naumu da nas navikne da nema besplatnog obroka. I nadam se da će u tome istrajati. Pod uslovom, naravno, da se klub dovede u red i da se ima šta na terenu i videti. Doduše, ja ne bih odredio za zapad veću cenu karte od 500 dinara, ali je jasno, kao što je iznad već rečeno, da i ovih 800 ne sme biti prepreka za dolazak.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply